znajdzEksperta.pl
22

Stoigniew Rumszewicz

Ekspert finansowy

Doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych i firmowych to moje dodatkowe zajęcie (nie mniej bardzo istotne) poza podstawową działalnością, jaką jest pośrednictwo w sprzedaży i serwisie ubezpieczeń grupowych na życie oraz pakietów medycznych/ zdrowotnych. Wykonuję to jako niezależny broker ubezpieczeniowy. Pośredniczę także w negocjacjach i sprzedaży wszelkich pozostałych produktów ubezpieczeniowych.

ocena klientów

22 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Katarzyna, 07.06.2023

Dzięki Twojemu profesjonalizmowi mogłam bez obaw podjąć decyzję o kredycie hipotecznym. Serdecznie dziękuję.

genialna

Jan, 25.06.2021

Jesteś osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Dzięki Tobie mogłem zrealizować swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo Ci dziękuję.

genialna

Łukasz, 21.03.2021

Profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

genialna

Artur, 21.08.2020

Dzięki Twojej pomocy uzyskanie kredytu hipotecznego stało się łatwiejsze i szybsze. Bardzo polecam.

genialna

Krzysztof, 22.09.2019

Pan Stoigniew to godny polecenia ,kompetentny i rzetelny człowiek. Zaangazowany w powierzone mu sprawy finansowe-od ubezpieczenia po zalatwienie kredytu hipotecznego. Do samego konca jest pomocny a dodatkowym atutem jest staly kontakt z Panem Stoigniewem, to bardzo wazne aby zawsze moc zadzwonic i doinformowac sie w powierzonej sprawie. Z czystym sumieniem polece Pana Stoigniewa wszystkim ktorzy tak jakja chca profesjonalnie zalatwic kwestie finansowe badz zakup mieszkania.

genialna

Paweł, 20.09.2019

Pan Stoigniew to kompetentny, doświadczony, rzetelny i uczciwy doradca. Z całkowicie czystym sumieniem mogę polecić Jego usługi

genialna

Jadwiga, 20.09.2019

Kompetentne, rzeczowe i profesjonalne doradztwo.
Znakomity kontakt i oferta skrojona na miarę potrzeb.
Nieoceniona pomoc przy wypełnianiu dokumentacji.
A do tego serdeczne podejście do klienta :)
Wszystko przebiegło bezproblemowo, miło i co najważniejsze, po ponad roku od dopełnienia formalności, wciąż jestem zadowolona z wyboru.
Z pewnością będę polecała innym!

genialna

Darek, 19.09.2019

Profesjonalnalizm. Polecam

genialna

gosia, 19.09.2019

Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pana Stoigniewa. Szybko, profesjonalnie i na temat. Polecam z całego serca i jeśli kiedykolwiek uzbieram na 2 wkład własny na pewno zadzwonię jeszcze raz z prośbą o pomoc:)

genialna

Barbara, 19.09.2019

W pełni profesjonalny doradca.
Co bardzo wazne obsluga na wysokim poziomie, szybka i sprawna.
Rozwiazania jakich dostarcza optymalnie dobrane do klienta.
Polecam

genialna

Justyna, 19.09.2019

Polecam !

genialna

zuzanna, 19.09.2019

Jestem bardzo zadowolona z usług doradczych Pana Stoigniewa. Kupowałam mieszkanie, nie było żadnych problemów z dojazdami do Wrocławia, Pan Stoigniew zdjął ze mnie cały ciężar załatwiania tysiąca papierów, przeglądania ofert banków i wybrał taką, która jest dla mnie bardzo korzystna. Polecam wszystkim znajomym!

genialna

WItek, 19.09.2019

Elastyczne, indywidualne a zarazem profesjonalne podejście do każdej sprawy.
Polecam