Szukaj
33

Patryk Przygoda

Ekspert finansowy

Jestem niezależnym agentem hipotecznym. Od 2015 r współpracuje z Alex T.Great, ogólnopolskim pośrednikiem hipotecznym z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Swoje umiejętności i wiedzę nabywałem od 2007 r, to wtedy zacząłem pracę w bankowości. Klienci doceniają nabyte w tym czasie prze ze mnie kwalifikacje i często rekomendują moje usługi rodzinie, bądź znajomym. Dlatego wsłuchanie się w potrzeby moich klientów, oraz profesjonalizm w dążeniu do ich upragnionego celu jakim jest zakup domu, lub mieszkania, bądź budowa, jest dla mnie priorytetem podczas każdego spotkania.

ocena klientów

25 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

neutralna

Tetiana Blazhyievska, 12.10.2021

Bardzo polecam Pana Patryka. Pan Patryk pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Bardzo profesjonalny, pomocny i dostępny dla klienta w każdym momencie. Tak więc bardzo polecam usługi Pana Patryka

genialna

Adriana, 28.09.2021

Pan Patryk jest osoba godna polecenia.
Nie ma dla niego spraw niemożliwych do załatwienia.
Kredyt na 100%

genialna

Natalia, 19.09.2021

Dla Pana Patryka nie ma rzeczy niemożliwych. Dbał o nas, pomagał i podpowiadał jak zrobić żeby było jak najlepiej no i się udało:) z naszej strony nie musieliśmy załatwiać nic, wszystkim zajął się Pan Patryk. Nie było dla niego problemem nawet podjechanie do nas po np podpis byleby sprawę załatwić jak najszybciej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Patrykiem i już polecamy go znajomym. N&T

genialna

Paweł W., 18.08.2021

Wszystko zalatwione bardzo profesjonalnie, szybko, w dobrej komunikacji i z dobrym humorem od samego początku do końca. Bardzo dobry doradca i człowiek. Tak więc bardzo polecam usługi Pana Patryka

neutralna

ARTUR, 17.08.2021

Pan Patryk bardzo nam pomógł w uzyskaniu odpowiedniego kredytu, wykazując przy tym dużą elastyczność, zaangażowanie oraz bardzo dobrą znajomość rynku. Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Osoba bez najmniejszych wątpliwości godna polecenia.

genialna

Marcin, 13.08.2021

Z Panem Patrykiem nie miałem żadnego problemu. Jeżeli był jakiś problem od razu znajdywał rozwiązywanie, dał się mi poznać jako osoba elastyczna, komunikatywna. W czasie rozmowy skraca się dystans i rozmowa przebiega w dobrej atmosferze!

genialna

Maddalena, 28.07.2021

Świetna współpraca z Patrykiem, pełen profesjonalizm, jego ogromna wiedza i doświadczenie, fachowe doradztwo i świetny kontakt pomoże każdemu z Was przejść cały proces starania się o kredyt, łącznie z kompletowaniem potrzebnych dokumentów. Polecam!

genialna

RJ, 18.07.2021

Współpraca z Panem Patrykiem była dla nas ogromnym wsparciem w procesie uzyskania kredytu. Profesjonalizm, dyspozycyjność w każdym momencie i cierpliwość do wszystkich naszych pytań. Wszystkie rozmowy w bardzo dobrej atmosferze i z humorem.

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

genialna

Katarzyna, 05.05.2021

Pan Patryk to nieoceniony doradca, który zawsze służy pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Polecamy!

genialna

Kamil, 28.03.2021

Dobrze, sprawnie, z minimalnym wysiłkiem ze strony klienta - polecam!

genialna

Michał, 24.03.2021

Bardzo polecam Pana Patryka. Pełen profesjonalizm. Przyjemnie się współpracowało

genialna

Monika, 24.02.2021

Z czystym sumieniem polecam Pana Patryka. Bardzo fachowa obsluga. Choc czasem juz myslalam ze nam sie nie uda to P. Patryk nieustannie walczyl zeby wszystko sie pozytywnie zakonczylo. Przez caly ten czas na kazdego smsa odpisywal i wyjasnial ( choc pytan czasami mialam duzo)

neutralna

Krzysztof, 13.02.2021

Współpraca z panem Patrykiem na duży plus. Ogromna wiedza, fachowe doradztwo i świetny kontakt. Nieoceniona pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego i kompletowaniu potrzebnych dokumentów. Polecam!

genialna

Klaudia, 11.02.2021

Polecam Pana Patryka z czystym sumieniem!

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Patryka otrzymaliśmy kredyt na wymarzone mieszkanie. Bardzo profesjonalny, pomocny i dostępny dla klienta w każdym momencie.

dobra

Darek, 27.01.2021

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Patrykiem; osoba bardzo kontaktowa, dyspozycyjna, doświadczona. Dzięki naszej współpracy sporo czasu zaoszczędziliśmy na przygotowaniu dokumentacji dla banków i otrzymaliśmy kredyt w wysokości takiej, jaką sobie życzyliśmy. Doceniam też poczucie humoru - nie tylko wtedy, gdy gratulował zgody banku na zaciągnięcie dwudziestoletniego kredytu :) . Jedyna niezgodność to nie informowanie o wysokości prowizji, do czego pośrednik jest zobowiązany . Oczywiście wszystkim, w miarę możliwości polecam raty malejące - wtedy kredyt jest tańszy.

genialna

Tomek, 27.01.2021

Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem

genialna

Natalia, 26.01.2021

Pan Patryk to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością przeprowadził nas przez cały proces kredytowy. Ponadto Pan Patryk jest naprawdę sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru, a to bardzo ułatwia kontakt z klientami:)
Panie Patryku raz jeszcze bardzo dziękujemy za pomoc !

genialna

Remigiusz, 26.01.2021

Szczerze polecam Pana Patryka, osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wynegocjował dla nas bardzo dobrą ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Polecamy w 100% tego doradcę!

genialna

Dajana i grzegorz, 13.01.2021

Witamy.. współpraca z panem Patrykiem na 5!!!! człowiek godny zaufania i dyspozycyjny .pełen profesjonalizm.polecamy!!!

genialna

Kornelia, 27.11.2020

Zasłużone 5 gwiazdek za pełen profesjonalizm, i wspaniałe indywidualne podejście. Polecamy i pozdrawiamy :)

genialna

Szymon, 01.11.2020

Nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystkie formalności przebiegły szybko i w dodatku z minimalnym udziałem z mojej strony. Pan Patryk był zawsze pod telefonem gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

genialna

Kamil, 22.09.2020

Polecam Pana Patryka z całego serca. Kontakt z klientem wzorowy. Posiada odpowiedź na każde zadane pytanie. Prowadzi cała sprawę od początku do końca tak że klient nie musi się niczym przejmować .

genialna

Michał, 09.08.2020

Pan Patryk pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Udzielał wyjaśnień na każde moje pytanie. Pełny profesjonalizm.
Polecam Pana Patryka. Człowiek godny zaufania.

genialna

Aleksandra, 09.08.2020

Pan Patryk poprowadził nas przez zawiłości kredytów hipotecznych od początku do końca.
Odbierał telefon o każdej porze i odpowiadał na każde moje pytanie.
Pełny profesjonalizm. Polecam Pana Patryka w 100%.

genialna

Karolina, 06.08.2020

100% profesjonalizmu 🙂 byliśmy pod wrażeniem zaangazowania😁 Pan Patryk niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać 🙂 bardzo udana i sympatyczna współpraca 🙂 dziękujemy bardzo, z całego serca polecamy 😁