Szukaj
55

Maciej Nowak

Ekspert finansowy

tel: 515-602-600 email: [email protected] Kredyty Hipoteczne ZAWSZE BEZPŁATNE KONSULTACJE. Zapraszam do kontaktu.

Jestem ekspertem finansowym z długoletnim stażem, na rynku działam ponad 10 lat. Z wyjątkowym zaangażowaniem podejmuję się powierzonych mi zadań, tak aby klienci czuli się zaopiekowani. Sprawiam, aby na każdym etapie naszej współpracy czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie a także mieli poczucie, że korzystacie z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku kredytów. Sprawię, że trudny bankowy język, nie zawsze jasne wyliczenia i dodatkowe opłaty staną się dla Państwa w pełni zrozumiałe a podpisanie umowy kredytowej przebiegnie bezstresowo. Moje doświadczenie i ilość uruchomionych kredytów powoduje, że znajduje niestandardowe wyjścia z nieprzewidzianych sytuacji. Fachowa pomoc, wiedza i opieka, którą otaczam klientów jest doceniana i polecana przez szczęśliwych posiadaczy własnego M.

ocena klientów

21 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

dobra

Martyna, 31.10.2020

Pan Maciej jest profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę. Pomógł mi w całej procedurze uzyskania kredytu, począwszy od wypełnienia dokumentów, aż po negacjacje z bankiem. Polecam!

neutralna

Olga, 30.10.2020

Bardzo dziękujemy za pomoc w udzieleniu kredytu. Pan Maciej bardzo rzetelny a do tego bardzo sympatyczny :) Bardzo dziękujemy ! :)

genialna

Daria, 23.10.2020

Pan Maciej jest specjalista w swoim fachu, doskonale przeprowadził mnie od początku do końca przez cała procedurę otrzymania kredytu. Zawsze służył pomocą i rada. Bardzo polecam jego usługi! Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować znów porady, z pewnością się do niego zgłoszę:)

genialna

Piotr, 23.10.2020

Pan Maciej w istocie jest bardzo zaangażowany w powierzony mu sprawy. Jest dostępny pod telefonem, odpowiada bardzo szybko na maile, tłumaczy wszystko w sposób klarowny i przejrzysty.

Współpraca z nim to czysta przyjemność. Pomaga uniknąć klientowi błędów i dba o jego najlepszy interes.

Polecam z całego serca.

dobra

TOMASZ, 22.04.2020

Zdecydowanie polecam.

genialna

KINGA, 07.03.2019

Bardzo serdecznie polecam doradztwo Pana Macieja wszystkim osoba które starają się o kredyt. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Wyjaśnił dokladnie etapy przez które będę przechodzić starając się o kredyt hipoteczny. Nie musiałam się martwić o formalności, wszystko zrobił za mnie. Świetny kontakt , pomocny w każdej nurtującej sprawie. Był od początku do końca przy podpisywaniu umowy w banku.
POLECAM WSZYSTKIM

genialna

Maciej z Warszawy, 11.02.2019

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Macieja. Gruntowna wiedza z zakresu finansów poparta nastawieniem na doradztwo. Dzięki zaangażowaniu Pana Macieja uzyskałem kredyt, dzięki któremu spełnia się moje marzenie o mieszkaniu. Zdecydowanie polecam

genialna

Paulina i Tomek, 05.02.2019

Bardzo polecamy usługi Pana Macieja. Bardzo cierpliwy i sympatyczny człowiek. W prosty sposób odpowiada na pytania i wyjaśnia każdą wątpliwą kwestię. Pomocny, potrafi obiektywnie rozważyć i doradzić najbardziej odpowiedni wariant. Nie narzuca zdania, a ostatecznie każda decyzja należała do nas. Panie Macieju jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję na dalszą współprace w przyszłości ;)
Polecamy!

neutralna

Iwona Krawczyk, 12.01.2019

Serdecznie Polecam, kredyt załatwiony bardzo szybko i bez problemów. Doradca też zadbał o ubezpieczenie. Będę korzystać w przyszłości.

genialna

Andrzej, 10.01.2019

Pan Maciej to świetny specjalista zna się na tym co robi i widać że praca sprawia mu przyjemność. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę i przeprowadził przez całą procedurę bez angażowania naszego czasu. Udzielił wsparcia do ostatniej chwili będąc z nami w banku w dniu podpisania umowy. Szczerze mówiąc byliśmy w bankach sami przed wizytą u Pana Macieja i sceptycznie podchodziliśmy do pośredników finansowych ale nasze zdanie zmieniło się o 180 stopni a dzięki temu mamy najlepszy kredyt i sporo zaoszczedzonych nerwów i pieniędzy . Polecam!

genialna

Kamil, 06.12.2018

Bardzo poważne i profesjonalne podejście do klienta. Zbadanie potrzeby i specyficznych oczekiwań. Na uwagę zasługuje fakt pełnego wsparcia w przejściu przez górę "papirologii" i wymagań prawnych w sposób zrozumiały dla osoby spoza tzw. branży.
Polecam!

neutralna

Agnieszka, 23.03.2018

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza w połączeniu z doświadczeniem musi zakończyć się sukcesem.Nikt nie otacza klienta takim wsparciem i opieką w zakresie np.dokumentacji potrzebnej do kredytu.polecam

genialna

Agata, 18.03.2018

Pan Maciej = profesjonalizm + rzetelność + uczciwość + wytrwałość. Polecam! ;)

genialna

Agata, 18.03.2018

Brak komentarza

genialna

Miłosz, 24.01.2018

Pełen profesjonalizm podczas organizacji kredytu hipotecznego. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym kredytem na „wlasny kąt” jak i małym inwestorom.

genialna

Maciej, 24.01.2018

Świetny kontakt, bardzo profesjonalne i przede wszystkim uczciwe podejście do klienta. Gorąco polecam!

dobra

Ania, 03.07.2017

Pan Maciej jest osobą, którą z czystym sumieniem mogę polecić innym. Udało nam się uzyskać kredyt bez większych problemów, żadne dodatkowe opłaty z tym związane mnie nie zaskoczyły, cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania oraz wątpliwości.
W przypadku konieczności złożenia dodatkowych (brakujących) załączników do wniosku kredytowego fatygował się do mnie, by je odebrać.

genialna

Ola, 15.06.2017

Wszystko bardzo sprawnie i z pełnym zaangażowaniem, Pan Maciej towarzyszył mi od początku do końca całej procedury kredytowej. Polecam! :)

dobra

Olga, 11.05.2017

Pierwszy raz korzystałam z takiej pomocy, ale jestem zadowolona. Pan Maciej był bardzo pomocny, czułam się "zaopiekowana" i "doinfomowana". Pan Maciej spokojnie i z wielką cierpliwością odpowiada na pytania i sprawnie przeprowadza przez procedurę kredytową. Podchodzi do klienta indywidualnie i potrafi się znaleźć w jego sytuacji. Wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i bez problemów. Polecam!

genialna

Marika, 08.04.2017

Sprawnie przeprowadzona procedura uzyskania kredytu. Usposobienie profesjonalizmu, zaangażowania, uczciwości oraz sumienności cechują Pana Macieja. Serdecznie polecam!

genialna

Jakub, 04.04.2017

Bardzo profesjonalny doradca, sprawnie i kompetentnie przeprowadzil przez proces zawarcia umowy kredytowej pomimo bardzo duzego wyzwania jakie stworzyli mu klienci. Polecam go rodzinie i znajomym.