Szukaj
72

Marek Jackiewicz

Ekspert finansowy

Jestem ekonomistą z wykształcenia i ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Pracowałem w największych firmach doradztwa na rynku (Expander, Open Finance) oraz banku (Deutsche Bank). Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Współpracuję zarówno z osobami kupującymi nieruchomość na potrzeby własne, jak i inwestorami, którzy finansują zakup nieruchomości na wynajem. Zdobyta wiedza i ponad 12 lat doświadczenia pozwalają mi z powodzeniem przeprowadzić każdego klienta przez wszystkie etapy procesu kredytowego.
Najważniejsze są dla mnie profesjonalizm, wysoka jakość usług oraz pełne zadowolenie klientów.
Dzięki temu praca daje mi mnóstwo satysfakcji, a zadowoleni klienci polecają mnie swoim znajomym i rodzinie.
Działam na terenie całego kraju - zapraszam na bezpłatne spotkanie lub konsultację telefoniczną.

Telefon kontaktowy : 48 694-756-780
Adres mailowy : marek.jackiewicz@goldfinance.pl

ocena klientów

38 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Katarzyna, 23.10.2023

Pełny profesjonalizm, p. Marek przeprowadził nas przez cały proces kredytowy od momentu pomysłu na zakup mieszkania, do momentu podpisania przez nas umowy kredytowej.

Będziemy pamiętać i korzystać przy kolejnych inwestycjach.

genialna

Adrian K, 26.09.2023

Pan Marek podchodzi do swojej pracy niezwykle dokładnie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu, oraz ludzkiej empatii udało się gładko przejść przez cały proces kredytowy.

Dodatkowo warto podkreślić, że Pan Marek ze zrozumieniem podchodzi do systemu pracy klientów, dzięki czemu udawało znaleźć się chwilę na spotkania, dogadanie szczegółów, nawet w trudnych ramach czasowych.

Zdecydowanie polecamy współpracę z Panem Markiem. Jeśli kiedyś znowu pomyślimy o kredycie, to na pewno będziemy chcieli ponownie współpracować z Panem Markiem.

genialna

Paweł, 02.09.2023

Brak komentarza

genialna

Marcin, 02.09.2023

Brak komentarza

genialna

Kacper, 18.06.2023

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony z wszelkiej pomocy, którą udzielił mi Pan Marek. Zawsze pomocny i cierpliwy :)

genialna

Mateusz, 28.11.2022

Profesjonalizm i skuteczność w czystej postaci. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Markiem.

genialna

Arleta, 30.09.2022

Pan Marek jest człowiekiem wysokiej klasy i profesjonalizmu. Potrafi zaopiekować się, doradzić i pomóc. Pan Marek pomógł nam przy załatwieniu kredytu hipotecznego i poświęcił nam przy tym ogrom czasu i cierpliwości. Czysta przyjemność współpracy z takim ekspertem jak Pan Marek! Polecam szczerze

genialna

Ewelina, 11.08.2022

Pan Marek to pełny profesjonalizm. Pomocny, doradzi i znajdzie rozwiązanie. Gorąco polecam współpracę. Jeśli chcesz być zaopiekowany i zdobyć to co chcesz zdecyduj się na współpracę z Panem Markiem.

genialna

Łukasz, 11.05.2022

Mogę polecić Pana Marka Jackiewicza jako profesjonalistę w dziedzinie kredytów hipotecznych. Oprócz ogromnej wiedzy, Pan Marek ma bardzo spokojne i miłe podejście do klienta. Kontakt z Nim zawsze był szybki i bezproblemowy. Na pewno jest to fachowiec godny polecenia!

genialna

Agata, 08.04.2022

Bardzo profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, dbałość o Klienta, pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za współpracę i polecam.

genialna

Kuba, 24.02.2022

Brak komentarza

genialna

Anna, 25.01.2022

Pan Marek bardzo mi pomógł z załatwieniem kredytu hipotecznego. Nawet przy nietypowej sytuacji, jaką było wycofanie się właściciela mieszkania tuż przed podpisaniem umowy kredytowej szybko załatwiliśmy kredyt na inne mieszkanie. Świetny kontakt, konkretne informacje, widać ogromne doświadczenie i wiedzę. Zdecydowanie polecam pana Marka!

genialna

Kamil, 13.01.2022

Wzorowy ekspert finansowy.

genialna

Piotr, 12.01.2022

Pan Marek to ekspert przez duże "E". Ma dużą wiedzę o rynku kredytowym, potrafi dobrze doradzić. Świetny kontakt, konkretne wskazówki oraz elastycznie godziny pracy :) jeśli kredyt to tylko z pomocą Pana Marka!

genialna

Anna, 27.12.2021

Pan Marek działa bardzo profesjonalnie i sprawnie, złożył dla nas wniosek o kredyt w dwóch bankach, dopełnił wszelkich formalności, udzielił odpowiedzi na pytania, a nam pozostawił jedynie złożenie podpisu gdzie trzeba. Polecam zabieganym i nie tylko. Anna Leszczyńska

genialna

Łukasz, 13.12.2021

To już drugi raz kiedy Pan Marek pomógł nam przejść przez ten długi i dosyć złożony proces ubiegania się o kredyt. Bardzo dobry kontakt i fachowe doradztwo. Polecamy z całego serca i dziękujemy.

genialna

Daniel, 09.12.2021

Pan Marek pomógł nam bardzo przy zakupie domu z rynku pierwotnego. Wcześniej miałem nieprzyjemne doświadczenia z doradcami kredytowymi, ale decyzja o skorzystaniu z pomocy Pana Marka, była jedną z lepszych. Duże doświadczenie, wiedza i wysoki profesjonalizm. Połączenie tego wszystkiego, pozwoliło nam przejść przez cały proces kredytowy z poczuciem pewności, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik i bez niepotrzebnego stresu. Polecam serdecznie!

genialna

Kuba, 21.09.2021

Super Specjalista, doradzał i pomagał nam już w kilku transakcjach. Super współpraca.

genialna

Marcin, 03.08.2021

Pan Marek to świetny specjalista. Dzięki jego wskazówkom oraz pomocy cały proces kredytowy staje się łatwy i przyjemny. Świetny kontakt i bardzo przyjazna atmosfera współpracy sprawiają, że pomimo zawiłości procedury kredytu zapamiętam go jako bardzo przyjemne doświadczenie.

genialna

Alicja, 03.08.2021

Pełen profesjonalizm, szybki i łatwy kontakt z Panem Markiem. W razie jakichkolwiek problemów zawsze był dyspozycyjny i pomagał. Jeżeli miałabym raz jeszcze starać się o kredyt to tylko i wyłącznie z Panem Markiem, polecam!

genialna

Natalia, 20.07.2021

Pan Marek bardzo nam pomógł w wyborze kredytu hipotecznego i odpowiadał cierpliwie i rzeczowo na szereg naszych pytań. Bardzo polecam!

genialna

Marta, 11.05.2021

Pan Marek Jackiewicz to profesjonalizm w każdym calu. Przeprowadził mnie przez cały proces biurokracji i obowiązków bezboleśnie.
Nie lubię takich procesów a Pan Marek zrobił to tak, że nie poczułam uciążliwości. Konkretny, pomocny, zawsze w gotowości do działania. Odpowiada na pytania wszystkie i zawsze, mocno zaangażowany i wspierający. Dąży do maksymalnego odciążenia klienta. Cieszę się, że trafiłam na człowieka, który postarał się by całe przedsięwzięcie kredytowe było w miarę proste i nie obciążające.
Serdecznie dziękuję!!!

genialna

Justyna, 12.04.2021

Muszę przyznać, że podchodziłam z dużą dozą nieufności do "instytucji" doradcy, ale pan Marek całkowicie odwrócił moje myślenie - dzięki jego pomocy praktycznie nie zauwazyłam przejścia przez proces uzyskania kredytu, a do tego w eksprepsowym tempie uwinęliśmy się z otrzymaniem kredytu. Szybko, sprawnie i konkretnie, a do tego bardzo duża dostępność pana Marka. Polecam!

genialna

Małgorzata, 09.04.2021

Wysoki profesjonalizm, szacunek dla klienta, godny zaufania. Dzięki wsparciu p. Marka przejście przez proces kredytowy nie było bolesne.

genialna

Marta, 06.04.2021

Wspaniały ekspert, cierpliwy i bardzo pomocny.

genialna

Mateusz, 24.02.2021

Profesjonalne podejście, wszystko przedstawione w jasny sposób a do tego świetny kontakt, zdecydowanie polecam Pana Marka.

neutralna

Mateusz, 23.02.2021

Z czystym sumieniem polecam Pana Marka. Profesjonalnie i bezstresowo przeprowadzony proces kredytowy.

genialna

Michał, 23.02.2021

Z Panem Markiem kontakt jest profesjonalny i szybki, jestem ze Szczecina więc wszystko załatwiliśmy online, szybko odpowiadał nawet na najdrobniejsze pytania, świetnie mi doradzał i przeprowadził przez cały proces kredytowy, serdecznie polecam

genialna

Konrad W, 21.07.2020

Pan Marek przeprowadził nas przez cały proces kredytowania. Od wyboru banku poprzez podpisanie umowy kredytowej, aż ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie na życie.
Mimo, że jestem zaznajomiony ze światem finansów, to cenne rady p. Marka pomagają zrozumieć złożony proces finansowania nieruchomości.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz elastyczny czas pracy umożliwiają kontakt.
Nawet po udzieleniu kredytu, zawsze można skontaktować się z p. Markiem, który chętnie udziela dalszych porad.

genialna

Krzysztof, 18.06.2020

Bardzo dobry specjalista. Fachowo, konkretnie. Bardzo duża dostępność. Nie było najmniejszych problemów podczas całego procesu kredytowania. Polecam!

genialna

Michał, 03.06.2020

Polecam, profesjonalne i życzliwe podejście do klienta :)

neutralna

Jakub, 18.05.2020

Polecam bardzo dobry kontakt i zaangazowanie.
Bardzo dobre oferty kredytowe z obszernym objaśnieniem aspektów praktycznych każdej z ofert.

genialna

Paweł, 16.05.2020

Pan Jacek posiada dużą wiedzę na temat kredytów. Uprzejmy i konkretny. Prowadzi proces kredytowy od początku do końca. Punkt po punkcie wszystko jasno rozpisane na postawie rozmowy telefonicznej. Podejście indywidualne do klienta. Doradza również w kwestii doboru nieruchomości do możliwości klienta. Oferuje dobre warunki ubezpieczeń mieszkania, domu. Można kontaktować się telefonicznie, e-mailowo, bądź osobiście. Bardzo elastyczne godziny.

genialna

DARIUSZ, 14.05.2020

Bardzo dobry fachowiec dobierał mi kilka ofert kredytowych i ubezpieczeniowych na bardzo dobrych warunkach. Dodatkowo bardzo dobry i konkretny kontakt.
Polecam

genialna

Kamil, 14.05.2020

Brak komentarza

genialna

Łukasz, 14.05.2020

Profesjonalne podejście, sprawny kontakt i bardzo dobre relacje z osobami kontaktowymi w bankach

genialna

Jarek, 14.05.2020

Bardzo fachowa pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu.

genialna

Michał, 14.05.2020

Obsługa wnioskowania i udzielenia kredytu hipotecznego na najwyższym poziomie. Wsparcie podczas całego procesu. Bardzo elastyczne godziny kontaktu telefonicznego. Oferta bardzo konkurencyjna :)