znajdzEksperta.pl
6

Paweł Zygmunt

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

Od 15 lat zajmuję się rozwiązywaniem problemów swoich Klientów. Pracowałem w różnych branżach: telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej... Wszędzie Klienci mają swoje potrzeby i poszukują rozwiązań. Zawsze największą satysfakcją było znalezienie wraz z Klientem dokładnie tego, czego szukał.

Może to dziwne, ale ja nigdy nie sprzedawałem. Jak to możliwe? Bo u mnie to Klienci kupują! Niejednokrotnie wychodziłem od Klientów ze spotkania bez umowy czy sprzedaży, ponieważ na spotkaniu okazywało się, że możliwe rozwiązania nie przystają do sytuacji Klienta lub nie wniosą do życia czy pracy Klienta nic lepszego. Uczciwość wobec Klientów to podstawa. Dlatego ja nie sprzedaję - to Klienci kupują!

ocena klientów

6 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Łukasz, 10.04.2023

Twój profesjonalizm i zaangażowanie są godne pochwały. Teraz mogę cieszyć się swoim wymarzonym lokum.

genialna

Anna, 04.06.2022

Szczerze polecam usługi tego doradcy. Jest on nie tylko kompetentny i rzetelny, ale również cierpliwy i potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Dzięki jego pomocy cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny przebiegł sprawnie i bez stresu.

genialna

Ewa, 29.05.2022

Dzięki Twojej pomocy mogłam bez trudu przebrnąć przez cały proces uzyskiwania kredytu hipotecznego. Bardzo Ci dziękuję.

genialna

Mikołaj, 31.05.2020

Twój spokój i zaangażowanie sprawiły, że czułem się pewnie w każdym kroku podczas uzyskiwania kredytu hipotecznego. Dziękuję.

genialna

Krzysztof, 02.07.2017

Dzięki krótkiej wizycie i odpowiednich działaniach Pana Pawła Zygmunta zyskałem znaczącą dla mnie dodatkową kwotę z ubezpieczenia. Bardzo polecam tego profesjonalistę