Szukaj
37

Paweł Zygmunt

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

Od 15 lat zajmuję się rozwiązywaniem problemów swoich Klientów. Pracowałem w różnych branżach: telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej... Wszędzie Klienci mają swoje potrzeby i poszukują rozwiązań. Zawsze największą satysfakcją było znalezienie wraz z Klientem dokładnie tego, czego szukał.

Może to dziwne, ale ja nigdy nie sprzedawałem. Jak to możliwe? Bo u mnie to Klienci kupują! Niejednokrotnie wychodziłem od Klientów ze spotkania bez umowy czy sprzedaży, ponieważ na spotkaniu okazywało się, że możliwe rozwiązania nie przystają do sytuacji Klienta lub nie wniosą do życia czy pracy Klienta nic lepszego. Uczciwość wobec Klientów to podstawa. Dlatego ja nie sprzedaję - to Klienci kupują!

ocena klientów

2 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Krzysztof, 02.07.2017

Dzięki krótkiej wizycie i odpowiednich działaniach Pana Pawła Zygmunta zyskałem znaczącą dla mnie dodatkową kwotę z ubezpieczenia. Bardzo polecam tego profesjonalistę