znajdzEksperta.pl
155

Maciej Stasiak

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości | Agent ubezpieczeniowy

ocena klientów

65 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Marcin i Emilia, 21.06.2024

Z czystym sumieniem polecamy tego Pana jako b. dobrego fachowca od kredytów hipotecznych.

genialna

Grzegorz, 02.02.2024

Jak najbardziej polecam. Mimo wielu trudności, jak to zawsze bywa z moją osobą, wszystko zostało załatwione pozytywnie. Doradca słuchający klienta i dostosowujący ofertę do jego potrzeb.

genialna

Joachim, 22.12.2023

Współpraca z Panem Maćkiem to czysta przyjemność. Najlepszy doradca z jakim miałem okazję współpracować. BARDZO, BARDZO polecam.

genialna

Alicja, 29.11.2023

Twój profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Polecam Cię każdemu.

genialna

Alicja, 17.07.2023

Wszystko poszło OK. Polecam współpracę z tym Panem.

genialna

Magdalena, 21.05.2023

Jestem bardzo zadowolona z Twojej pomocy. Dzięki Tobie teraz mam własne mieszkanie.

genialna

Marek L, 22.02.2023

Szczerze polecam zarówno jako ekserta od finansów i nieruchomości, ale równeiż jako człowieka, z którym świetnie się można dogadać (:

genialna

Wojciech, 14.11.2022

Najlepszy specjalista od finansów.
Serdecznie polecam!!
P. Maciej kilka razy już nam profesjonalnie doradził i pomógł załatwić formalności z bankiem.

genialna

Ania, 11.11.2022

Serdecznie polecamy korzystanie z usług Macieja. Bardzo profesjonalny i pomocny ale przede wszystkim słuchający i sympatyczny specjalista!
Po bardzo sprawnie przerowadzonej pomocy przy kredycie udało nam się dzięki Maćkowi również korzystnie ubezpieczyć nieruchomość. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i z czystym sumieniem polecamy współpracę z Maciejem!

genialna

Magda, 26.10.2022

Bardzo profesjonalny i bardzo zaangażowany specjalista. Kilka razy korzystaliśmy z jego usług, za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam!

genialna

Bartosz, 25.10.2022

Pełny profesjonalizm. Szybka finalizacja umowy kredytowej.

genialna

Mariusz, 27.09.2022

Twój profesjonalizm i zaangażowanie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego są godne uznania. Bardzo dziękuję.

genialna

Aleksandra, 28.05.2022

Profesjonalne doradztwo, świetna współpraca i ekspresowa finalizacja umowy. Jesteśmy w stałym kontakcie i zawsze możemy liczyć na Pana Macieja w zakresie doradztwa finansowego i ubezpieczeniowego. Bardzo polecam!

genialna

Łukasz Rumak, 31.03.2022

Gdyby wszyscy z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzili do swojej pracy, to kolonizowalibyśmy już sąsiednie galaktyki. Pana Maćka polecam w 100%! :)

genialna

Tymoteusz i Anna, 24.03.2022

Na Pana Maćka zdecydowaliśmy się po rozmowach z jeszcze dwoma innymi pośrednikami kredytowymi i to była świetna decyzja! Polecamy :-)

genialna

Rafał, 19.01.2022

Pełen profesjonalizm, merytoryczność, wysoka kultura osobista oraz wyjątkowe zaangażowanie to cechy jakimi niewątpliwie odznacza się pan Maciej Stasiak. Bardzo zachęcam do korzystania z usług eksperta w swoim fachu.
W imieniu swoim i rodziny dziękuję za pomoc i wsparcie.
Rafał

genialna

Jakub, 16.01.2022

Zdecydowanie polecam współpracę z Maciejem. Bardzo miły, sprawny i profesjonalny kontakt, na każdą naszą wątpliwość była wyczerpująca odpowiedź, i co najważniejsze kredyt zrealizowany w krótkim czasie :)

genialna

Olesya, 29.12.2021

Pan Maciej jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy. Na każde zadane pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, a wszystkie wątpliwości znikły już na pierwszym spotkaniu. Proces kredytowy był dopilnowany na każdym etapie, aż do momentu podpisania umowy kredytowej w banku. Do Pana Macieja trafiłam z polecenia i się nie zawiodłam.

genialna

Anna, 25.11.2021

Z pomocą Pana Macieja Stasiaka złożyłam wnioski do 3 banków (mam skomplikowane dochody i trzeba było posiłkować się kilkoma bankami), wszystkie formalności dopięte na jednym spotkaniu, otrzymaliśmy warunki takie jakbym składała bezpośrednio w bankach, a w jednym wypadku nawet lepsze. Do banku wybrałam się dopiero na podpisanie umowy. Wszystko poszło niezwykle sprawnie i jest bardzo zadowolona ze współpracy. Na pewno będę polecać.

genialna

Sylwia i Marek, 18.10.2021

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowloeni ze współpracy. Dziękujemy za fachowe przeporwadzenie naszej sprawy i rekomendujemy innym.

genialna

Magdalena Porczyńska, 20.09.2021

Polecam współpracę z tym Panem jako ekspertem ds. kredytów hipotecznych.

genialna

Rafał i Marzena, 21.07.2021

Wraz z żoną polecamy współpracę z Panem Stasiakiem. Żona pracowała przez wiele lat w banku, więc miała porównanie z innymi ekspertami, a w ostatnich kilku latach współpracowaliśmy tylko z Panem Maciejem i skorzystaliśmy z jego pomocy zarówno przy poszukiwaniach domu i kredytu hipotecznego, przy ubezpieczeniach na życie oraz domu jak i przy kredycie konsupmcyjnym.

genialna

Karolina K., 21.06.2021

Polecam p. Maćka jako bardzo rzeczowego, konkretnego, potrafiącego klarownie przekazywać fachową wiedzę eksperta.

genialna

Tomasz, 11.06.2021

Dzięki Tobie spełniłem marzenie o własnym mieszkaniu. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie.

genialna

Borys Strzelczyk, 04.06.2021

Ja zaś zdecydowanie polecam współpracę z Panem Maciejem paradoksalnie z powodów przytoczonych w poniższej opinii. Właśnie dzięki Panu Maćkowi pomimo zaostrzeń związanych z pandemią otrzymaliśmy kredyt! W naszym banku otrzymaliśmy informację, iż nie będziemy mieć szansy na kredyt. Następnie trafiliśmy z polecenia do Macieja i... załatwił nam pozytywną decyzję w tym właśnie banku! :))) Trudności były, ale dzięki temu Fachowcowi niemożliwe stało się możliwe.

neutralna

Grzegorz, 07.05.2021

Ja zaś mam mieszane odczucia ze współpracy z Panem Maćkiem. Odbyła się ona w bardzo miłej, rzeczowej i fachowej atmosferze. W trakcie procesu pojawiły się jednak spore komplkacje. Pan Maciej tłumaczył je zaostrzonym podejściem niektórych banków w związku z pandemią. Ostatecznie udało się pomyślnie sfinalizować sprawę. Nie mogę mieć ani wątpliwości co do informacji od Pana Macieja, ani nie mogę jednoznazcnie ich przyjąć.... Stąd też ocena neutralna.

genialna

Maks, 21.03.2021

Maciej to najlepszy specjalista w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń, jakiego w życiu miałem przyjemność poznać ! Od lat ja, rodzina i przyjaciele korzystamy ze wsparcia Macieja we wszystkich kwestiach związanych z produktami finansowymi. Pomijając ekspercki poziom wiedzy, Maciej jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem, a to moim zdaniem jest tak samo ważne jak poziom wiedzy :)

genialna

Kamila i Grzegorz, 16.03.2021

Wraz z mężem polceamy współpracę z p. Maćkiem. Sumiennie przeprowadził nam transakcję kupna mieszkania - od jego znalezienia, przez proces kredytowy po ubezpieczenie mieszkania jak i nas samych :))
Mąż pracował przez wiele lat w ubezpieczeniach i kredytach i wysoko ocenił wiedzę p. Maćka.

dobra

Agata, 01.03.2021

Polecam jako pośrednika przy zakupie mieszkania oraz pozyskaniu kredytu.

genialna

Marcin Trzeciak, 28.01.2021

Słowa uznania dla tego Pana! Trafiacie Państwo w bardzo dobre ręce.

genialna

Dawid, 04.12.2020

Za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jaki Maciej reprezentuje w zakresie wsparcia dotyczącego kredytowania, nieruchomości oraz obsługi ubezpieczeniowej. Rozkładanie skomplikowanych lub pogmatwanych kwestii na części, wskazywanie na kluczowe aspekty wymagające szczegółowej uwagi oraz ustalanie dalszych kroków, aby uzyskać efekt oczekiwany przez klienta to odpowiednio drugie, trzecie oraz czwarte imię Macieja. Zaangażowany i zmotywowany ekspert w swoim fachu, a personalnie przyjazny człowiek, z którym dobrze spędza się czas.

genialna

Michał, 07.11.2020

Pan Maciej jest ekspertem w swojej dziedzinie. Bez problemu przeprowadzi przez zawiłości procedur bankowych, rzetelnie wytłumaczy treści umów i doradzi, co najlepiej wybrać. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, z dbałością o dobro klienta. Polecam!

genialna

Agata Szczerkowska, 28.10.2020

Fakt, iż jako osoba z branży (znająca wielu odpowiedników Macieja) postawiłam już w kilku tematach na współpracę z nim mówi sam za siebie. Polecam w każdej dziedzinie: kredytowej, ubezpieczeniowej jak przy zakupie nieruchomości.

genialna

Aleksander, 08.10.2020

Ocena odpowiadająca pięciu gwiazdkom na tej stronie dobitnie podkreśla działalność Pana Macieja - jest genialny! Niesamowicie konkretny i fachowy specjalista w swej dziedzinie, a przy tym przesympatyczny człowiek, z którym odczuwa się przyjemność konwersacji. Pana Macieja bez wahania można przedstawiać jako wzór do naśladowania niejednej osobie - to prawdziwa przyjemność móc współpracować z kimś tak znającym się na tym co robi. Polecam z całego serca!

genialna

Katarzyna, 04.10.2020

Szybko, profesjonalnie, bez zbędnego zawracania głowy. Korzystałam już kilkukrotnie z pomocy Macieja przy leasingu, kredytowaniu zakupu nieruchomosci i ubezpieczeniach, szczerze polecam :)

genialna

Paula, 24.09.2020

Pan Maciej jest mistrzem w swojej dziedzinie. Rozpoczęliśmy współpracę przed pandemią, pomimo ciężkich i trudnych myśli w trakcie pandemii kupiłam mieszkanie. Była to bardzo dobra decyzja, a wsparcie Pana Macieje w tym czasie było nieocenione :) Na pewno przy zakupie kolejnej nieruchomości wrócę

genialna

Adam, 24.09.2020

Pan Maciej jest w 100% kompetenty, jest w stanie wyjaśnić każdą wątpliwą kwestię oraz przejąć inicjatywę w przeszukiwaniu ofert nieruchomości (czego nie potrafił zrobić inny pośrednik z którym pracowałem wcześniej).
Bardzo zaangażowany, rzeczowy, a przy tym sympatyczny.
Polecam!

genialna

Karol, 24.09.2020

Szczerze polecam tego Pana. Profesjonalista pod każdym wzgędem. Kiedy na rynku jest ogrom ludzi którzy zajmują się kredytami ciężko jest trafić na tę właściwą, która nie będzie patrzeć tylko na własną korzyść, ale również na dobro klienta. I tutaj nam się udało, bo pomimo pandemi i ciężkich czasów P. Maciej przeprowadził cały proces kredytowy bez zarzutów. Wszystko odbyło się bez najmniejszego poślizgu i w świetnej atmosferze. Jeśli kiedyś będe kupował 2 mieszkanie to napewno wróce ;)

genialna

Tadeusz i Barbara, 24.09.2020

Do p. Maćka trafiliśmy wcześniej napotykając na bezradność dwóch innych pośredników kredytowych oraz pracowników 3 banków. Przy ostatniej wizycie w banku szczęśliwie się złożyło, iż pracownik napomknął, że może spróbowalibyśmy w jednym sprawdzonym źródle – właśnie u p. Maćka. Wprawdzie owa wizyta w banku miała być już ostatnią próbą, ale postanowiliśmy jeszcze skorzystać z tej szansy. I dzięki temu staliśmy się właścicielami domu, którego szanse na kupienie według większości wręcz nie istniały. Pan Maciek zaś wręcz być zaskoczony, iż inni nie widzieli w tym szansy, na dodatek zapewnił nam dwie pozytywne decyzje bankowe – a jedną w banku, w którym tej szansy inni nie widzieli :)) Polecamy!!!

genialna

Pracownicy 4 n'Go, 02.09.2020

Pan Maciej przygotował dla naszej firmy grupowe ubezpieczenie na życie. Wygrał z konkurentami nie tylko stawką (tu nieznacznie;)), ale i kompetencjami i fachowością (tu zdeklasował konkurencję:)). Z pełną odpowiedzialnością polecamy.

genialna

Michał Lądecki, 28.08.2020

Zarówno kompetencje jak i profesjonalizm Pana Macieja oceniam wysoko. Polecam współpracę z nim jako osoba w temacie, gdyż również działam na rynku nieruchomości.

genialna

Andrzej Majkowski, 26.03.2020

Właściwy człowiek na swoim miejscu! Warto współpracować z Panem Stasiakiem zarówno w zakresie potrzeb firmowych jak i osoby fizycznej. Sprawdziłem oba warianty.

genialna

Mariusz i Małgorzata, 24.03.2020

P. Maciej to świetny specjalista. Zarówno jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, jak i kredytowy czy ubezpieczeniowy stanął na wysokości zadania. Polecamy. I powrócimy.

genialna

Ula Wolna, 30.10.2019

Jestem zdania, iż trudno o bardziej wszechstronnego eksperta. Od poszukiwania i przeprowadzenia procesu zakupu mieszknia, przez pozyskanie kredytu hipotecznego, po ubezpieczenie na życie oraz mieszkania. Na każdym etapie pełna fachowość.

dobra

Malwina T., 23.10.2019

Współpraca z p. Maciejem przebiegła bez zarzutu.

genialna

Rafał, 24.09.2019

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Wszystko tłumaczone dokładnie, rzetelnie i co najważniejsze zawsze udało się znaleźć lepszą (jakościowo) i tańszą ofertę niż proponowała konkurencja. Fachowa wiedza, a w tej branży jest to bardzo ważne.

genialna

Marek, 23.09.2019

Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Pan Maciej w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych, ubezpieczeń majątkowych i życiowych jest ekspertem. Oprócz fachowości charakteryzuje się nawiązywaniem bardzo dobrych relacji z klientami i uczciwością w procesie oferowania produktów finansowych.

genialna

Adam, 23.09.2019

Pana Macieja znam już kilka lat. Wśród osób, z którymi współpracuję wyróżnia go jasność i staranność komunikacji oraz to, że największe wymagania stawia sobie samemu. Profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie godne polecenia każdemu, kto oczekuje najwyższej jakości obsługi.

genialna

T.Banecki, 17.09.2019

Maćka poznałem z polecenia znajomych.
Po wcześniejszych problemach z innymi doradcami finansowymi, praca z Maćkiem to skos na wyższy poziom x4.
Wszystkie kwestie odnośnie kredytów, porad i wielu innych, wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały.
Pomoże w każdej kwestii, doradzi, powie gdzie co załatwić, albo lepiej sam to za Ciebie załatwi, żebyś mógł spokojnie robić swoje.
Polecam Maćka wszystkim, którzy mają jakieś wątpliwości!

genialna

Łukasz, 10.07.2019

Pana Macieja poznałem z polecenia ok. 7 lat temu. Od tamtego czasu wszelkie tematy ubezpieczeniowe realizuję za jego pośrednictwem z trzech prostych powodów:
1. Cena ofert ubezpieczeń, które otrzymuje jest najniższa
2. Wiedza dot. instrumentów finansowych jest ogromna a co ważniejsze AKTUALNA
3. A obsługa i terminowość na najwyższym poziomie.

Cieszę się, że Pan Maciej pamięta o terminach wygaśnięcia moich polis i w porę przypomina mi o przelewach :) Cieszę się również, że wachlarz usług Pana Macieja powiększa się, dzięki czemu ostatnio nie musiałem szukać najlepszej oferty kredytu hipotecznego.
Z czystym sumieniem polecam!

genialna

Krzysztof, 04.07.2019

Macieja poznałem z polecenia. Zaczęliśmy od ubezpieczeń w firmie i byłem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, profesjonalizmu i znajomości rynku. Szybko zdecydowałem się na doradztwo przy kredytach mieszkaniowych i organizacji planów oszczędnościowo/emerytalnych. Maciej jest fachowcem, jakich mało na rynku w każdej dziedzinie finansów firmy/osobistych, a poza tym po prost świetnym człowiekiem nastawionym na sukces klienta. Szczerze polecam Macieja jako PRAWDZIWEGO specjalistę i osobę z pasją do tego co robi.

genialna

T. Markowski, 11.06.2019

Fachowiec z krwi i kości. To jaką walkę stoczył przy naszym nader skomplikowanym temacie było doprawdy wyczynem! Wiem, bo byłem świadkiem (raz przypadkiem co dodało tylko pewności, iż dobrze postawiliśmy podejmując współpracę z Maciejem) rozmów jakie prowadził negocjując z bankiem... Murem stoi za klientem i nie odpuszcza aż do końca. Polecać tylko :)

genialna

Renata i Adrian, 01.06.2019

Polecamy współpracę z Panem Maciejem.

genialna

Zbyszek Piech, 30.05.2019

Świetny fachowiec! Do tego dowcipny, ludzki i z dystansem (:

genialna

Małgorzata i Michał, 19.04.2019

Zachęcamy do współpracy z p. Maciejem.

genialna

Agnieszka i Robert, 18.04.2019

Razem z mężem zdecydowaliśmy się na współpracę z p. Maćkiem i się nie zawiedliśmy :) Pomógł nam zarówno przy kwestiach mieszkaniowych (znalezienie mieszkania i kredytu na zakup) jak i ubezpieczeniowych.

genialna

Katarzyna R., 18.04.2019

Polecam tego Pana!

genialna

Marcin, 17.04.2019

Pana Macieja mogę szczerze polecić. Wyróżnia go zaangażowanie, rzetelność, otwartość i cierpliwość (szczególnie w przypadku potoku pytań a co jeśli... , a gdyby itp). Prawdziwy profesjonalista.

genialna

Krzysiek i Anita, 16.04.2019

Najpierw załatwił ubezpieczenie grupowe w mojej firmie (oferta taka, że konkurencji szczęki opadły), później prywatnie załatwił najlepszy kredyt mieszkaniowy, wcześniej wynajdując mieszkanie, do którego z żoną na pewno nie dotarlibyśmy. Pan Omnibus. I w przypadku Pana Macćka jest to akurat ogromny atut!

genialna

Judyta, 15.04.2019

Pan Maciej na każdym kroku naszej współpracy wykazywał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wręcz można było mieć wrażenie, tak jakby proces kredytowy traktował jak swój własny, dbając o najmniejsze szczegóły i negocjując jak najlepsze warunki. Zdecydowanie polecam!

neutralna

Joanna, 13.04.2019

Fachowy, rzeczowy i bardzo sympatyczny :) Polecam

genialna

Wojtek, 12.04.2019

Ekspert godny polecenia

genialna

Grzegorz, 12.04.2019

Trafiłem do Pana Maćka mając już wcześniej doświadczenia z innymi ekspertami czy doradcami bankowymi. Porównanie wypada blado... Na niekorzyść wszystkich innych, bo Pan Maciej jest po prostu najlepszy!

genialna

Anna, 12.04.2019

Z czystym sumieniem polecam! Pomógł znaleźć mieszkanie, w negocjacjach z deweloperem i następnie przeprowadził cały proces kredytowy. Fachowy, ale przy tym umiejący przedstawić tę wiedzę w przystępny sposób.

genialna

Marcin, 14.12.2018

Dobry specjalista. Polecam!