znajdzEksperta.pl
75

Patryk Przygoda

Ekspert finansowy

Jestem niezależnym agentem hipotecznym. Od 2015 r współpracuje z Alex T.Great, ogólnopolskim pośrednikiem hipotecznym z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Swoje umiejętności i wiedzę nabywałem od 2007 r, to wtedy zacząłem pracę w bankowości. Klienci doceniają nabyte w tym czasie prze ze mnie kwalifikacje i często rekomendują moje usługi rodzinie, bądź znajomym. Dlatego wsłuchanie się w potrzeby moich klientów, oraz profesjonalizm w dążeniu do ich upragnionego celu jakim jest zakup domu, lub mieszkania, bądź budowa, jest dla mnie priorytetem podczas każdego spotkania.

ocena klientów

61 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

neutralna

Ania, 16.05.2024

Świetne podejście, profesjonalne porady, Pan Patryk krok po kroku pomagał przy wyborze kredytu i w dalszych etapach, gorąco polecam :)

genialna

Jakub, 30.04.2024

Pan Patryk to po prostu profesjonalista który czuje się w swoim fachu jak ryba w wodzie, cały proces od wstępnych rozmów po podpisanie umowy kredytowej przebiegł bardzo sprawnie, a wszelkie niuanse zostały dokładnie wytłumaczone i nie stanowiły tajemnicy. Serdecznie polecam!

genialna

Anna, 23.04.2024

Świetna, fachowa pomoc, profesjonalizm i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że bez stresu uzyskałam kredyt hipoteczny. Proces kredytowy był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Bardzo polecam Pana Patryka!

genialna

Bartłomiej, 28.03.2024

Bardzo fachowa, rzetelna pomoc w procesie zaciągania kredytu hipotecznego. W czasie wszystkich procedur kontakt z Panem Patrykiem wzorowy. Polecam

genialna

Justyna Ż., 27.03.2024

Polecamy Pana Patryka w 100%. Profesjonalne podejście, zaangażowanie. Pomyślnie przeprowadził nas przez procedury i na bieżąco informował o wszystkim.

neutralna

Justyna, 25.03.2024

Pan Patryk fachowo doradził i przeprowadził nas przez cały proces. Polecam!

genialna

Edyta, 11.01.2024

Z czystym sumieniem bardzo polecam Pana Patryka ....Jako Doradca ma wielką wiedzę i profesjonalizm , wszystko dokładnie tłumaczy i sprawę prowadzi od początku do końca , na każdym etapie byliśmy informowani telefonicznie lub e-mailem.....Dziękujemy dzięki Panu mamy swoje wymarzone mieszkanie ☺️

genialna

Marcin, 01.12.2023

Polecam Pana Patryka, współpraca przebiegła w miłej atmosferze a co najważniejsze na najwyższym poziomie. Doradca kredytowy godny polecenia.

genialna

Konrad, 24.10.2023

Doradca naprawdę godny polecenia ! Pan Patryk prowadził naszą sprawę od początku do końca sumiennie i sprawnie. Mega cierpliwy i dokładny doradca. Polecam każdej osobie ubiegającej się o kredyt. Zasłużone 5 gwiazdek ! :)

genialna

Bartosz, 28.09.2023

Polecamy Pana Patryka - jego wiedza i doświadczenie okazały się nieocenione. Super kontakt, bardzo elastyczny oraz solidne i rzetelne tłumaczenie. Polecam współpracę

genialna

Tobiasz, 27.09.2023

Jestem bardzo zadowolony z usług. Wszystko poszło sprawnie, a pan Patryk pomagał znaleźć najwygodniejszy i najkorzystniejszy kredyt. Wszystko po drodze zostało wyjaśnione

genialna

Grzesiek, 18.05.2023

Pełen profesjonalizm! Pomoc na każdym kroku, wiele opcji i pomysłów, a co najważniejsze w 100% skutecznie. Polecam!!!

genialna

Bogusia, 18.05.2023

Pan Patryk bardzo pomógł nam w pozyskaniu kredytu i spełnieniu marzenia! Bardzo kompetentny i pomocny. Pełny profesjonalizm!!! Polecamy!

genialna

Łukasz, 09.05.2023

Szeroki zakres wiedzy, profesjonalne podejście do klienta to dwie najważniejsze cechy które opisują Pana Patryka jako Eksperta Kredytowego. Przez cały okres otrzymywaliśmy wsparcie mailowe i telefoniczne, dzięki czemu stres związany ze staraniem się o kredyt został ograniczony do minimum. Polecam z czystym sumieniem

genialna

Viktoriia, 16.12.2022

Miałam ogromne obawy przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, Pan Patryk wszystko mi wyjaśnił, dzięki czemu zaczęłam czuć się pewniej i wreszcie mogę się cieszyć upragnionym mieszkaniem.

genialna

Violetta, 12.12.2022

Serdecznie polecamy Pana Patryka. Wykazuję się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ze wszystkich nałożonych zadań wywiązywał się terminowo i sprawnie. Od początku do końca jest pełen kontakt. Wszystko wyjaśnia w prosty i jasny sposób. Dzięki Panu Patrykowi mamy swój dom.

Dziękujemy i Pozdrawiamy :)
Violetta&Jakub

genialna

Marzena, 23.11.2022

Serdecznie polecam doradztwo Pana Patryka - świetny kontakt, cierpliwie odpowiada na każde pytanie i tłumaczy zawiłości finansowe. Szybko i skutecznie pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny, był z nami na każdym etapie. Dzięki Panu Patrykowi cały proces był mniej stresujący i praktycznie bezproblemowy.
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko.

genialna

Agnieszka, 02.10.2022

Polecam Pana Patryka w 100%, bardzo fachowe podejście do sprawy i wszystko dokładnie wytłumaczone. W razie jakichkolwiek pytań nigdy nie było problemów z kontaktem.

genialna

Marek, 01.10.2022

Dziękuję Panie Patryku za profesjonalne podejście do sprawy, jestem bardzo zadowolony i wystawiam najwyższą z możliwych ocen, choć czasem nie ma co oceniać bo liczy się gest i chęć pomocy drugiemu człowiekowi, co jest bezcenne!:) Jednym i konkretnym zdaniem, polecam doradztwo oraz współpracę z Panem Patrykiem. Pozwolę sobie jeszcze przytoczyć pewien cytat "Każdy kogo znasz przeżywa jakąś walkę, o której nie masz pojęcia. Bądź miły, zawsze."

genialna

Roksana, 30.09.2022

Współpraca z Panem Patrykiem bezcenna . Komunikacja, zaangażowanie, profesjonalizm .
Dzięki niemu cała procedura kredytowa przebiegła sprawnie i zakonczy\la sie sukcesem.
Polecam z czystym sumieniem .

genialna

DAMIAN, 30.09.2022

Cieszę się, że trafiłem na Pana Patryka. Poprowadził procedury szybko i sprawnie. Super kontakt i cierpliwość do tłumaczenia zawiłych odmętów papierologicznych. Profesjonalnie ! Polecam ! i dziękuję.

genialna

Grzegorz, 26.09.2022

Twój profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Dziękuję.

genialna

Paweł, 19.09.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Dzięki niemu uzyskanie kredytu stało się prostsze niż się spodziewałem.

genialna

Alicja, 21.08.2022

Serdecznie polecam pana Patryka. To prawdziwy profesjonalista. Od samego początku do końca wszystkich formalności utrzymuje stały kontakt z klientem. Dzięki niemu cała procedura kredytowa przebiegła bezproblemowo i bezstresowo. Będę wszystkim polecać takiego doradcę !

genialna

Daria, 17.08.2022

Doświadczenie, wiedza, uczciwość i przede wszystkim skuteczność! Czas dla klienta i pełne zaangażowanie. Polecam!

genialna

Dominik, 30.07.2022

Bardzo profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się własnym mieszkaniem.

genialna

Rafał, 09.06.2022

Udana współpraca i dobry kontakt. Polecam Pana Patryka

genialna

Magdalena, 01.06.2022

Pan Patryk wykazał się niesamowitą wiedzą oraz profesjonalizmem podczas przeprowadzania nas przez cały proces kredytowy. Dzięki niemu mogliśmy mieć pewność, że wszystko zostanie wypełnione prawidłowo i nie przeoczymy żadnego wymaganego dokumentu. Polecamy serdecznie.

genialna

Piotr, 08.04.2022

Szczerze polecam Pana Patryka! Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, zawsze fachowo i na temat. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim!

genialna

Katarzyna, 05.04.2022

Wspaniały doradca. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta! Polecam każdemu z czystym sumieniem 😊
Trafiliśmy w bardzo dobre ręce, a pokuszę się o stwierdzenie, że w najlepsze 😉 będę mile wspominać.

genialna

Łukasz, 16.03.2022

Pan Patryk ma profesjonalne podejście, jest dokładny, staranny i w pełni zaangażowany na każdym etapie realizacji kredytu. Dba o szczegóły, przewiduje i zapobiega ewentualnym problemom - w naszym przypadku problemy dewelopera z podziałem gruntu. Dziękujemy za pomoc. Polecamy.

genialna

Agata, 24.01.2022

Pan Patryk Przygoda pomógł nam przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w euro, w obecnej sytuacji dość trudny do uzyskania. ​Podpowiedział nam co powinniśmy zrobić, abyśmy mieli szansę na otrzymanie takiego kredytu. Przeprowadził nas przez całą masę formalności z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzieki temu kredyt został nam przyznany.
Pan Patryk to zdecydowanie osoba godna polecenia:)
Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie
Agata i Mariusz

genialna

bogdan, 11.01.2022

Serdecznie polecamy Pana Patryka. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy łatwiej było nam wybrać najlepszą dla nas ofertę kredytową. Przegadaliśmy nie jedną godzinę, dzięki czemu uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Gorąco polecamy.
Bogdan i Marysia

genialna

Łukasz, 06.01.2022

Bardzo polecamy współpracę z Panem Patrykiem. Staraliśmy się o kredyt na budowę domu. Sytuacja nie była łatwa, wymagająca zaangażowania. Wszystko poszło super sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy. Kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko i zaczynamy budowę :)

neutralna

Tetiana Blazhyievska, 12.10.2021

Bardzo polecam Pana Patryka. Pan Patryk pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Bardzo profesjonalny, pomocny i dostępny dla klienta w każdym momencie. Tak więc bardzo polecam usługi Pana Patryka

genialna

Adriana, 28.09.2021

Pan Patryk jest osoba godna polecenia.
Nie ma dla niego spraw niemożliwych do załatwienia.
Kredyt na 100%

genialna

Natalia, 19.09.2021

Dla Pana Patryka nie ma rzeczy niemożliwych. Dbał o nas, pomagał i podpowiadał jak zrobić żeby było jak najlepiej no i się udało:) z naszej strony nie musieliśmy załatwiać nic, wszystkim zajął się Pan Patryk. Nie było dla niego problemem nawet podjechanie do nas po np podpis byleby sprawę załatwić jak najszybciej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Patrykiem i już polecamy go znajomym. N&T

genialna

Paweł W., 18.08.2021

Wszystko zalatwione bardzo profesjonalnie, szybko, w dobrej komunikacji i z dobrym humorem od samego początku do końca. Bardzo dobry doradca i człowiek. Tak więc bardzo polecam usługi Pana Patryka

neutralna

ARTUR, 17.08.2021

Pan Patryk bardzo nam pomógł w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, wykazując przy tym dużą elastyczność, zaangażowanie oraz bardzo dobrą znajomość rynku. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Osoba bez najmniejszych wątpliwości godna polecenia.

genialna

Marcin, 13.08.2021

Z Panem Patrykiem nie miałem żadnego problemu. Jeżeli był jakiś problem od razu znajdywał rozwiązywanie, dał się mi poznać jako osoba elastyczna, komunikatywna. W czasie rozmowy skraca się dystans i rozmowa przebiega w dobrej atmosferze!

genialna

Maddalena, 28.07.2021

Świetna współpraca z Patrykiem, pełen profesjonalizm, jego ogromna wiedza i doświadczenie, fachowe doradztwo i świetny kontakt pomoże każdemu z Was przejść cały proces starania się o kredyt, łącznie z kompletowaniem potrzebnych dokumentów. Polecam!

genialna

RJ, 18.07.2021

Współpraca z Panem Patrykiem była dla nas ogromnym wsparciem w procesie uzyskania kredytu. Profesjonalizm, dyspozycyjność w każdym momencie i cierpliwość do wszystkich naszych pytań. Wszystkie rozmowy w bardzo dobrej atmosferze i z humorem.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

genialna

Katarzyna, 05.05.2021

Pan Patryk to nieoceniony doradca, który zawsze służy pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Polecamy!

genialna

Kamil, 28.03.2021

Dobrze, sprawnie, z minimalnym wysiłkiem ze strony klienta - polecam!

genialna

Michał, 24.03.2021

Bardzo polecam Pana Patryka. Pełen profesjonalizm. Przyjemnie się współpracowało

genialna

Monika, 24.02.2021

Z czystym sumieniem polecam Pana Patryka. Bardzo fachowa obsluga. Choc czasem juz myslalam ze nam sie nie uda to P. Patryk nieustannie walczyl zeby wszystko sie pozytywnie zakonczylo. Przez caly ten czas na kazdego smsa odpisywal i wyjasnial ( choc pytan czasami mialam duzo)

neutralna

Krzysztof, 13.02.2021

Współpraca z panem Patrykiem na duży plus. Ogromna wiedza, fachowe doradztwo i świetny kontakt. Nieoceniona pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego i kompletowaniu potrzebnych dokumentów. Polecam!

genialna

Klaudia, 11.02.2021

Polecam Pana Patryka z czystym sumieniem!

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Patryka otrzymaliśmy kredyt na wymarzone mieszkanie. Bardzo profesjonalny, pomocny i dostępny dla klienta w każdym momencie.

dobra

Darek, 27.01.2021

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Patrykiem; osoba bardzo kontaktowa, dyspozycyjna, doświadczona. Dzięki naszej współpracy sporo czasu zaoszczędziliśmy na przygotowaniu dokumentacji dla banków i otrzymaliśmy kredyt w wysokości takiej, jaką sobie życzyliśmy. Doceniam też poczucie humoru - nie tylko wtedy, gdy gratulował zgody banku na zaciągnięcie dwudziestoletniego kredytu :) . Jedyna niezgodność to nie informowanie o wysokości prowizji, do czego pośrednik jest zobowiązany . Oczywiście wszystkim, w miarę możliwości polecam raty malejące - wtedy kredyt jest tańszy.

genialna

Tomek, 27.01.2021

Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem

genialna

Natalia, 26.01.2021

Pan Patryk to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością przeprowadził nas przez cały proces kredytowy. Ponadto Pan Patryk jest naprawdę sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru, a to bardzo ułatwia kontakt z klientami:)
Panie Patryku raz jeszcze bardzo dziękujemy za pomoc !

genialna

Remigiusz, 26.01.2021

Szczerze polecam Pana Patryka, osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wynegocjował dla nas bardzo dobrą ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Polecamy w 100% tego doradcę!

genialna

Dajana i grzegorz, 13.01.2021

Witamy.. współpraca z panem Patrykiem na 5!!!! człowiek godny zaufania i dyspozycyjny .pełen profesjonalizm.polecamy!!!

genialna

Kornelia, 27.11.2020

Zasłużone 5 gwiazdek za pełen profesjonalizm, i wspaniałe indywidualne podejście. Polecamy i pozdrawiamy :)

genialna

Szymon, 01.11.2020

Nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystkie formalności przebiegły szybko i w dodatku z minimalnym udziałem z mojej strony. Pan Patryk był zawsze pod telefonem gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

genialna

Kamil, 22.09.2020

Polecam Pana Patryka z całego serca. Kontakt z klientem wzorowy. Posiada odpowiedź na każde zadane pytanie. Prowadzi cała sprawę od początku do końca tak że klient nie musi się niczym przejmować .

genialna

Michał, 09.08.2020

Pan Patryk pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Udzielał wyjaśnień na każde moje pytanie. Pełny profesjonalizm.
Polecam Pana Patryka. Człowiek godny zaufania.

genialna

Aleksandra, 09.08.2020

Pan Patryk poprowadził nas przez zawiłości kredytów hipotecznych od początku do końca.
Odbierał telefon o każdej porze i odpowiadał na każde moje pytanie.
Pełny profesjonalizm. Polecam Pana Patryka w 100%.

genialna

Karolina, 06.08.2020

100% profesjonalizmu 🙂 byliśmy pod wrażeniem zaangazowania😁 Pan Patryk niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać 🙂 bardzo udana i sympatyczna współpraca 🙂 dziękujemy bardzo, z całego serca polecamy 😁

genialna

Krzysztof, 14.04.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalizm, elastyczność i skuteczność. Z pewnością skorzystam ponownie.