znajdzEksperta.pl
260

Marcin Ziatyk

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

Już blisko 14 lat pracuję w branży finansowej.

Przez ten czas pomogłem ponad 1150 klientom, uruchamiając dla nich kilkaset kredytów, na łączną kwotę blisko 170mln złotych na budowę domu czy zakup mieszkania.

Jako wykwalifikowany ekspert współpracuję z największymi bankami, deweloperami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jednak dla swoich klientów wybieram tylko najlepsze oferty, ponieważ żadna ilość nie zastąpi jakości.

Jak do tej pory moja skuteczność w uruchamianiu kredytów jest blisko 100-procentowa i mam nadzieję, że taką pozostanie. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem każdego dnia dokładam starań, aby tak właśnie było.

Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klientów, którego wyrazem są dalsze polecenia i referencje.

ocena klientów

87 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Gosia, 29.03.2024

Bardzo dziękuję Panu Marcinowi za pomoc przy braniu kredytu. Odpowiedna osoba na tym stanowisku, bardzo cierpliwa i posiadająca ogromną wiedzę. Pełen profesjonalizm, zawsze odbierający telefon i wszystko tłumaczący. Cierpliwość i ogromna wiedza to ogromny atut. Szczerze polecam.

genialna

Oliwia, 22.02.2024

Kompleksowa pomoc i pelne zaangażowanie. Branie kredytu z taką pomocą to była czysta przyjemność 😊

genialna

Kasia, 28.01.2024

Bardzo dziękuję Panu Marcinowi za pomoc w refinansowaniu kredytu, doradztwie i wielkiej cierpliwości, kiedy mnie jej brakowało. Stoicki spokój, profesjonalizm, wiedza, to dominujące cechy Pana Marcina. Zawsze ,, pod ręką” i zawsze na czas. Naprawdę, szczerze polecam👍

genialna

Zuza, 22.12.2023

Pan Marcin to idealna osoba na danym stanowisku! Posiada ogromną widzę, odpowiada na każde pytanie w trybie natychmiastowym. Kontakt bardzo szybki, bez żadnych zarzutów. Cenne rady i wskazówki dodawały wielkiej otuchy w trudnej drodze kredytowej.

genialna

Magda, 09.09.2023

Pełen profesjonalizm. Terminowość, szybkość działania, bardzo dobry kontakt.

Zdecydowanie polecam współpracę!

genialna

Kamila, 26.07.2023

Z pełną odpowiedzialnością polecamy wspolprace z Panem Marcinem. Pełen profesjonalizm w kontakcie oraz pomoc w drodze do uzyskania kredytu. Zdecydowaliśmy się na wybór eksperta z powodu braku czasu oraz biurokracji bankowej i Pan Marcin pomógł nam przejść ta drogę bardzo sprawnie. Kontakt oraz rzeczowe odpowiedzi o każdej porze, Pan Marcin działa bardzo szybko i jest bardzo konkretny. Odpowiada na pytania natychmiast.
Zdecydowanie polecamy ta współpracę oraz dziekujemy

genialna

Elżbieta, 29.06.2023

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z Panem Marcinem. Z uwagi na ograniczony czas czy absorbującą pracę zawodową, można w pełni zaufać i powierzyć prowadzenie swojej sprawy, będąc spokojnym o rzetelne, sprawne oraz najkorzystniejsze rozwiązanie. Cechy zdecydowanie wyróżniające Pana Marcina: profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, rozpoznanie oczekiwań oraz życzliwość, sprawność w poruszaniu się po zawiłościach prawnych i bankowych, dyspozycyjność dostosowana zawsze do potrzeb i możliwości Klienta, skuteczność i terminowość, utrzymanie kontaktu po zakończeniu sprawy, dbałość o interes Klienta, informowanie o korzystnych zmianach na rynku kredytów oraz innych instrumentów finansowych.

Ufam, i życzę każdemu, że uzyskanie kredytu na korzystnych warunkach nie będzie zakończeniem, ale początkiem stałej współpracy z Panem Marcine

genialna

Katarzyna, 12.04.2023

Pan Marcin to ekspert w swojej branży . Rozwiązał każdy napotkany problem na mojej drodze kredytowej i ugasił niejeden przysłowiowy pożar. W przypadku pytań i niejasności był zawsze dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy. Finansista godny polecenia .

genialna

Łukasz, 19.01.2023

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalizm, skuteczność i zrozumienie moich potrzeb - wszystko to znalazłem dzięki Tobie.

genialna

Michał, 18.02.2022

Pełny profesjonalizm, wszystko Pan Marcin załatwił pomyślnie, serdeczne dzięki i polecam

genialna

Michał, 03.02.2022

Doskonałe doradztwo, wszystko załatwione perfekcyjnie i bezstresowo, co dla mnie jako osoby nienawidzącej wszelkie papierologie jest bezcenne! Do tego niesamowita jakość obsługi, dojazd do klienta i wszystko klarownie wytłumaczone - kredyt hipoteczny sprowadził się jednej wizyty w banku na formalności w postaci podpisów, czyli tak jak lubię najbardziej :)
Polecam Marcina!

genialna

Natalia, 12.01.2022

W trudnej sytuacji Pan Marcin sprawdził się w 100% kredyt zrealizowany w ekspresowym tempie. Dziękujemy.

genialna

Marcin, 07.01.2022

Bardzo dobry kontakt z Panem Marcinem. Pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do naszych potrzeb.
Polecam zdecydowanie.

genialna

Mateusz, 21.12.2021

Przyznam szczerze, że perspektywa pozyskania kredytu hipotecznego była dla mnie stresująca. Przerażał ogrom dokumentów i procedur. Na szczęście przed całym procesem spotkałem Pana Marcina, który sprawił, że cały proces był szybki i bezproblemowy. Z czystym sumieniem polecam jego usługi, ponieważ oszczędzi to wielu nerwów oraz z uwagi na porównanie wielu ofert - także pieniędzy.

genialna

Justyna, 20.12.2021

Polecam, w pełni profesjonalna obsługa - szybka, sprawna i co najważniejsze skuteczna pomoc w uzyskaniu kredytu.

genialna

Wojciech, 27.10.2021

Zawsze obawiałem się brania kredytu z uwagi na wszelkie zawiłe formalności, dzięki Panu Marcinowi okazały się one bezpodstawne.
Kredyt - od czasu znalezienia mieszkania do wydania decyzji - zajął miesiąc czasu.
Pan Marcin odpowiadał na każde pytanie, udzielał wszelkich potrzebnych informacji i doradzał przy całym procesie kredytowania.
Mimo małej ilości wolnego czasu (z uwagi na pracę) wszystko dało się załatwić mailowo lub telefonicznie, bez zbędnego stresu i konieczności spotkań - co w dzisiejszym zabieganym świecie jest bardzo wygodne.
Co do samego kredytu, udało się (dzięki pracy i doradztwu Pana Marcina) otrzymać najlepszą możliwą opcję kredytową, na warunkach, które wcześniej uzgodniliśmy.
Szczerze polecam i wraz z żoną dziękujemy, bo teraz możemy cieszyć się mieszkaniem i w spokoju oczekiwać narodzin córeczki :)

genialna

Paweł, 22.09.2021

Dzięki Twojej pomocy spełniłem marzenie o własnym domu. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

genialna

Maciej, 15.08.2021

Dziękujemy bardzo za pomoc w uzyskaniu kredytu na nasze pierwsze mieszkanie. Wszystko w jak najlepszym porządku wszystko dokładnie wytłumaczone, współpraca super , GORĄCO POLECAMY p. Marcina.

genialna

Krzysztof, 14.08.2021

Bardzo polecam tego doradcę. Dzięki jego wsparciu i profesjonalizmowi mogłem spełnić swoje marzenie o własnym lokum.

genialna

Natalia, 12.08.2021

Do Pana Marcina trafiłam z polecenia po rozczarowaniu innym doradcą kredytowym. Jakież było moje zdziwienie, że można konkretnie, jasno i klarownie wszystko wytłumaczyć mnie- osobie, która kompletnie nie odnajduje się w zagadnieniach kredytowych. Dzięki Panu Marcinowi zmieściłam się w terminie a wszystkie tematy zostały przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kredyt na dogodnych warunkach. Serdecznie polecam!
NK

genialna

Mateusz, 10.08.2021

Nie dziwi mnie ilość pozytywnych ocen, jakie otrzymuje Pan Marcin. Niespotykane zaangażowanie, świetne podejście do klienta, sumienność i generowanie bardzo przyjemnej energii w sytuacji zaciągania kredytu, która na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo stresująca. PS. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś obawy co do zaciągnięcia kredytu - już Pan Marcin je rozwieje :) Kawał profesjonalnej roboty!

genialna

Roman, 11.06.2021

Szybko, sprawnie, konkretnie. Polecam

genialna

Michał, 10.06.2021

Pan Marcin przeprowadził naszą sprawę kredytową (choć nie była łatwa) do końca z powodzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Polecam.

genialna

Darek, 10.06.2021

JEST BYK I DOBRYMI CIASTKAMI CZĘSTUJE :)

genialna

Paulina, 23.04.2021

Korzystaliśmy dwukrotnie z pomocy Pana Marcina za każdym razem sumienny, terminowy , pomocny. Zawsze odpowie na każde pytanie nawet to najprostsze. Współpraca z klientem na najwyższym poziomie.

genialna

Gracjan, 04.03.2021

W pełni profesjonalna obsługa - szybka, sprawna i - co najważniejsze - skutecznia pomoc w uzyskaniu kredytu.

genialna

Bartłomiej, 02.03.2021

Świetna współpraca! Na każdym etapie przekazane pełne informacje (co potrzeba, na kiedy i gdzie). Na pewno przy kolejnych inwestycjach również skorzystam z obsługi Pana Marcina.

genialna

Hubert, 17.01.2021

Dyspozycyjność, dobry kontakt, przystępny język na spotkaniach. Wybraliśmy najkorzystniejszy kredyt na rynku. No i nie mogę zapomnieć o pomocy w gaszeniu pożarów spowodowanych zapominalstwem nawet po uzyskaniu kredytu.

genialna

Grzegorz, 16.01.2021

Bardzo dobra współpraca, szybkie i bezproblemowe zalatwienie kredytu. Polecam

genialna

Artur, 02.12.2020

Polecam!!!.
Bardzo dobry kontakt. Profesjonalna i kompetentna obsługa.
Mimo bardzo skąplikowane sytuacji i nietypowej nieruchomości, przeszliśmy przez proces kredytowy spokojnie i bezstresowo.

genialna

Patrycja, 01.12.2020

Załatwienie kredytu poszło sprawnie i bezproblemowo, jak najbardziej polecam.

genialna

Tomasz, 29.10.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki Tobie mam swój dom.

genialna

Asia, 08.09.2020

Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie! Do tego sympatyczna obsługa, świetny kontakt i nieoceniona pomoc w rozwiązaniu niespodziewanych problemów!
Serdecznie polecam pana Marcina!

genialna

Przemek, 18.08.2020

Pelen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i zaangażowanie ze strony Doradcy. Polecam

genialna

Maria, 04.05.2020

Brak komentarza

genialna

Paulina, 08.04.2020

Pan Marcin to profesjonalista. Wszystko spokojnie wytłumaczy i pomoże. Kredyt załatwiony w ekspresowym tempie. Godny polecenia.

genialna

D., 02.04.2020

Z czystym sumieniem polecamy. Po kilku miesiącach walki o kredyt (nasza sytuacja była dość skomplikowana) - pełen sukces. Dobre warunki kredytowe. W chwilach naszego zwątpienia i obaw - pełne wsparcie i spokój ze strony pana Marcina :) Do tego pełne zaangażowanie i dużo cierpliwości. Dziękujemy !

genialna

Leszek, 29.03.2020

Pana Marcina polecono nam w ostatniej chwili,gdy nie powiodlo sie nam samodzielne zalatwienie kredytu hipotecznego.Sytuacja wydawala nam sie wrecz beznadziejna.Pan Ziatyk z pelnym profesjonalizmem wkroczyl do akcji i po kilku miesiacach stalismy sie posiadaczami pieknego domu.
Pan Marcin to czlowiek konkretny i od pierwszego spotkania widac,ze wie co robi.Doswiadczenie i pelne zaangazowanie.A przy tym nie da sie tego Pana nie polubic.Bardzo sympatyczny czlowiek.
Blyskawiczna odpowiedz na wszelkie pytania 24/7.E-mailem,badz telefonicznie.
Polecamy tego Pana????????

genialna

Kasia, 26.03.2020

Pan Marcin ma profesjonalne podejście w każdym aspekcie dzieki niemu bez problemu udało się sfinalizować kredyt
Dziękujemy Kasia i Radek

genialna

Michał, 05.03.2020

Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Jest osobą bardzo miłą, konkretną, kontaktową i super zorganizowaną. Profesjonalista w tym co robi. Oczywiście polecam w 100%.

genialna

Paula, 24.02.2020

Szybko i na temat, na każde pytanie odpowiada natychmiastowo o każdej porze dnia!

genialna

Grzegorz, 12.01.2020

Mieszkanie z sukcesem kupione w Fordonie. Pan Marcin nie tylko pomógł uruchomić kredyt ale również pomógł w całkowitej transakcji mieszkania, aby cały zakup był zabezpieczony z mojej strony. Mobilność, szybkość reakcji oraz transparentność. Musiałem tylko wysłać kilka dokumentów i w zasadzie tutaj skończyła się moja praca w załatwianiu kredytu. Polecam Serdecznie :)

genialna

Maciej, 09.01.2020

Po trzech miesiącach ciężkiej walki udało się uzyskać kredyt :)

genialna

Krzysztof, 21.12.2019

Polecam Pana Marcina , mimo wielu przeciwności, wszystko poszło pomyślnie. Konkretnie i solidnie , taki powinien być doradca ;) pozdrawiam Krzysztof

genialna

Slawek, 20.11.2019

Polecam Marcina, bardzo dobry kontakt z klientem. Nie sprawia mu kłopotu zrobienie czegoś wykraczającego poza ustalone obowiązki.

genialna

Agata, 18.11.2019

Profesjonalna współpraca, niesamowite zaangażowanie i 100% skuteczności. Dziękujemy i polecamy wszystkim zainteresowanym. Agata i Michał

genialna

Sylwia, 07.11.2019

Współpraca z Panem Marcinem na najwyższym poziomie!! Gorąco polecam!!! Sprawnie, profesjonalnie a przede wszystkim efektownie !!

genialna

Piotr, 06.11.2019

Fantastyczny człowiek! Konkretny, dynamiczny i przede wszystkim bardzo efektywny. Niezwykle pomocny i cierpliwy. Szczególnie to ostatnie bywa sporym osiągnięciem przy okazji mniej zorientowanych klientów :) Pan Marcin jest prawdziwym rekinem w swojej branży :) Zdecydowanie polecam!

genialna

Krzysztof, 19.09.2019

Pan Marcin to niezwykle kontaktowy, rzetelny i fachowy doradca! Poświęcił ogrom czasu by pomóc mi w mojej sytuacji, gdzie poprzedni doradcy nie dali rady! Serdecznie polecam :)))

genialna

Marcin, 08.09.2019

Kredyt załatwiony szybko i sprawnie. Znakomity kontakt z Panem Marcinem oraz fachowa pomoc.

genialna

Mirek, 03.09.2019

super

genialna

Kamila, 20.08.2019

Dzięki Panu Marcinowi przebrnęliśmy przez gąszcz kruczków kredytów hipotecznych. Warto zauważyć, że mąż na działalności a ja nie pracuję, więc kredyt trudny do uzyskania. Pan Marcin zdecydowanie zna się na swoim fachu. Uzyskanie kredytu zajęło zaledwie 2-3 miesiące, a to niewiele w porównaniu z bankami stacjonarnymi. Serdecznie polecam Pana Marcina, u nas mury się pną w górę. W przyszłości kolejne inwestycje, i na pewno skorzystamy z pomocy Pana Marcina :-)

genialna

Marcin S., 26.07.2019

Marcin jest fantastycznym doradcą. Sprawę prowadzi kompleksowo od A do Ź. Cały czas nadzoruje przebieg procesu. Informacje o postępie są przekazywane w ekspresowym tempie. Prowadzi za rękę przez gąszcz wymagań i formalności. Wszystko to przebiega w miłej atmosferze z ogromnym poczuciem humoru. Gorąco Polecam!! Skuteczność Marcina wciąż rośnie. Kolejny uruchomiony kredyt.

dobra

Jerzy, 12.07.2019

Pan Marcin jest specjalistą w swoim zawodzie.Dzięki niemu otrzymanie kredytu poszło szybko i sprawnie.Polecamy.

genialna

Łukasz, 12.07.2019

Bardzo profesjonalnie. Wszystko na czas i zgodnie z danym słowem. Polecam

genialna

Adam, 07.06.2019

Bardzo mila wspolpraca z Panem Marcinem , jasnosc informacji. Wszystko dograne od a do z. Polecam

genialna

Szymon, 03.06.2019

Pan Marcin zdecydowanie zna się na swoim fachu, świetnie doradza. Razem z żoną za miesiąc zaczynamy budowę i dzięki pomocy Pana Marcina wszystko jest dopiete na ostatni guzik. Polecam wszystkim. Zaoszczędzicie czas, pieniądze i zbędne nerwy.

genialna

Katarzyna, 15.04.2019

Cóż mogę napisać. Marcin Ziatyk wybrał najlepszą z możliwych opcji kredytowych, wypełnił dokumenty. Nic nie musiałam robić, tylko pieniądze odebrać, co przy mojej ilości obowiązków, okazało się zbawienie, Jest godny zaufania, skuteczny. Polecam z całego serca.

neutralna

Marta, 29.03.2019

Godny polecenia i zaufania profesjonalista. Z wielką cierpliwością i zaangażowaniem wytłumaczył wszystkie okołokredytowe zawiłości i pomógł wybrać najlepszą ofertę. Słowny, rzetelny oraz bardzo ludzki doradca :) Dziękuję :)

genialna

Marcin, 26.03.2019

Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Indywidualne podejście Pana Marcina do każdej sprawy gwarantuje sukces. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

genialna

Monika, 14.03.2019

Pan Marcin jest bardzo rzetelną osobą. Wszystko dokładnie wytłumaczy i doradzi. Pod telefonem praktycznie całą dobę. Gorąco polecam współpracę z Panem Marcinem!!!

genialna

Daria, 09.03.2019

Marcin to bardzo profesjonalny Doradca. Zalatwia sprawę tak, by obie strony były zadowolone. Zajmuje się kredytem hipotecznym od początku do końca, co bardzo ułatwiło nam przejście przez całą jego procedurę. Bardzo dba o klienta, stale moniturując przebieg kredytu. To rzeczowy, znający się na temacie Doradca, a do tego bardzo sampatyczny facet, którego z mężem możemy z czystym sercem polecić do współpracy :)

genialna

Paweł i Marta, 27.02.2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem , ponieważ załatwienie wszystkich formalności przebiegło bardzo sprawnie dzięki zaangażowaniu Pana Marcina w sprawę. Po wybraniu konkretnego banku Pan Marcin zajął się formalnościami i o nic już nie musiałem się martwić. Dzwoni, dowiaduje się co się dzieje, pyta czy nie jest potrzebna dodatkowa pomoc merytoryczna.Na każdym etapie pomocny, dostępny. Rozmawia się z Panem Marcinem konkretnie i rzeczowo .Pełen profesjonalizm! Dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim i żony!

genialna

Jedrzej, 14.02.2019

Bardzo polecam współpracę z Marcinem Ziatykiem.
Pośredniczył i pomagał mi w załatwieniu dość skomplikowanego kredytu.
Zawsze służył pomocą, przeprowadził mnie 'za rękę' przez niezliczoną ilość spraw formalnych.
Jest osobą bardzo kontaktową, i słowną. Przez cały czas doradzał mi jedynie pod kontem wyboru najlepszej oferty dla mnie.
Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które doskonale wykożystuje w praktyce.
Podumowując. Rzetelny, słowny, godny zaufania. Odpowiedni człowiek na odpowienim stanowisku.

genialna

Lucyna, 21.01.2019

WSPÓŁPRACA Z PANEM MARCINEM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ.PEŁEN PROFESJONALIZM.
POLECAM!!!!!!

genialna

Filip, 31.12.2018

Pełen profesjonalizm zawodowy, przyjemny kontakt i szybkość w działaniu. Nie wyobrażam sobie abym mógł przejść swoją przygodę z kredytem hipotecznym z innym doradcą. 100% satysfakcji.

genialna

Paulina, 06.08.2018

Pan Marcin jest osobą nie do zastąpienia. Bardzo profesjonalnie oraz z wielkim zaangażowaniem podszedł do naszego zlecenia. Super przyjemna współpraca, wsparcie oraz dostępność o każdej porze dnia i nocy. To wszystko sprawiło, że wzięcie kredytu nie było takie trudne. Jesteśmy w 100% zadowoleni i całego serca polecamy!

genialna

Paula, 27.07.2018

Bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy i rzetelnie ją wykonuje. pod telefonem praktycznie całą dobę. Mój kredyt był małym wyzwaniem Ale udało się. Przy tym wszystkim Marcin to Bardzo dobry człowiek. Polecam!

genialna

Paulina, 19.07.2018

Pan Marcin jest rzetelna osoba. Podchodzi do swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem i poświęceniem. Dostępny i pomocny 24 h na dobę. Rewelacyjna osoba i polecam bardzo gorąco.

genialna

Tomasz, 16.03.2018

Współpraca z Panem Marcinem to sama przyjemność! Pełen profesjonalizm...
Poprowadził temat od wniosku do załatwienia szybkiego kredytu.
Rewelacja, polecam !!!

genialna

Bartek, 16.02.2018

Marcin jest mega szybki i skuteczny w swoich działaniach. Szybko odpowiada na maile, zawsze odbiera telefon i ułatwia podjęcie decyzji finansowych. Polecam w 100% !

genialna

Mateusz, 16.02.2018

Pan Marcin świetnie poradził sobie z moim zleceniem co można było nazwać wyzwaniem . Jeśli załatwienie kredytyu to tylkoz panem Marcinem . Konkretny doradca !! Pozdrawiam

genialna

Marta, 12.01.2018

Pan Marcin udzielił mi profesjonalnej pomocy dotyczacej kredytu na 100m2 w centrum miasta. Poprowadził moja sprawę rzetelnie i sprawnie. Dziękuję i polecam

genialna

Paulina, 23.09.2017

Bardzo polecamy współpracę z Marcinem!!!
Rzetelnie i konkretnie doradzi oraz podsunie rozwiązania. Bardzo fachowe podejście i złoty medal za dostępność :-).
W przypadku naszego kredytu liczył się czas i bardzo szybka reakcja. To się sprawdziło w 100%.
Moi rodzice również z powodzeniem skorzystali z doradztwa Marcina, oczywiście z pozytywnym rezultatem.
Dziękujemy,
Paula & Piotrek z Poznania.

genialna

Edyta i Kuba, 17.09.2017

Profesjonalnie, szybko i w przyjaznych warunkach;) Doradca godny polecenia!
Dziękujemy

genialna

Hania, 17.09.2017

Super! Dzięki Marcinowi mamy kredyt na nasz wymarzony dom! Gorąco polecam!!!
Hania i Tomek

genialna

Magda, 17.09.2017

Najlepszy!! Dzieki Marcinowi mam super warunki kredytu, doradzal tez moim rodzicom. Polecam goraco!

genialna

Gosia, 18.07.2017

Bardzo profesjonalne podejscie do klienta. Miła i sprawna obsługa. Polecam współpracę: )

genialna

Natalia, 02.07.2017

Szybko, sprawnie i bezstresowo. Pan Marcin od pierwszego telefonu do podpisania umowy na kredyt, wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Polecam.

genialna

Maciej, 02.07.2017

Pan Marcin jest bardzo zaangażowaną osobą, potrafi szybko załatwić niezbędne sprawy. Ponadto potrafi doradzić i odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z zakupem nieruchomości. Polecam

neutralna

Krzysztof, 01.07.2017

Polecam -szybko ,sprawnie, profesjonalnie od początku do realizacji kredytu.

genialna

Patrycja, 28.06.2017

Bardzo dobry doradca, nie istnieją dla niego sprawy niemożliwe do zrealizowania:) Serdecznie polecam!

genialna

Milena, 28.06.2017

Najlepszy z najlepszych! załatwia rzeczy niemożliwe :) polecam

genialna

Piotr, 27.06.2017

Prawdziwy fachowiec. Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność!

neutralna

Michał, 27.06.2017

Pozytywnie nastawiony, energiczny człowiek, który poprowadził sprawę skutecznie i uczciwie do końca - wzięcia kredytu.

Mimo wszystko nie planuję więcej korzystać z usług jakiegokolwiek pośrednika, bo nie znając wszystkich szczegółów wszystkich ofert nie ma pewności, czy ta wybrana rzeczywiście była najlepsza i najbardziej dopasowana do moich oczekiwań. Ot takie odczucie po współpracy z pośrednikiem finansowym po raz pierwszy.

genialna

Małgorzata, 27.06.2017

Polecam współpracę z Panem Marcinem , w pełni kompetentny, solidny, terminowy!!!!, do ostatniej chwili i ostatniego podpisu umowy kredytowej czuwający opiekun. DZIĘKUJĘ za pomoc w realizacji planów babci Gosi :-)).
Małgorzata z Bydgoszczy

genialna

Wojciech, 27.06.2017

Dla Pana Marcina nie ma rzeczy niemożliwych. Konkretny i dobrze przygotowany do swojej pracy. Procedura uzyskania kredytu dzięki Panu Marcinowi była szybka i bezstresowa. Zdecydowanie rekomenduję. Pozdrawiam, Wojciech Barycki

genialna

Mariusz, 19.05.2017

Solidy doradca, merytorycznie bardzo dobrze przygotowany, szczerze polecam!