znajdzEksperta.pl
9

Rafał Gdula

Ekspert finansowy

Posiadam bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu finansów. Wsparciem w uzyskaniu najlepszego dostępnego na rynku finansowania zajmuję się już od prawie 10 lat. Pomogłem wielu ludziom w uzyskaniu kredytu hipotecznego i wciąż chętnie korzystają z moich usług a także dostarczają mi nowych klientów z polecenia. Jako niezależny doradca finansowy i kredytowy zaproponuję najlepsze oferty dostępne na rynku.

ocena klientów

9 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Anna, 29.09.2022

Bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm podczas uzyskiwania kredytu hipotecznego. Dzięki Tobie mogłam spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

genialna

Damian, 28.09.2022

Dzięki Twojemu wsparciu udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny bez większych problemów. Bardzo polecam tego doradcę.

genialna

Marta, 12.04.2022

Świetna obsługa i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam tego doradcę każdemu, kto szuka pomocy przy kredycie hipotecznym.

genialna

Rychu, 19.01.2021

Pan Rafał jest wspaniałym ekspertem w czterech bankach odmówili mi pożyczki a on
znalazł rozwiązanie!
Poza tym jest bardzo przystojny , czekam zniecierpliwieniem na kolejną kawę.
Polecam Serdecznie Ryszard

genialna

Marcin, 19.01.2021

Pan Rafał jest bardzo rzetelną i kompetentną osobą do współpracy. Każdej osobie, która nie czuje się zbyt pewnie w temacie kredytu, polecam odbyć rozmowę z tym Panem. W prosty i bardzo konkretny sposób wyjaśnij oraz doradził mi wybór kredytu. POLECAM!

genialna

Bartosz, 12.01.2021

Serdecznie polecam pana Rafała. Jest to osoba niezwykle kompetentna i pomocna - przeprowadził mnie przez cały proces pozyskania kredytu hipotecznego bez najmniejszych komplikacji. Dzięki niemu udało mi się w bardzo krótkim czasie spełnić marzenie o własnych czterech kątach i przy okazji cieszyć się z bardzo korzystnych rat kredytu.

genialna

Dagmara, 10.01.2021

Polecam pana Rafała - niezwykle profesjonalny człowiek, w prosty sposób potrafił wyjaśnić wszystkie zawiłe kwestie dotyczące kredytu hipotecznego! Pomógł dobrać najkorzystniejsze oferty, zajął się większością formalności.

genialna

Mariusz, 08.01.2021

Pan Rafał jest osobą o wysokich kompetencjach. Był dla nas wsparciem na każdym etapie od podpisania wniosku do uruchomienia kredytu. Zawsze jasno i treściwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Mimo wstępnych obaw dzisiaj cieszymy się swoim lokum. Polecam :)

genialna

Monika, 17.12.2020

Dzięki Twojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu teraz mogę cieszyć się własnym kątem. Bardzo dziękuję.