Szukaj
23

Tomasz Kosiba

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości | Agent ubezpieczeniowy

Ponad dziesięć lat pracuję jako Expert Kredytowy. Od siedmiu jestem związany z firmą Gold Finance. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Wyszukuję dla moich klientów najlepsze oferty kredytowe. Dopasowane do ich potrzeb i sytuacji finansowej.
Nie ma znaczenia czego szukasz. Kredytu pod najem lokalu? Czy zakup swojego wymarzonego mieszkania?
Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz współpraca z najlepszymi fachowcami w bankach, pozwala mi szybko i skutecznie zrealizować założony plan finansowania.

Swoje codzienne działania, nie skupiam jedynie na kredytach hipotecznych. Szeroka znajomość rynku finansowego pozwala mi realizować dodatkowo, kredyty gotówkowe, kredyty dla firm, leasingi oraz ubezpieczenia majątkowe i na życie.

Od sześciu lat na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży, wyszkoliłem i z sukcesami wprowadziłem na rynek finansowy, kilkudziesięciu ekspertów kredytowych.

Zapraszam do współpracy.
tel. 797994992
mail. [email protected]

ocena klientów

11 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Iwona, 01.08.2020

Profesjonalizm pod każdym względem, polecam!

genialna

Dorota, 31.07.2020

Pan Tomasz cechuje się cierpliwością do pytającej o wszystko nauczycielki, którą jestem. Otrzymałam kredyt, który wydawał się nie do zdobycia dla samotnej matki. A jednak dało się:) To zasługa pana Tomasza, za co jestem niezmiernie wdzięczna! Jest człowiekiem kompetentnym, pracowitym i działającym szybko. Zawsze informuje o swoich działaniach i ściśle współpracuje. Prezentuje wysoką kulturę osobistą, wiedzę i doświadczenie. Z całego serca polecam usługi pana Tomasza.

genialna

Sabina, 29.05.2020

Pan Tomasz został mi polecony przez koleżankę i lepiej trafić nie mogłam. Profesjonalizm, ekspresowe działanie, dbałość o szczegóły i przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu „co gdzie jak” to tylko niektóre z cech tego Eksperta. Pan Tomasz znalazł dla mnie najdogodniejszy kredyt hipoteczny, przeprowadził mnie przez całą procedurę, zadbał o te szczegóły, o których jako żółtodziób nawet nie pomyślałam i na bieżąco wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Absolutnie polecam Pana Tomasza jako doradcę finansowego.

genialna

Genowefa, 23.04.2020

Bardzo dobra współpraca, wszystko na najwyższym poziomie

genialna

Wojciech, 23.04.2020

Serdecznie polecam współprace z Panem Tomaszem

genialna

Michał, 23.04.2020

Bardzo dobry kontakt, polecam

genialna

Małgorzata, 23.04.2020

doskonały kontakt, i to na czym mi zależało...szybko i sprawnie. Dziękuję bardzo

genialna

Rafał, 22.04.2020

Zaangażowany do samego końca. Polecam tego doradcę.

genialna

Krzysztof, 18.03.2020

Współpraca z Panem Tomaszem to zdecydowanie najlepsze co mogło mnie spotkać przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jest to bardzo dobry doradca finansowy o wysoki poziom wiedzy i profesjonalnym podejściu. W rezultacie kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z . Zdecydowanie polecam!!!

genialna

Anna, 28.01.2020

Wśród wielu doradców kredytowych, jakich spotkałam, Pan Tomasz Kosiba jest osobą najbardziej konkretną oraz profesjonalną. W związku z tym to właśnie jemu zdecydowałam się powierzyć uzyskanie kredytu hipotecznego. Pan Tomasz załatwił wszystkie formalności, czuwał nad skompletowaniem dokumentów, pomógł w wyborze odpowiedniego banku. Zawsze był dyspozycyjny, nawet w swoim wolnym czasie. Także kultura osobista Pana Tomasza nie jest bez znaczenia. Wykazał się dużą wiedzą prawno-finansową w zakresie kredytów hipotecznych. Nie pozostaje mi nic innego jak szczerze polecić Pana Tomasza Kosibę innym! Dziękuję!

genialna

Agnieszka, 19.09.2019

Od pierwszego spotkania wiadomo ze Pan Tomasz Kosiba to osoba kompetentna w zakresie doradztwa finansowego. Cechuje go profesjonalizm, doswiadczenie zawodowe oraz bardzo wysoka dbalosc o klienta. Latwa komunikacja, pomoc przy kompletowaniu dokumentow i rzetelna wiedza Pana Tomasza sprawila ze proces ubiegania sie o kredyt hipoteczny przebiegl bezstresowo i szybko. Polecam