znajdzEksperta.pl
9

Wojciech Rynkun

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości | Agent ubezpieczeniowy

Jestem ekspertem kredytowym z 20 letnim doświadczeniem. Jeśli szukasz pomocy w uzyskaniu ubezpieczenia nieruchomości, kredytu:

- hipotecznego
- gotówkowego
- firmowego
- leasingu

bądź zależy Ci na skonsolidowaniu posiadanych kredytów i obniżeniu rat, zapraszam. Wiem, jak ciężko jest wybrać najlepszy kredyt wśród ofert bankowych dostępnych na rynku, dlatego wspólnie z klientem porównuje dostępne rozwiązania i wybieramy najkorzystniejsze. Pracowałem w Zespole Finansowania Nieruchomości w Banku PKO BP pełniąc obowiązki Naczelnika Wydziału, mBanku i LG Petro Banku. Pracuję z pasją i zaangażowaniem. U mnie zawsze na pierwszym miejscu jest klient.

ocena klientów

9 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Ewa, 11.03.2023

Jestem bardzo zadowolona z Twojej pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki Tobie mój domowy kąt jest już bliżej.

genialna

Gosia, 21.06.2022

Bardzo polecam współpracę z Panem Wojciechem! Wspierał nas od początku budowania zdolności kredytowej i cierpliwie wszystko tłumaczył. Proces składania wniosków i gromadzenia niezbędnych dokumentów był ekspresowy, dzięki konkretnym wytycznym, które otrzymywaliśmy na bieżąco. Pan Wojciech profesjonalnie czuwał nad wszystkim, był dostępny zawsze, kiedy potrzebowaliśmy, a przy okazji jest też przemiłym człowiekiem, więc współpraca przebiegła w dobrej atmosferze.

genialna

Kinga, 01.01.2022

Dzięki Twojej pomocy udało mi się zdobyć kredyt hipoteczny na wymarzony dom. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i cierpliwość.

genialna

Monika, 24.05.2021

Dzięki Twojej pomocy udało mi się spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo i zaangażowanie.

genialna

Katarzyna, 08.05.2021

Bardzo polecam tego doradcę. Jego fachowa wiedza i doświadczenie są godne uznania. Dzięki niemu spełniłam swoje marzenie o własnym domu.

genialna

Domosław, 15.03.2021

Próbowaliśmy kilka razy z kredytami, udanymi i nie, co nie zmienia faktu że do innego eksperta nie zamierzam chodzić :). Gorąco polecam .

genialna

Wiktor, 07.02.2021

Gorąco polecam współpracę z Panem Wojciechem. Zaangażowany oraz rzetelny doradca kredytowy z pozytywnym nastawieniem do klienta :) Bardzo dobra komunikacja oraz nieoceniona pomoc w trakcie procesu wnioskowania o kredyt hipoteczny pozwoliła załatwić temat bardzo szybko, a co najważniejsze - bezproblemowo !

genialna

Łukasz, 19.08.2020

Dobra komunikacja i rzetelna wiedza. Czego chcieć więcej :)

genialna

Natalia i Michał, 19.08.2020

Pan Wojciech Rynkun jest wspaniałym doradcą kredytowym. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, telefony i e-maile. To doskonały fachowiec, zaangażowany w swoją pracę Dzięki niemu udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Serdecznie polecamy Pana Wojciecha. Natalia i Michał