znajdzEksperta.pl

Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą?

Jesteś ekspertem finansowym lub agentem nieruchomości? Chcesz dotrzeć do większej ilości klientów? Już dziś zarejestruj się na www.znajdzeksperta.pl i korzystaj z zalet, które to za sobą niesie.

 

ZnajdzEksperta.pl to baza ekspertów finansowych oraz specjalistów od rynku nieruchomości, gdzie możesz promować swoje usługi, a w konsekwencji dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów i zwiększyć swoje dochody.

Wiele osób szuka zaufanych i godnych polecenia ekspertów finansowych lub agentów nieruchomości. Masz możliwość łatwego dotarcia właśnie do tych osób, dzięki naszej bazie specjalistów. Potencjalni klienci mają możliwość wyboru eksperta ze swojej okolicy tylko poprzez jedno kliknięcie.

Jeśli zainteresuje ich Twój profil oraz opinie wystawione Tobie przez Twoich dotychczasowych klientów, będą oni mogli w bardzo szybki sposób, wchodząc na   www.znajdzeksperta.pl umówić się z Tobą na spotkanie.

Zbierając pozytywne opinie oraz rekomendacje od Twoich klientów masz szansę znalezienia się w rankingu najlepszych ekspertów w Polsce. Ranking ekspertów to lista 20 ekspertów oraz specjalistów, którzy posiadają największą liczbę pozytywnych opinii. Zatem, Twój profil może wyświetlać się już na pierwszej stronie.

 

TWÓJ PROFIL NA WWW.ZNAJDZEKSPERTA.PL

Jesteś ekspertem finansowym lub agentem nieruchomości? Dajemy Tobie możliwość stworzenia własnej wizytówki w bazie ekspertów oraz agentów. Dzięki rejestracji w naszej bazie będziesz mógł korzystać z licznych możliwości tego serwisu. 

 

Jak założyć profil krok po kroku:

1.      Zarejestruj się na naszej stronie internetowej: https://znajdzeksperta.pl/#rejestracja masz kilka opcji do wyboru:

a.      Wypełnij formularz rejestracyjny

b.      Jeśli korzystasz już z narzędzia speedfin.pl nie musisz rejestrować się ponownie. W łatwy sposób zalogujesz się przy pomocy loginu i hasła ze www.speedfin.pl

2.      Stwórz swój własny profil www.znajdzeksperta.pl

a.      Dodaj swoje dane kontaktowe

b.      Dodaj swoje zdjęcie

c.      Dodaj swoją lokalizację, aby osoby szukające eksperta mogły odnaleźć Ciebie po lokalizacji

d.      Dodaj logo firmowe

e.      Przedstaw się, opowiedz coś o sobie i swoim doświadczeniu

f.       Zaznacz w czym czujesz się najlepiej

g.      Zachęcaj swoich klientów do wyrażania opinii na Twój temat oraz rekomendacji

3.      Korzystaj z własnej wizytówki w internecie i Twojego unikalnego linku: www.znajdzeksperta.pl/twoje-imię-i-nazwisko

 

ZALETY REJESTRACJI NA WWW.ZNAJDZEKSPERTA.PL:

·        własny, profesjonalny profil, gdzie możesz przedstawić siebie oraz swoje doświadczenie

·        łatwiejsze dotarcie do większej liczby klientów

·        promocja Twoich usług

·        budowanie profesjonalnego wizerunku oraz Twojej marki

·        brak konieczności tworzenia własnej strony

·        możliwość zbierania pozytywnych opinii oraz rekomendacji od obsłużonych klientów