znajdzEksperta.pl
47

Szymon Ziajka

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalizacji Finanse Międzynarodowe. Doradca z 18-letnim stażem, od początku swojej kariery związany z Phinance S.A.
Fachowiec w zarządzaniu i projektowaniu finansów gospodarstw domowych (zabezpieczenie bieżącej oraz przyszłej płynności finansowej), z uprawnieniami do obsługi firm i korporacji w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

Szczególnie specjalizuje się w obszarze kredytów zarówno konsumenckich (mieszkaniowe, gotówkowe), jak i w finansowaniu przedsiębiorstw (od MŚP do korporacyjnych).
W tej dziedzinie, jako Regionalny Koordynator, odpowiedzialny również za rozwój doradców kredytowych w biurach Phinance S.A. w centralnych i południowych regionach Polski.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa i kitesurfingu.

ocena klientów

47 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Joanna, 11.12.2022

Jesteś osobą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki Tobie udało mi się zdobyć kredyt na korzystnych warunkach. Bardzo Ci dziękuję.

genialna

Julia, 20.11.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Zawsze służy profesjonalną pomocą i cennymi radami. Dzięki niemu mam swój własny kąt.

genialna

Paweł, 08.06.2021

Świetna wiedza i świetna obsługa, zwłaszcza w tym trudnym roku . Podpowiedział banki w punkt, a i domknął sprawę w miesiąc.

genialna

Krzysztof, 28.11.2020

Bardzo dziękuję za fachową pomoc i zaangażowanie. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się swoim nowym domem.

genialna

Artur, 29.10.2020

Doskonała obsługa i elastyczne podejście. Dzięki Tobie spełniłem swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Polecam.

genialna

Madzia, 27.07.2020

ffdsffsfsfsdfsfsdfsdfsfsfsffsfsfd sprawdzam z konkurejci z Citibanku czy działa

genialna

Karolina, 22.10.2019

p. Szymona polecił mi mój kolega. Pierwszy raz brałam kredyt i nie mam porównania ale spodobało mi się zarówno podejście do sprawy, jak i działanie. CHoć czasem ciężko się było dodzwonić ale jestem bardzo zadowolona z rezultatu (miałam tylko 10% wkładu, a przy tym wynegocjowaliśmy niższą marżę, niż w banku).

genialna

Mariusz, 07.10.2019

POLECAM!!!!!!

genialna

Rafal, 01.10.2019

Polecam Szymona, jak mówi, że załatwi, to raczej wie, co mówi. Potrafi wyjaśnić tak, że każdy zrozumie. Bywa, że momentami mało dostępny ale chyba tak jest, gdy ktoś dobrze robi swoją pracę.

genialna

Joanna, 13.08.2019

Pomógł dobrać kredyt - zwrócił uwagę, na wszystkie aspekty kosztów, również takie, o których nie miałam pojęcia, o których w banku nie usłyszałam. Załatwił wszystkie formalności. Jak kredyt na mieszkanie to tylko tam! :)

genialna

Piotr, 19.07.2019

Najpierw obniżył ratę mojego obecnego kredytu, a potem sprawnie załatwił kredyt na mieszkanie.
Każdy z banków widziałem tylko raz przy umowie. Polecam!!!

genialna

Dariusz, 09.07.2019

Świetna analiza ofert i dobór banków. Pełen profesjonalizm, konkretny i rzeczowy człowiek.

genialna

Marcin, 02.07.2019

Polecam! Świetny fachowiec, załatwia temat od a do z.

genialna

Marcin, 17.05.2019

Polecam p. Szymona! Fachowiec w każdym calu!

neutralna

Jarek, 04.02.2019

W banku chcieli za mój kredyt 1% prowizji, załatwił mi w tym samym banku 0%. Polecam!!!

genialna

Maciej, 29.01.2019

Najpierw 3 miesiące załatwiałem kredyt w banku, szło jak po grudzie, gdy kończył się termin transakcji postanowiłem znaleźć inny kanał, znajomy polecił p. Szymona i poszło. Bez żadnej prowizji. Polecam tego Pana :)

genialna

Jakub, 27.08.2018

Czasem trudno się dodzwonić ale bardzo rzetelny i solidny człowiek. Zdecydowanie polecam!!!

genialna

Marek, Poznań, 11.07.2018

Bardzo fajna współpraca. Polecam!

genialna

Magda, Poznań, 15.06.2018

Baaaardzo skuteczny! Polecam! :)

genialna

Maria, 31.05.2018

Początkowo byłam daleka od zadowolonej. Wniosek o redyt ciągnął się prawie 2 miesiące, a pomimo wstępnej decyzji pozytywnej bank ostatecznie odmówił przyznania kredytu. Wtedy p. Szymon zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo chyba nie widziałam jeszcze w tej branży takiego zaangażowania. Zorganizował kredyt w innym banku, w nieco ponad 3 tygodnie. Co lepsze, warunki miały być gorsze, niż w pierwotnym banku, a p. Szymon wynegocjował je na poziomie lepszym, niż tam, gdzie nas odrzucono! Pewnie nie musiało się tak udać ale się udało :) zdecydowanie polecam tak zaangażowanego doradcę! :)

genialna

Alicja, Kórnik, 11.05.2018

Mój przypadek był beznadziejny. Zarówno mój bank, jak i inny doradca zapewniali, że nie dostanę kredytu. Pan Szymon jednak go załatwił. Co prawda dopiero w drugim banku, co prawda po wielu wątpliwościach i nawet początkowej decyzji negatywnej ale nie kazał się poddawać, napisaliśmy odwołanie i udało się! Nie widziałam jeszcze tak zaangażowanej osoby. Szczerze polecam!!!

genialna

Mariusz, Poznań, 11.04.2018

Mimo niespodzianek po drodze nie odpuścił po "słabej" moim zdaniem argumentacji banku o odmowie kredytu i walczył do końca. Kredyt mimo 3 tygodniowego opóźnienia udało się zamknąć w banku, w którym chciałem od początku. Polecam tak zaangażowaną osobę.

genialna

Rafał, 01.04.2018

Wszystko jak należy. Polecam!!!

genialna

Ania, 27.02.2018

Można bez wątpienia powiedzieć, że jest ekspertem w swojej dziedzinie. Nie czaruje ale jasno mówi czego może spodziewać się klient. Bardzo pomocny! współpraca z nim to proces szybki, łatwy i do tego przyjemny!

genialna

Krzysztof, 20.02.2018

rzeczowy, konkretny, nie leje wody, jak inni, skupia się na faktycznych potrzebach, a nie szuka na siłę nowych. Na pewno będę wracał i polecał.

genialna

Monika i Michał, 22.01.2018

Jestem bardzo zadowolona z obsługi p. Szymona. Tylko dzięki temu, że przekonał nas do działania odpowiednio wcześniej, załapaliśmy się na ostatni MDM. Sama zamierzałam składać wniosek dopiero w styczniu, a tu się okazało, że po dwóch dniach już nie było pieniędzy! Zdecydowanie polecam!!!

genialna

Klaudia, Poznań, 30.12.2017

Z Panem Szymonem współpracuje mi się świetnie. Można na nim zawsze polegać :)

genialna

Mariusz, 20.12.2017

Bardzo fajne podejście,polecam!

genialna

Michał, 18.12.2017

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Zorientowany i zorganizowany. Polecam.

genialna

Anna, Poznań, 10.10.2017

Z Panem Szymonem współpracowałam jakiś czas w zakresie ubezpieczenia samochodu. Faktycznie czasami był trudno dostępny, więc kredyt na zakup mieszkania organizowałam samodzielnie we własnym banku. Niestety dostałam decyzję negatywną i postanowiłam się zwrócić do niego o pomoc, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że kredyt udało się wypłacić w miesiąc i nie straciłam zadatku, to w międzyczasie się mocno rozchorowałam i nie byłam w stanie wychodzić przez 3 tygodnie z domu. Pan Szymon widząc trudność sytuacji załatwiał wszystkie formalności z mojego domu i był dyspozycyjny w każdej sytuacji. Do banku pojechałam dopiero na podpisanie umowy. Życzyłabym każdej firmie i każdemu klientowi tak zaangażowanych ludzi.

genialna

Piotr, Poznań, 06.10.2017

Niewiele orientowałem się w temacie ale p. Szymon zaplanował i poprowadził cały proces uzyskania kredytu na dom. Co więcej wynegocjował warunki lepsze niż proponował bank, w którym brałem kredyt. Polecam!

genialna

Alicja, Poznań, 16.09.2017

W banku udzielono mi mnóstwa błędnych informacji, aby tylko nie składać wniosku mdm (mój bank nie jest w tym programie). Dotarłam do p. Szymona z polecenia, wyprowadził mnie z błędu, a dzięki temu dziś mieszkam już swoim własnym domu, kupionym z dopłatą. Co mnie miłe zaskoczyło, nie naciskał, nie nalegał, spokojnie i rzeczowo wytłumaczył, co robić krok po kroku, niespodzianek nie było. Polecam! Warto!

genialna

Patryk, Poznań, 11.09.2017

Konkretny, słowny i solidny. Polecam!

genialna

Ewa, Poznań, 13.08.2017

Starałam się o MdM z 8.08.2017, szanse były znikome, bo środki rozeszły się w całym kraju w kilka godzin, jednak p. Szymon tak zaplanował temat, że dopłata została zarezerwowana. Dawno nic mnie tak nie ucieszyło! Polecam!!! :)

genialna

Karolina, 05.07.2017

Starałam się o kredyt w MdM i w 2 bankach polecanych przez Open Finance dostałam decyzję negatywne. Do p. Szymona skierował mnie deweloper z KM Building. Pan Szymon załatwił mi kredyt w miesiąc czasu bez utraty dofinansowania. Szczerze polecam!!! (szczególnie widząc jak się przy tym nabiegał).

genialna

Tomasz, Kościan, 04.07.2017

Najpierw 2 lata temu wyciągnął mnie z długów, potem poinstruował jak w ramach moich możliwości się prowadzić, zabezpieczył przed "najgorszym" (taniej niż w banku!), a teraz, po poprawie mojej sytuacji, obniżamy ratę kredytu. Każdemu życzę takiego doradcy!

genialna

Anna, Poznań, 02.07.2017

czasem ciężko dostępny ale robi dobrą robotę i nie rzuca słów na wiatr. polecam!

genialna

Krzysztof, 27.06.2017

Działamy od kilku lat. Gdy kupowałem w tym roku szeregowiec, przekonał mnie do MdM, mimo, że wszędzie mówili, że już po programie i że się nie da. Drugiego tak solidnego nie spotkałem, pomimo, że działa w tak różnych dziedzinach. Nie zmienię.

genialna

Alicja, 26.06.2017

Rzeczowe podejście. Konkretny i sprawny. Doradca, nie sprzedawca.

genialna

Arkadiusz, Poznań, 21.06.2017

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Obsługuje mnie od kilku lat, począwszy od kredytu, a obecnie ubezpieczeniowo. W skrócie: w wielu miejscach myśli za mnie, a tego oczekuję od dobrego doradcy finansowego, bo się na tym nie znam. Gdy na wakacjach uszkodziłem niechcący sprzęt kuchenny w wynajmowanym domku, okazało się, że mogłem pokryć to z ubezpieczenia, podczas gdy nie miałem pojęcia, że w ogóle mam taką opcję. Żaden doradca wcześniej mnie tak pozytywnie nie zaskoczył. Szczerze polecam.

genialna

Jarek, Poznań, 20.06.2017

Kompleksowa i fachowa obsługa. Współpracujemy od 8 lat. Zaczęło się od konsolidacji kredytów (którzy "fachowcy" z Open Finance uznali za niemożliwą), a obecnie mam również ochronę życia i zdrowia i ubezpieczam u p. Szymona swoją firmę wraz z pojazdami. Polecam!!!

genialna

Grzegorz, 19.06.2017

świetny! skuteczny! polecam!

genialna

Łukasz, Poznań, 05.06.2017

Pana Szymona polecił mi deweloper, od którego kupiłem szeregowiec. Obawiałem się, czy dobrze robię nie szukając na własną rękę, ale prawda jest taka, że nie miałem nikogo, a na kredytach się nie znam, poza własnymi wynikami porównań w necie. Wybór okazał się trafiony w 100%, ponieważ dostaliśmy kredyt w banku Pekao, który nie tylko w porównaniach u p. Szymona okazał się najlepszy. Proces przebiegł sprawnie, a bank widziałem dopiero przy podpisaniu umowy. Wszystko wcześniej załatwił p. Szymon. Serdecznie polecam!

neutralna

Ola, 03.06.2017

Pan Szymon pomagał przy kredycie na mieszkanie. Załatwia wszystkie sprawy związane z jego otrzymaniem. Sprawnie i bez niespodzianek. Na koniec zorganizował ubezpieczenia do kredytu taniej niż w banku. Polecam.

genialna

Jakub, 01.06.2017

Konkretny i merytoryczny, nienachalny jak większość doradców. Obsługuje mnie akurat w kwestii ubezpieczeń domu i samochodów od kilku lat, nigdy nie dał mi powodów do narzekań. Czasami trochę ciężko się dodzwonić ale zawsze jest kontakt zwrotny bez zbędnej zwłoki. Zdecydowanie polecam!

genialna

Joanna, Poznań, 31.05.2017

Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają osoby, która pomoże uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Pan Szymon wybrał dla mnie spośród wszystkich banków najlepszą ofertę. Dzięki jego pomocy - szerokiej wiedzy i cierpliwości miałam i mam poczucie, że świadomie podjęłam decyzję o kredycie i banku, w którym go wzięłam. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Serdecznie polecam!!!

genialna

Karolina, Swarzędz, 03.05.2017

Pełen profesjonalizm przy obsłudze i uczciwe podejście. Dziękuję za wyciągnięcie mnie z długów.
Zdecydowanie polecam.