Szukaj
152

Mateusz Dłubak

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

W Gold Finance pracuje od 2009 roku. Jest jednym z pierwszych partnerów franczyzowych Gold Finance. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży finansowej zarówno jako doradca jak i menadżer. Wcześniej pracował m.in. w GE Money Banku, w którym był odpowiedzialny za rozwój sprzedaży kredytów hipotecznych.

Absolwent Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu i Języków Obcych na kierunku Zarządzanie w biznesie.

Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami, deweloperami, biurami nieruchomości oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Dla moich klientów wybieram tylko najlepsze oferty.

Wraz z moim zespołem pomogłem już ponad 2 tysiącom Klientów w sfinansowaniu ich najważniejszego marzenia jakim jest własna nieruchomość.

Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, które przekładają się na dalsze polecenia, referencje i rekomendacje.

mobile: 723 002 216
e-mail: [email protected]

ocena klientów

65 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Kasia, 09.10.2021

Polecamy Pana Mateusza jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Na każdym etapie procesu wnioskowania o kredyt otrzymaliśmy pełen profesjonalizm i duże wsparcie. Zawsze dostępny, przekazujący informacje w sposób jasny i zrozumiały. Ponadto wysoka kultura, spokój, opanowanie i niezbędna dawka poczucia humoru gwarantują doskonałą atmosferę współpracy;)

genialna

Łukasz, 04.10.2021

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam !

genialna

Ewa, 01.10.2021

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Zawsze odpowie na każde pytanie i dobrze wszystko wytłumaczy. Szczerze polecamy.! 🙂

genialna

Kinga, 30.09.2021

Pełen profesjonalizm, stały i bezproblemowy kontakt z Panem Mateuszem, pomoc w udzieleniu kredytu wraz z klarownym wyjaśnieniem każdego szczegółu i pytania. Bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem! :)

genialna

Przemek, 21.09.2021

Serdecznie polecam p. Mateusza. W pełni doradził, przygotował i poprowadził przez wszystkie etapy ubiegania się o kredyt hipoteczny.
Pomocny w każdej chwili i w wielu kwestiach również wybiegających poza standardowe obowiązki.

genialna

Artur, 02.09.2021

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony

genialna

Natalia, 23.08.2021

Bardzo serdecznie polecamy Pana Mateusza - ekspert w swojej dziedzinie. Razem z chłopakiem nie mogliśmy trafić lepiej, wszystko sprawnie załatwione. Nie mieliśmy żadnych problemów, zawsze dostępny gdy mieliśmy jakieś pytania. Profesjonalne podejście i doradztwo. Szczerze polecamy!

genialna

Piotr, 13.08.2021

Szanowni Państwo,

Jeśli potrzebujecie solidnego eksperta czy też doradcę finansowego polecam Pana Mateusza Dlubaka ,solidna firma sprawdzona i też szybko załatwione . Moja ocena gdyby była 10 dał bym 10 więc daje 6 . Polecam bardzo serdecznie ;)

genialna

Mikołaj, 30.07.2021

Jesteśmy z żona bardzo zadowoleni z usług.
Polecamy wszystkim!!

genialna

Natalia, 30.07.2021

Gdyby nie Pan Mateusz na pewno by się nie udało załatwić wszystkich dokumentów w tak szybkim czasie. Zawsze pod telefonem gotów do pomocy. Wszystko wytłumaczył i pomógł podjąć jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Dziękujemy i polecamy serdecznie

genialna

Michał, 28.07.2021

Polecam - specjalista w swojej branży.

neutralna

Agnieszka, 24.06.2021

Ogromna wiedza , zaangażowanie i super kontakt. Jednym słowem profesionalista. Serdecznie polecam P. Mateusza

genialna

Przemysław, 23.06.2021

Witam. Jesteśmy świeżo po kredycie i nie mogliśmy trafić lepiej - Pan Mateusz to bardzo sumienny i rzetelny ekspert. W każdej chwili mogliśmy liczyć na radę i pomoc, wszystko załatwione szybko i bezproblemowo. Polecam serdecznie!

genialna

Agnieszka, 21.04.2021

Szybko, miło i sprawnie jak na trudne czasy w pandemii.
Pan Mateusz najlepszy z najlepszych.Mega pozytywny i pomocny.Polecam z całego serca.

genialna

MICHAŁ, 06.04.2021

Pełen profesjonalizm i dobry kontakt z klientem.

genialna

Paweł, 06.04.2021

Wzorowy, przyjemny kontakt. Duża wiedza. Polecam

genialna

Jakub, 31.03.2021

Dostałem namiary na od znajomego, który 2 kredyty już dostał dzięki pomocy pana Mateusza, mimo ze wcześniej próbując sam ich nie dostał. Ja również właśnie dostałem kredyt. Mega profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Profesjonalizm. Polecam każdemu kto stara się o kredyt. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

genialna

NICOL, 02.03.2021

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pana Mateusza. Pełen profesjonalizm.
Polecam z całego serca.

genialna

Wojciech, 26.02.2021

Samemu łatwo jest zabłądzić w "krainie" Kredytu... Miałem spore szczęście, mogąc na swej drodze spotkać takiego przewodnika. Jestem ogromnie wdzięczny na całą pomoc i wsparcie, które otrzymałem. Szczerze polecam.

genialna

Dajana, 17.02.2021

Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie!
Szczerze POLECAM!

genialna

Mateusz, 21.12.2020

Z czystym sumieniem mogę polecieć P. Mateusza. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i ekspresowa pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

genialna

Łukasz, 02.12.2020

Gorąco polecam !!! Pełen profesjonalizm, sprawne i merytoryczne podejście oraz wysoka kultura osobista - jestem bardzo zadowolony ze współpracy i warunków jakie udało mi się uzyskać .

genialna

Michalina i Krzysztof, 23.11.2020

Fachowa pomocy, zaangażowanie, duża wiedza. Wszystko szybko i sprawnie. Z czystym sercem polecamy!

genialna

Marcin, 23.09.2020

Profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem i skuteczna pomoc! Bardzo wszystkim polecam współpracę z Panem Mateuszem :)

genialna

Agnieszka, 23.09.2020

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt z doradcą w dwie strony, jasny zrozumiały język. Bardzo polecam

genialna

Danka i Rafał, 01.09.2020

Pan Mateusz to profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecamy

genialna

Krzysztof Z, 31.08.2020

P jak profesjonalizm i tyle :-) nie trzeba więcej słów.

genialna

Robert, 26.08.2020

Pan Mateusz świetnie i sprawnie przeprowadził nas przez wszystkie kredytowe zawiłości. Cala procedura przeszła bardzo sprawnie i bez problemów, Szczerze polecam!

genialna

Gosia, 05.08.2020

Pan Mateusz ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, a przy tym jest zawsze uprzejmy, miły, spokojnie wszystko wytłumaczy.
Polecam serdecznie!

genialna

Wojtek, 05.08.2020

Pełen profesjonalizm, pełne wsparcie w całym procesie. Serdecznie polecam

genialna

Monika, 05.08.2020

Pan Mateusz świetnie i sprawnie przeprowadził nas przez wszystkie kredytowe zawiłości. Szczerze polecam!

genialna

[email protected], 05.07.2020

Profesjonalne podejście, świetny kontakt z klientem. Wysoka kultura osobista. Zaangażowanie, pracowitość. Polecam!

genialna

ANIA, 03.07.2020

Bardzo dobry doradca, miła i fachowa obsługa, kontakt wyśmienity. Polecam zdecydowanie mimo różnych sytuacji zawsze miły i uprzejmy Pan Mateusz.

genialna

Jakub, 19.06.2020

Fachowa i skuteczna pomoc w zdobyciu kredytu w tych trudnych czasach. Szczerze polecam. :)

genialna

Matylda, 08.05.2020

Moje największe życiowe marzenie spełniłam tylko i wyłącznie z wielką pomocą Pana Mateusza ???? Poprowadził nas przez kredyt profesjonalnie, płynnie i rzetelnie. Odpowiadał na każde nawet najdziwniejsze pytania że stoickim spokojem. Z czystym sumieniem POLECAM ????Ⓜ️????

neutralna

Kasia, 07.05.2020

Pan Mateusz bardzo rzetelnie i sumiennie pomagał w każdej kwestii związanej z kredytem. Zawsze odpowiadał na maile, wiadomości SMS i służył pomocą. Można że spokojem powiedzieć, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.
Serdecznie dziękujemy za pomoc i szczerze polecamy!

Kasia i Marek P.

genialna

Paulina, 23.03.2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług????z całego serca polecamy!!!

genialna

Ania, 10.01.2020

Polecamy w 100 % a nawet i więcej :)
Pan Mateusz jest genialny w tym co robi. Z Pana stoickim spokojem przy stresujących momentach wiedzieliśmy, że wszystko będzie OK. Dzięki Niemu wszystko przebiegło pomyślnie i zdążyliśmy na czas ze wszystkim (i na dniach będziemy się wprowadzać do domu :) )
Serdeczny i pomocny, bardzo dobrze proponuję różne rozwiązania.
Jeżeli będziemy mieli okazje to na pewno skorzystamy z usług Pana Mateusza.
Pozdrawiamy
Ania i Damian

neutralna

Natalia, 28.11.2019

Serdecznie polecam ulugi finansowe pana Mateusza. Skutecznie i szybko pomógł nam załatwić wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Jest to osoba profesjonalna i kompetentna w dziedzinie finansów.

genialna

Adam, 06.11.2019

Bardzo sumienna współpraca ze strony Pana Mateusza.
Wszystko bardzo klarownie wyjaśniał zawiłe wątki finansowe dotyczące kredytu.
Kontakt czy to telefoniczny, czy emailowy na bardzo wysokim poziomie.
Mogę z czystym sumieniem polecić usługi P.Mateusza

genialna

Szymon, 24.10.2019

Z czystym sumieniem bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Co ważne, wszystkie zagadnienia, które zazwyczaj wiążą się z mało zrozumiałym dla przeciętnego Kowalskiego językiem finansowym, Pan Mateusz potrafi jasno i klarownie wytłumaczyć. Przy spotkaniach w biurze miła atmosfera, bardzo sprawna komunikacja i łatwy kontakt czy to telefoniczny czy mailowy.
Widać, że Pan Mateusz po prostu lubi to co robi. Jeszcze raz szczerze polecam!

genialna

Leszek, 16.10.2019

Pan Mateusz wykazał sie bardzo dużym zaangażowaniem w kwesti formalności związanych z kredytem oraz docelowo po podpisaniu umowy kredytowej zawsze służył pomocą w przypadku niejasności.
Bardzo ale to bardzo polecam! Współpraca z taką osobą to czysta przyjemność.

genialna

Maciej, 30.09.2019

Dziękuje za pomoc z finalizowaniu kupna mojego marzenia, pięknego mieszkania. Jestem mega wdzięczny i w 100% mogę polecić Pana Mateusza :)

genialna

Marek, 29.09.2019

Witam jak najbardziej polecam. Profesjonalizm na pierwszym miejscu a zarazem bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy. Szybkie udzielane odpowiedzi w razie niejasności.Mogę polecić jak najbardziej.

genialna

Anna, 26.09.2019

Korzystalam z uslug firmy Gold Finance kilka lat temu. Kredyt hipoteczny zalatwiony szybko i na bardzo korzystnych warunkach. Polecam wszystkim goraco Gold Finance

genialna

Hubert, 26.09.2019

Polecam tego Pana. Bardzo miły i kontaktowy człowiek do tego kompetentny i na właściwym stanowisku. Szczegółowo objaśnia każdy temat oraz doradza najkorzystniejszą ofertę.

genialna

Krzysztof, 23.09.2019

Człowiek o wielkim sercu, z pełnym zaangażowaniem, wraz ze swym zgranym zespołem, brnie przez "tony papierów, tony analiz" tylko po to byś po spotkaniu z nimi mógł głośno wykrzyczeć... "MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI!!!"
Krótko o nim się nie da, treściwie: Mateusz wraz z zespołem to po prostu Dream Team - spełniają nasze marzenia. Gorąco Polecamy!!!

genialna

Tomek, 19.09.2019

Szczerze polecam, profesjonalne podejście do Klienta, kredyt hipoteczny załatwiony szybko i na przystępnych warunkach.

genialna

Łukasz, 18.09.2019

Fantastyczny Ekspert Finansowy.
Udziela wyczerpujących odpowiedzi, wszystko załatwi, podpowie, wytłumaczy. Kupując zarówno mieszkanie, jak i dom całkowicie oddałem wszystko w ręce Mateusza i nie zawiodłem się.
Bardzo polecam współpracę z Nim i skorzystanie z Jego pomocy.
Profesjonalizm, zaangażowanie, energia i dobra komunikacja to tylko niektóre zalety Mateusza.
Nie znam lepszego eksperta niż Mateusz!!!!!

dobra

Magdalena, 18.09.2019

Jestem zadowolona z pomocy i wsparcia pana Mateusza.

genialna

Magda, 17.09.2019

Bardzo polecam p.Mateusza. Zawsze doradzi porozmawia. Będę mu wdzięczna już zawsze - bez niego nie mielibyśmy mieszkania i bez niego nie poradzilabym sobie z tymi wszystkimi dokumentami.

neutralna

Monika, 17.09.2019

Doradztwo na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Każdemu polecam skorzystanie z usług pana Mateusza. Jest wyśmienitym ekspertem, jest osobą bardzo otwartą, dokładną, rzeczową. Dzięki współpracy z panem Mateuszem, mogłam spełnić swoje marzenia o nowym mieszkaniu.

genialna

Roman, 17.09.2019

Rzetelne doradztwo i pelen profesjonalizm połączony z szybką obsługą dzięki,ktorej w ciagu krotkiego czasu spelnilismy marzenie o przytulnym domku. Dziekujemy i pozdrawiamy Monika i Roman Trojnar.

genialna

Paweł, 17.09.2019

Profesjonalna obsługa dopracowane wszystkie szczegóły. Gorąco polecam i pozdrawiam

genialna

Iza, 17.09.2019

Serdecznie polecam. Człowiek z wielkim sercem i na właściwym miejscu. Każdy klient i każda sprawa jest u Pana Mateusza pioretytowa. O wszystko zadba. Dzięki niemu mamy wymarzone mieszkanie. Pozdrawiam Pana Mateusza.

genialna

Anna, 17.09.2019

Pełen profesjonalizm. Potrafił pomóc i zaradzić, kiedy reszta rozkładała ręce. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

genialna

Jarosław, 17.09.2019

Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie ! I bardziej prywatnie....CZOLOWIEK O OLBRZYMIM SERCU .

genialna

Kinga, 17.09.2019

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i konkretnej sprawy. Gorąco polecam

genialna

Kinga, 17.09.2019

Serdecznie polecam! Pan Mateusz każdemu laikowi na spokojnie wytłumaczy wszystkie trudne kwestie, doradzi, podpowie. Bardzo zaangażowany, odpowie na każde pytanie. Dzięki niemu udało mi się dostać kredyt na bardzo dobrych warunkach. Podsumowujac: jeśli korzystać z usług doradcy finansowego, to tylko z usług Pana Mateusza! :)

genialna

Maciej, 17.09.2019

Wielokrotna współpraca, pełen profesjonalizm.100% skuteczności. Gorąco polecam.

genialna

Benedykt, 16.09.2019

Szybko, fachowo, profesionalnie to cechy doradcy Mateusza Dłubaka.Gorąco polecam

genialna

Dawid, 16.09.2019

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Miły, sympatyczny. Każdego klienta traktuje priorytetowo. Pomoże w KAŻDEJ kwestii. Świetnie prowadzi zespół, który cechuje się wysokimi kompetencjami. Polecam!!!

genialna

Kamil, 16.09.2019

Polecam Pana Mateusza w 100%. Szybko, profesjonalnie i uczciwie.

genialna

Marta, 14.09.2019

Pan Mateusz to najlepszy doradca. Cierpliwość i zaangażowanie, które były dla mnie ważne znalazłam wlaśnie u niego. Polecam z czystym sumieniem. Dzięki Panu Mateuszowi dostałam kredyt na mieszkanie na naprawdę świetnych zasadach. Sama nigdy bym sobie z tym nie poradziła.

genialna

Marlena, 14.09.2019

Polecam