znajdzEksperta.pl
9

Szemraj Lech

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości

Działam w branży finansowej od 12 lat. Specjalizuję się w finansowaniu nieruchomości dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Pomogłem już wielu Klientom. Zdecydowanie lubię to robić. Pracuję z pasją, co skutkuje 100% zadowoleniem moich klientów oraz liczne polecenia mojej osoby. Podejmuję się prostych, jak również skomplikowanych i ciężkich tematów. Szukasz finansowania? A może ktoś z Twojego otoczenia je potrzebuje? Chcesz uzyskać kredyt na realizację Twoich marzeń? Planujesz inwestycję i chcesz się do niej przygotować? Szukasz wsparcia w rozwoju firmy? Rynek finansowania jest bardzo szeroki i ciągle się zmienia. Prawidłowe dopasowanie produktu do potrzeb Klienta wymaga posiadania i nieustannego pogłębiania wiedzy. Cieszy mnie sukces moich klientów oraz kiedy moje rozwiązania wspierają w osiąganiu ich celów. Lubię dzielić się wiedzą. Fascynuje mnie zarządzanie i rozwijanie innych.
Porozmawiajmy o Twojej drodze do osiągnięcia celów.
Chętnie pomogę.

ocena klientów

9 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Ewa, 10.09.2023

Dzięki Tobie w końcu mogę powiedzieć, że mam swój własny kąt. Bardzo dziękuję za pomoc.

genialna

Damian, 29.01.2023

Jesteś prawdziwym ekspertem w dziedzinie kredytów hipotecznych. Dzięki Twojej pomocy mogłem spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

genialna

Agnieszka, 25.12.2022

Dzięki Twojej pomocy spełniłam marzenie o własnym domu. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

genialna

Aneta, 28.03.2021

Prawdziwy specjalista w swojej branży. Dla Pana Leszka nie ma chyba rzeczy niemożliwych. Osoba znająca się na tym co robi, z ogromną wiedzą. Ekspert od ciężkich przypadków kredytowych. Cierpliwy i skuteczny.Rzetelność na każdym kroku prowadzonej sprawy. Godny polecenia dla każdego w 100%.

genialna

Weronika, 25.03.2021

Bardzo się cieszę, że starając się o kredyt hipoteczny trafiłam do Pana Leszka! Dzięki jego pomocy - doświadczeniu, ogromnej wiedzy i cierpliwości miałam i mam poczucie świadomej podjętej decyzji o wyborze oferty banku. Profesjonalne i fachowe podejście, o co nie zapytałam to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Gorąco polecam!

genialna

ALICJA, 25.03.2021

Gorąco polecam usługi Pana Leszka.Fachowe,profesjonalne i rzetelne podejście do klienta, To człowiek ambitny,zawsze odpowiada na wiadomości i szuka dobrych rozwiązań w trudnych sprawach.Dobro klienta jest dla Pana Leszka priorytetem!

genialna

Jenny, 25.03.2021

Lepiej nie mogliśmy trafić! 100 % profesjonalnizm

genialna

Ewelina, 25.03.2021

Super! Gorąco polecam! Opanowanie i profesjonalizm, które są niezbędne w procesach kredytowych! Na pewno wrócimy z nową inwestycją!

genialna

Aleksandra, 14.12.2020

Wspaniała obsługa i profesjonalizm. Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Polecam każdemu.