znajdzEksperta.pl
50

Tomasz Kosiba

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości | Agent ubezpieczeniowy

Ponad dziesięć lat pracuję jako Expert Kredytowy. Od siedmiu jestem związany z firmą Gold Finance. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Wyszukuję dla moich klientów najlepsze oferty kredytowe. Dopasowane do ich potrzeb i sytuacji finansowej.
Nie ma znaczenia czego szukasz. Kredytu pod najem lokalu? Czy zakup swojego wymarzonego mieszkania?
Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz współpraca z najlepszymi fachowcami w bankach, pozwala mi szybko i skutecznie zrealizować założony plan finansowania.

Swoje codzienne działania, nie skupiam jedynie na kredytach hipotecznych. Szeroka znajomość rynku finansowego pozwala mi realizować dodatkowo, kredyty gotówkowe, kredyty dla firm, leasingi oraz ubezpieczenia majątkowe i na życie.

Od sześciu lat na stanowisku Regionalnego Dyrektora Sprzedaży, wyszkoliłem i z sukcesami wprowadziłem na rynek finansowy, kilkudziesięciu ekspertów kredytowych.

Zapraszam do współpracy.
tel. 797994992
mail. tomasz.kosiba@goldfinance.pl

ocena klientów

50 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Aleksandra, 10.04.2023

Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Dzięki Tobie mam swój własny kąt.

genialna

Krzysztof, 14.07.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Zawsze służy profesjonalną pomocą i cennymi radami. Dzięki niemu mam swój własny kąt.

genialna

Aleksandra, 25.04.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Dzięki Tobie mam własny dom.

genialna

Agnieszka K., 11.04.2022

Do Pana Tomka trafiliśmy z polecenia i absolutnie się nie zawiedliśmy! Wraz z mężem staraliśmy się o kredyt hipoteczny, a podjęcie tak ważnej decyzji wymaga dobrego i fachowego wsparcie i na tym w dużej mierze nam zależało. Pan Tomek okazał się doradcą idealnym - wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Merytorycznie i cierpliwie odpowiadał na każde nasze pytanie, pomógł przejść skomplikowany proces starania się o kredyt, w tym liczne formalności. Od samego początku czuliśmy się dobrze zaopiekowani 🙂
Współpracę z p. Tomkiem gorąco polecamy!

genialna

Joanna, 22.03.2022

Tomasz to profesjonalista, z którym bardzo przyjemnie się pracuje i którego z całego serca będziemy z Mężem polecać (a do którego trafiliśmy zresztą z polecenia :).

Komunikacja na najwyższym poziomie (jasno i na temat), duża responsywność (ręka na pulsie 24h na dobę), indywidualne podejście do klienta (prezentacja ofert adekwatna do sytuacji, w jakiej znajdują się klienci), gotowość do pomocy na każdym kroku w procesie starania sie o kredyt - to tylko niektóre z określeń, którymi mogę opisać współpracę z Tomaszem.

Tomek ma bardzo dużą wiedzą i doświadczenie, którymi chętnie dzieli się z klientami, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa - my czuliśmy się mocno "zaopiekowani", wiedzieliśmy, że możemy się do Tomka zwrócić z każdą wątpliwością/problemem.

Tomku, bardzo dziękujemy za te kilka miesięcy pracy, to była przyjemność na pewno w dużej mierze dzięki Tobie!

genialna

Mateusz H, 19.02.2022

Pan Tomasz jest bardzo profesjonalny, dba o swojego klienta (przez częsty kontakt i sprawdzanie, czy wszystko jest w porządku). W przypadku, kiedy klient dokonuje transakcji w innym mieście, niż Kraków, Pan Tomasz również nie miał żadnego problemu, aby przyjechać i pomóc na miejscu. Świetne podejście, które jak najbardziej warto promować, a do tego bardzo skutecznie negocjuje z bankami, wykazując przy tym doskonałą znajomość tematu.

genialna

Marcin, 27.12.2021

Serdecznie polecam Pana Tomasza za profesjonalizm, wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania i za niezwykle sprawny kontakt od samego początku - wyboru oferty konkretnego banku aż po wypłatę kredytu hipotecznego. Jestem już kolejną osobą w kręgu znajomych/rodziny, która korzysta z usług Pana Tomasza i na pewno nie ostatnią.

genialna

Adam, 04.11.2021

Zdecydowanie polecam usługi Pana Tomasza.
Pełen profesjonalizm w doborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego a co najważniejsze wielkie zaangażowanie . Przez cały proces uzyskania kredytu, który trwał zaskakująco krótko Pan Tomasz wykazywał pełne zainteresowanie oraz wsparcie . Można było liczyć na udzielenie informacji nawet w weekend . Jeszcze raz zdecydowanie polecam skorzystanie z pomocy Pana Tomasza

genialna

Ola, 27.10.2021

Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Tomaszem! Maksymalne zaangażowanie-przygotowanie ofert banków, sprawne przeprowadzenie przez liczne formalności, bezproblemowy kontakt na wszystkich etapach starania się o kredyt hipoteczny. Pan Tomasz jest osobą bardzo komunikatywną i cierpliwą-wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Nasz przypadek nie był łatwy, ale udało się-kredyt hipoteczny załatwiony od A-Z. Dziękujemy!

genialna

Marcin, 19.10.2021

Do Pana Tomka trafiliśmy z polecenia i My również bardzo polecamy. Nie spodziewaliśmy się, że uda Nam się tak szybko uzyskać kredyt. Bardzo płynnie i bezproblemowo przeprowadził Nas od momentu złożenia wniosku do etapu podpisania umowy. Jest bardzo profesjonalny, ale również pomocny w każdej sytuacji. Kontakt z Nim był bardzo przyjemny co dodatkowo umilało Nam cały proces kredytowania. Możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że Pan Tomek jest idealnym pośrednikiem aby spełnić marzenia a w Naszym przypadku marzeniem był Nasz własny dom i dzięki Niemu to marzenie się w tym momencie spełnia. Dziękujemy raz jeszcze i Pozdrawiamy!

genialna

Katarzyna, 17.10.2021

Do Pana Tomasz trafiłam z polecenia znajomej. Nie zawiodłam się, to był świetny wybór. Pan Tomasz jest Profesjonalistą od A do Z. Na początku współpracy wszystko wyjaśnił, doradził, wysłuchał. Pan Tomasz zawsze wyczerpująco odpowiadał na pytania, przygotował oferty różnych banków i był w ciągłym kontakcie podczas procesu starania się o kredyt hipoteczny. Dziękuję Panu za pomoc, dzięki której mam dzisiaj możliwość cieszenia się nowym mieszkaniem. Serdecznie polecam. Szybko, profesjonalnie, skutecznie.

genialna

Malgorzata, 06.09.2021

Do Pana Tomasza zglosilam sie w sprawie pomocy w procedurze uzyskania kredydu hipotecznego. Pan Tomasz przedstawil mi najlepsze dostepne oferty bankowe, pomogl zrozumiec ich wady i zalety, aby wybrac najlepsza dla mnie opcje. Dodatkowo, starannie, dokladnie i z cierplowoscia przeprowadzil mnie przez caly ten proces. Na kazdym etapie odpowiadal szczegolowo na wszelkie moje pytania i watpliowosci. Wykazal sie niezwyklym profesjonalizmem, znajomoscia tematu i terminowoscia. Poza tym Pan Tomasz to bardzo uprzejmy i pomocny specjalista. Serdecznie polecam uslugi Pana Tomasza.

genialna

Grzegorz, 26.08.2021

Gorąco polecam współpracę z Panem Tomaszem. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy i kompleksowości usług. Na każdym etapie dokładnie wyjaśnia każdą kwestię i bezproblemowo przeprowadził cały proces kredytowy.

genialna

Paulina, 18.08.2021

Musimy jednogłośnie stwierdzić, że mieliśmy ogromne szczęście, trafiając do Pana Tomasza.
Zostaliśmy poprowadzeni przez proces kredytowy od A do Z. Pan Tomasz przejął wszelkie formalności związane z otrzymaniem kredytu, skrupulatnie ustalając z nami plan działania. Jako wkład własny korzystaliśmy dodatkowo z książeczek mieszkaniowych, gdzie proces jest jeszcze bardziej utrudniony. Wszystko zakończyło się powodzeniem. Pan Tomasz to świetny fachowiec, który ma szeroką wiedzę o ofertach i aktualnej sytuacji na rynku bankowym. Dziękujemy Panie Tomaszu za zaangażowanie, za bezproblemowy stały kontakt i ogromną życzliwość.
Serdecznie polecamy!

genialna

Dominika, 17.08.2021

Polecam wszystkim Pana Tomasza jako doradcę. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i z wielką cierpliwością oraz profesjonalizmem podchodzi do klienta i całego procesu związanego z ubieganiem się o kredyt.
Kontakt do Pana Tomasza otrzymałam od znajomego i też na pewno będę go polecać innym.

genialna

Urszula, 16.08.2021

Doskonały fachowiec, o dużej kulturze osobistej i bardzo zaangażowany w to co robi. Miły. przychylny i wzbudzający zaufanie. Bardzo polecam.

genialna

Gabriela, 02.08.2021

Polecam za zaangażowanie, rewelacyjny kontakt oraz szeroką wiedzę z zakresu kredytów. P. Tomasz cierpliwie wyjaśniał każde zagadnienie i załatwił wszystkie formalności związane z uruchomieniem kredytu, za co jestem ogromnie wdzięczna.
Serdecznie polecam!

genialna

Ania, 12.07.2021

Nie pierwszy raz korzystam z usług pana Tomasza i napewno jeszcze skorzystam. Świetny doradca i bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Serdecznie polecam.

genialna

Szymon, 06.07.2021

Gorąco polecam Pana Tomasza. Bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez proces uzyskania kredytu. Profesjonalne podejscie do klienta, świetny kontakt. Serdecznie polecam!

genialna

Agnieszka, 14.06.2021

Polecam!! Super pomoc przy kredycie. Pan Tomasz służył radą nawet po godzinach swojej pracy.

genialna

Joanna, 10.06.2021

Polecam Pana Tomasza ponieważ jest świetnym doradcą. Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Ma szeroką wiedzę o ofertach i aktualnej sytuacji na rynku bankowym. Bardzo mi pomógł, kolejny raz korzystałam z usług Pana Tomka i nie zawiodłam się. Załatwił nam wszystkie formalności , wybrał najlepszą oferte i dołożył wszelkich starań żeby się udało . Dzięki temu spełniłam swoje wielkie marzenie. Panie Tomku dziękuje serdecznie!!!!!!
Polecam bardzo !!!!!!!!!!!

genialna

Radek, 01.06.2021

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Tomasza.
Profesjonalizm, znajomość rynku oraz aktualnych ofert banków, indywidualne podejście oraz zaangażowanie - te cechy powinien mieć świetny ekspert kredytowy, którym z całą pewnością Pan Tomasz jest.
Nasza współpraca zaczęła się od oceny zdolności kredytowej, wyboru najlepszej oferty, pomocy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji - przez polecenie rzeczoznawcy do operatu - aż do samej finalizacji w postaci podpisania umowy kredytowej. Na każdym z tych etapów mogłem liczyć na cierpliwe i kompleksowe wyjaśnienie moich wątpliwości.
SERDECZNIE POLECAM! :)

genialna

Katarzyna, 17.05.2021

Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie, w 100% polecam Pana Tomasza!

genialna

Anna, 04.05.2021

Dzięki pomocy Pana Tomasza proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i niezwykle szybko. Pan Tomasz podchodzi do klienta z profesjonalizmem, szczegółowo i przystępnym językiem wyjaśnia wszystkie zagadnienia związane z kredytami hipotecznymi. Z zaangażowaniem zajął się wszystkimi formalnościami od etapu wyboru banków i złożenia wniosków kredytowych do momentu rzeczywistego uruchomienia kredytu. Szczerze polecam usługi Pana Tomasza!

genialna

Szymon, 29.04.2021

Bardzo rzeczowa i konkretna osoba. Cały proces przebiegł bez najmniejszego problemu.
Pan Tomasz wykazał się dużym profesjonalizmem. Gorące polecam

genialna

Luiza, 28.04.2021

Bardzo polecam wszystkim Pana Tomasza ! Pełen profesjonalizm ! wysokie kompetencje, doświadczenie, zaangażowanie oraz troska o klienta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

genialna

Tomasz, 16.04.2021

Profesjonalizm w każdym calu. Dla Pana Tomasza w kwestii kredytów i ubezpieczeń nie ma rzeczy niemożliwych. Taki magik sfery finansów, a do tego miły, uprzejmy i kontaktowy człowiek. Polecam!!!

genialna

Krzysiek, 08.04.2021

Gorąco polecamy Pana Tomasza, profesjonalne podejście do klienta, szybka i rzeczowa obsługa na najwyższym poziomie. Szczegółowe i czytelne objaśnienie wszystkich zagadnień przystępnym językiem, fachowe porady oraz bardzo szybkie działanie. Ciesze się, że trafilłem na profesjonalistę. Widać ogromne zaangażowanie ze strony Pana Tomasza

J&W Polecam

genialna

Ilona, 18.03.2021

Polecam wszystkim Pana Tomasza :) Bardzo kompetentna, doświadczona osoba. Wszystko na spokojnie, dokładnie wytłumaczone. Pełen profesjonalizm :)

genialna

Łukasz, 08.03.2021

Szczerze polecam usługi Pana Tomasza! Dużo zaoszczędzonego czasu dzięki niemu i dobre warunki kredytowe w banku. Można liczyć na wytłumaczenie kwestii niezrozumiałych i fachowe doradztwo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy!

genialna

Magda, 21.02.2021

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Tomasza w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Dlaczego?
Pana Tomasza cechuje profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, rzetelność i kompetencja. Przejrzyście i jasno przedstawia korzystną ofertę. Na bieżąco informuje o poczynaniach. Działa szybko, skutecznie i sprawnie. Dokładnie i cierpliwie wyjaśnia każdą kwestię i pojawiające się niejasności. Jest godny zaufania. POLECAM

genialna

Weronika, 27.01.2021

Serdecznie polecam Pana Tomasza:) Dostałam namiar od znajomej, która również korzystała z usług Pana Tomka i była bardzo zadowolona. W mojej sprawie również wszystko poszło świetnie. Udało się uzyskać kredyt. Polecam! :)

genialna

Roman, 23.12.2020

Polecam usługi Pana Tomasza. Szybkość, sprawność, profesjonalizm, poświęcenie. Zawsze sprawnie załatwia sprawy, tak, że go klient niczym się nie martwi. Dokładnie wyjaśnia każdą kwestię dot. kredytu, tak że nawet osoba kompletnie nie wiedząca o kredytach wszystko zrozumie. Polecam 100%.

genialna

Przemysław, 23.12.2020

Polecam usługi Pana Tomka, pełny profesjonalizm, szczere doradztwo. Kredyt otrzymałem bardzo szybko i to na świetnych warunkach.

genialna

Tomasz, 20.12.2020

Polecam usługi Pana Tomasza. Profesjonalne podejście do klienta. Pan Tomasz poświęcał bardzo dużo czasu na omówienie każdej kwestii związanej z kredytem hipotecznym. Wykazał bardzo duże zaangażowanie i zainteresowanie od samego początku współpracy. Kontakt z Panem Tomaszem był bez najmniejszego zarzutu. Pan Tomasz jest osobą godną polecenia.

genialna

Jakub, 09.12.2020

Polecam, doradził w sprawie kredytu hipotecznego i pomógł go uzyskać. Dokładnie opisał z czego będzie się składać kredyt i jak uniknąć niespodzianek przy jego wybieraniu. Przy negocjacjach z bankiem był w stanie uzyskać preferencyjne warunki.
Polecam !

genialna

Tomasz, 09.11.2020

Polecam wszystkim usługi Pana Tomasza. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Z Jego pomocą uzyskaliśmy z żoną kredyt hipoteczny na atrakcyjnych warunkach. Ilość czasu jaką zaoszczędziliśmy jest ogromna.
Odbyłem kilka spotkań z doradcami z takich firm jak open finanse, ovb itp. Nigdzie nie znalazłem osoby bardziej godnej zaufania niż Pan Tomasz Kosiba.

genialna

Waldemar, 05.10.2020

Świetny fachowiec. Wszelkie formalności załatwione szybko, sprawnie i " bezboleśnie" :)
10 na 10.
Serdecznie polecam pana Tomasza!

genialna

Iwona, 01.08.2020

Profesjonalizm pod każdym względem, polecam!

genialna

Dorota, 31.07.2020

Pan Tomasz cechuje się cierpliwością do pytającej o wszystko nauczycielki, którą jestem. Otrzymałam kredyt, który wydawał się nie do zdobycia dla samotnej matki. A jednak dało się:) To zasługa pana Tomasza, za co jestem niezmiernie wdzięczna! Jest człowiekiem kompetentnym, pracowitym i działającym szybko. Zawsze informuje o swoich działaniach i ściśle współpracuje. Prezentuje wysoką kulturę osobistą, wiedzę i doświadczenie. Z całego serca polecam usługi pana Tomasza.

genialna

Sabina, 29.05.2020

Pan Tomasz został mi polecony przez koleżankę i lepiej trafić nie mogłam. Profesjonalizm, ekspresowe działanie, dbałość o szczegóły i przede wszystkim cierpliwość w tłumaczeniu „co gdzie jak” to tylko niektóre z cech tego Eksperta. Pan Tomasz znalazł dla mnie najdogodniejszy kredyt hipoteczny, przeprowadził mnie przez całą procedurę, zadbał o te szczegóły, o których jako żółtodziób nawet nie pomyślałam i na bieżąco wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Absolutnie polecam Pana Tomasza jako doradcę finansowego.

genialna

Piotr, 20.05.2020

Twój profesjonalizm i skuteczność w działaniu są godne uznania. Teraz mogę cieszyć się swoim wymarzonym lokum.

genialna

Genowefa, 23.04.2020

Bardzo dobra współpraca, wszystko na najwyższym poziomie

genialna

Wojciech, 23.04.2020

Serdecznie polecam współprace z Panem Tomaszem

genialna

Michał, 23.04.2020

Bardzo dobry kontakt, polecam

genialna

Małgorzata, 23.04.2020

doskonały kontakt, i to na czym mi zależało...szybko i sprawnie. Dziękuję bardzo

genialna

Rafał, 22.04.2020

Zaangażowany do samego końca. Polecam tego doradcę.

genialna

Krzysztof, 18.03.2020

Współpraca z Panem Tomaszem to zdecydowanie najlepsze co mogło mnie spotkać przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Jest to bardzo dobry doradca finansowy o wysoki poziom wiedzy i profesjonalnym podejściu. W rezultacie kredyt hipoteczny załatwiony od A do Z . Zdecydowanie polecam!!!

genialna

Anna, 28.01.2020

Wśród wielu doradców kredytowych, jakich spotkałam, Pan Tomasz Kosiba jest osobą najbardziej konkretną oraz profesjonalną. W związku z tym to właśnie jemu zdecydowałam się powierzyć uzyskanie kredytu hipotecznego. Pan Tomasz załatwił wszystkie formalności, czuwał nad skompletowaniem dokumentów, pomógł w wyborze odpowiedniego banku. Zawsze był dyspozycyjny, nawet w swoim wolnym czasie. Także kultura osobista Pana Tomasza nie jest bez znaczenia. Wykazał się dużą wiedzą prawno-finansową w zakresie kredytów hipotecznych. Nie pozostaje mi nic innego jak szczerze polecić Pana Tomasza Kosibę innym! Dziękuję!

genialna

Agnieszka, 19.09.2019

Od pierwszego spotkania wiadomo ze Pan Tomasz Kosiba to osoba kompetentna w zakresie doradztwa finansowego. Cechuje go profesjonalizm, doswiadczenie zawodowe oraz bardzo wysoka dbalosc o klienta. Latwa komunikacja, pomoc przy kompletowaniu dokumentow i rzetelna wiedza Pana Tomasza sprawila ze proces ubiegania sie o kredyt hipoteczny przebiegl bezstresowo i szybko. Polecam