znajdzEksperta.pl
8

Regina Drzewiecka

Z branżą finansową jestem związana od początku mojej kariery zawodowej. Zajmuję się zarówno kredytami hipotecznymi jak i gotówkowymi. Znajduję rozwiązania dotyczące finansowania także dla firm.
Jestem osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, komunikatywną. Współpracuję z większością banków, dzięki czemu jestem w stanie przedstawić klientom optymalne rozwiązanie.
Nie pobieram od klientów żadnych opłat, zaś kredyt uzyskany za moim pośrednictwem nie różni się od kredytu uzyskanego bezpośrednio w banku.
Dojeżdżam do klienta.
Więcej na mój temat znajdziesz na sprawdzonyekspert.pl
ZAPRASZAM DO KONTAKTU A TAKŻE DO WSPÓŁPRACY tel. 728 333 603

ocena klientów

8 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Kinga, 07.12.2023

Bardzo dziękuję za Twoje profesjonalne doradztwo i zaangażowanie. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się swoim własnym lokum.

genialna

Aneta, 02.11.2021

Dziękuję za nieocenione wsparcie i profesjonalną pomoc w procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Polecam Cię każdemu.

genialna

Natalia, 11.08.2021

Bardzo polecam tego doradcę. Jego fachowa wiedza i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu hipotecznego był szybki i łatwy.

genialna

Katarzyna, 19.07.2021

Dzięki Twojej pomocy spełniłam marzenie o własnym domu. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

genialna

Agnieszka Z., 06.06.2017

Bardzo polecam, kredyt bez problemów. Teraz w końcu mieszkamy na swoim :)

genialna

Monika, 25.04.2017

Kompetentna, rzeczowa, jak najbardziej godna polecenia. Doskonały doradca z wiedzą i doświadczeniem. Kredyt hipoteczny otrzymaliśmy bez problemu w niecałe 3 tygodnie. Pozdrawiam
Monika