Szukaj
85

Maciej Stasiak

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości

ocena klientów

26 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Pracownicy 4 n'Go, 02.09.2020

Pan Maciej przygotował dla naszej firmy grupowe ubezpieczenie na życie. Wygrał z konkurentami nie tylko stawką (tu nieznacznie;)), ale i kompetencjami i fachowością (tu zdeklasował konkurencję:)). Z pełną odpowiedzialnością polecamy.

genialna

Michał Lądecki, 28.08.2020

Zarówno kompetencje jak i profesjonalizm Pana Macieja oceniam wysoko. Polecam współpracę z nim jako osoba w temacie, gdyż również działam na rynku nieruchomości.

genialna

Andrzej Majkowski, 26.03.2020

Właściwy człowiek na swoim miejscu! Warto współpracować z Panem Stasiakiem zarówno w zakresie potrzeb firmowych jak i osoby fizycznej. Sprawdziłem oba warianty.

genialna

Mariusz i Małgorzata, 24.03.2020

P. Maciej to świetny specjalista. Zarówno jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, jak i kredytowy czy ubezpieczeniowy stanął na wysokości zadania. Polecamy. I powrócimy.

genialna

Ula Wolna, 30.10.2019

Jestem zdania, iż trudno o bardziej wszechstronnego eksperta. Od poszukiwania i przeprowadzenia procesu zakupu mieszknia, przez pozyskanie kredytu hipotecznego, po ubezpieczenie na życie oraz mieszkania. Na każdym etapie pełna fachowość.

dobra

Malwina T., 23.10.2019

Współpraca z p. Maciejem przebiegła bez zarzutu.

genialna

Rafał, 24.09.2019

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Wszystko tłumaczone dokładnie, rzetelnie i co najważniejsze zawsze udało się znaleźć lepszą (jakościowo) i tańszą ofertę niż proponowała konkurencja. Fachowa wiedza, a w tej branży jest to bardzo ważne.

genialna

Marek, 23.09.2019

Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Pan Maciej w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek gotówkowych, ubezpieczeń majątkowych i życiowych jest ekspertem. Oprócz fachowości charakteryzuje się nawiązywaniem bardzo dobrych relacji z klientami i uczciwością w procesie oferowania produktów finansowych.

genialna

Adam, 23.09.2019

Pana Macieja znam już kilka lat. Wśród osób, z którymi współpracuję wyróżnia go jasność i staranność komunikacji oraz to, że największe wymagania stawia sobie samemu. Profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie godne polecenia każdemu, kto oczekuje najwyższej jakości obsługi.

genialna

T.Banecki, 17.09.2019

Maćka poznałem z polecenia znajomych.
Po wcześniejszych problemach z innymi doradcami finansowymi, praca z Maćkiem to skos na wyższy poziom x4.
Wszystkie kwestie odnośnie kredytów, porad i wielu innych, wyjaśnia w sposób prosty i zrozumiały.
Pomoże w każdej kwestii, doradzi, powie gdzie co załatwić, albo lepiej sam to za Ciebie załatwi, żebyś mógł spokojnie robić swoje.
Polecam Maćka wszystkim, którzy mają jakieś wątpliwości!

genialna

Łukasz, 10.07.2019

Pana Macieja poznałem z polecenia ok. 7 lat temu. Od tamtego czasu wszelkie tematy ubezpieczeniowe realizuję za jego pośrednictwem z trzech prostych powodów:
1. Cena ofert ubezpieczeń, które otrzymuje jest najniższa
2. Wiedza dot. instrumentów finansowych jest ogromna a co ważniejsze AKTUALNA
3. A obsługa i terminowość na najwyższym poziomie.

Cieszę się, że Pan Maciej pamięta o terminach wygaśnięcia moich polis i w porę przypomina mi o przelewach :) Cieszę się również, że wachlarz usług Pana Macieja powiększa się, dzięki czemu ostatnio nie musiałem szukać najlepszej oferty kredytu hipotecznego.
Z czystym sumieniem polecam!

genialna

Krzysztof, 04.07.2019

Macieja poznałem z polecenia. Zaczęliśmy od ubezpieczeń w firmie i byłem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, profesjonalizmu i znajomości rynku. Szybko zdecydowałem się na doradztwo przy kredytach mieszkaniowych i organizacji planów oszczędnościowo/emerytalnych. Maciej jest fachowcem, jakich mało na rynku w każdej dziedzinie finansów firmy/osobistych, a poza tym po prost świetnym człowiekiem nastawionym na sukces klienta. Szczerze polecam Macieja jako PRAWDZIWEGO specjalistę i osobę z pasją do tego co robi.

genialna

T. Markowski, 11.06.2019

Fachowiec z krwi i kości. To jaką walkę stoczył przy naszym nader skomplikowanym temacie było doprawdy wyczynem! Wiem, bo byłem świadkiem (raz przypadkiem co dodało tylko pewności, iż dobrze postawiliśmy podejmując współpracę z Maciejem) rozmów jakie prowadził negocjując z bankiem... Murem stoi za klientem i nie odpuszcza aż do końca. Polecać tylko :)

genialna

Renata i Adrian, 01.06.2019

Polecamy współpracę z Panem Maciejem.

genialna

Zbyszek Piech, 30.05.2019

Świetny fachowiec! Do tego dowcipny, ludzki i z dystansem (:

genialna

Małgorzata i Michał, 19.04.2019

Zachęcamy do współpracy z p. Maciejem.

genialna

Agnieszka i Robert, 18.04.2019

Razem z mężem zdecydowaliśmy się na współpracę z p. Maćkiem i się nie zawiedliśmy :) Pomógł nam zarówno przy kwestiach mieszkaniowych (znalezienie mieszkania i kredytu na zakup) jak i ubezpieczeniowych.

genialna

Katarzyna R., 18.04.2019

Polecam tego Pana!

genialna

Marcin, 17.04.2019

Pana Macieja mogę szczerze polecić. Wyróżnia go zaangażowanie, rzetelność, otwartość i cierpliwość (szczególnie w przypadku potoku pytań a co jeśli... , a gdyby itp). Prawdziwy profesjonalista.

genialna

Krzysiek i Anita, 16.04.2019

Najpierw załatwił ubezpieczenie grupowe w mojej firmie (oferta taka, że konkurencji szczęki opadły), później prywatnie załatwił najlepszy kredyt mieszkaniowy, wcześniej wynajdując mieszkanie, do którego z żoną na pewno nie dotarlibyśmy. Pan Omnibus. I w przypadku Pana Macćka jest to akurat ogromny atut!

genialna

Judyta, 15.04.2019

Pan Maciej na każdym kroku naszej współpracy wykazywał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wręcz można było mieć wrażenie, tak jakby proces kredytowy traktował jak swój własny, dbając o najmniejsze szczegóły i negocjując jak najlepsze warunki. Zdecydowanie polecam!

neutralna

Joanna, 13.04.2019

Fachowy, rzeczowy i bardzo sympatyczny :) Polecam

genialna

Wojtek, 12.04.2019

Ekspert godny polecenia

genialna

Grzegorz, 12.04.2019

Trafiłem do Pana Maćka mając już wcześniej doświadczenia z innymi ekspertami czy doradcami bankowymi. Porównanie wypada blado... Na niekorzyść wszystkich innych, bo Pan Maciej jest po prostu najlepszy!

genialna

Anna, 12.04.2019

Z czystym sumieniem polecam! Pomógł znaleźć mieszkanie, w negocjacjach z deweloperem i następnie przeprowadził cały proces kredytowy. Fachowy, ale przy tym umiejący przedstawić tę wiedzę w przystępny sposób.

genialna

Marcin, 14.12.2018

Dobry specjalista. Polecam!