Szukaj
18

Patryk Przygoda

Ekspert finansowy

Jestem niezależnym agentem hipotecznym. Od 2015 r współpracuje z Alex T.Great, ogólnopolskim pośrednikiem hipotecznym z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Swoje umiejętności i wiedzę nabywałem od 2007 r, to wtedy zacząłem pracę w bankowości. Klienci doceniają nabyte w tym czasie prze ze mnie kwalifikacje i często rekomendują moje usługi rodzinie, bądź znajomym. Dlatego wsłuchanie się w potrzeby moich klientów, oraz profesjonalizm w dążeniu do ich upragnionego celu jakim jest zakup domu, lub mieszkania, bądź budowa, jest dla mnie priorytetem podczas każdego spotkania.

ocena klientów

11 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

dobra

Darek, 27.01.2021

Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Patrykiem; osoba bardzo kontaktowa, dyspozycyjna, doświadczona. Dzięki naszej współpracy sporo czasu zaoszczędziliśmy na przygotowaniu dokumentacji dla banków i otrzymaliśmy kredyt w wysokości takiej, jaką sobie życzyliśmy. Doceniam też poczucie humoru - nie tylko wtedy, gdy gratulował zgody banku na zaciągnięcie dwudziestoletniego kredytu :) . Jedyna niezgodność to nie informowanie o wysokości prowizji, do czego pośrednik jest zobowiązany . Oczywiście wszystkim, w miarę możliwości polecam raty malejące - wtedy kredyt jest tańszy.

genialna

Tomek, 27.01.2021

Pełen profesjonalizm, dyspozycyjność i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem

genialna

Natalia, 26.01.2021

Pan Patryk to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Z pełnym profesjonalizmem i cierpliwością przeprowadził nas przez cały proces kredytowy. Ponadto Pan Patryk jest naprawdę sympatyczną osobą z dużym poczuciem humoru, a to bardzo ułatwia kontakt z klientami:)
Panie Patryku raz jeszcze bardzo dziękujemy za pomoc !

genialna

Remigiusz, 26.01.2021

Szczerze polecam Pana Patryka, osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wynegocjował dla nas bardzo dobrą ofertę z której oczywiście skorzystaliśmy. Polecamy w 100% tego doradcę!

genialna

Dajana i grzegorz, 13.01.2021

Witamy.. współpraca z panem Patrykiem na 5!!!! człowiek godny zaufania i dyspozycyjny .pełen profesjonalizm.polecamy!!!

genialna

Kornelia, 27.11.2020

Zasłużone 5 gwiazdek za pełen profesjonalizm, i wspaniałe indywidualne podejście. Polecamy i pozdrawiamy :)

genialna

Szymon, 01.11.2020

Nieoceniona pomoc w uzyskaniu kredytu. Wszystkie formalności przebiegły szybko i w dodatku z minimalnym udziałem z mojej strony. Pan Patryk był zawsze pod telefonem gotowy odpowiedzieć na każde pytanie. Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

genialna

Kamil, 22.09.2020

Polecam Pana Patryka z całego serca. Kontakt z klientem wzorowy. Posiada odpowiedź na każde zadane pytanie. Prowadzi cała sprawę od początku do końca tak że klient nie musi się niczym przejmować .

genialna

Michał, 09.08.2020

Pan Patryk pomógł nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Udzielał wyjaśnień na każde moje pytanie. Pełny profesjonalizm.
Polecam Pana Patryka. Człowiek godny zaufania.

genialna

Aleksandra, 09.08.2020

Pan Patryk poprowadził nas przez zawiłości kredytów hipotecznych od początku do końca.
Odbierał telefon o każdej porze i odpowiadał na każde moje pytanie.
Pełny profesjonalizm. Polecam Pana Patryka w 100%.

genialna

Karolina, 06.08.2020

100% profesjonalizmu 🙂 byliśmy pod wrażeniem zaangazowania😁 Pan Patryk niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać 🙂 bardzo udana i sympatyczna współpraca 🙂 dziękujemy bardzo, z całego serca polecamy 😁