Szukaj
166

Maciej Nowak

Ekspert finansowy

tel: 515-602-600 email: kredyty@maciejnowak.eu. Kredyty Hipoteczne ZAWSZE BEZPŁATNE KONSULTACJE. Zapraszam do kontaktu.

Jestem ekspertem finansowym z długoletnim stażem, na rynku działam ponad 10 lat. Z wyjątkowym zaangażowaniem podejmuję się powierzonych mi zadań, tak aby klienci czuli się zaopiekowani. Sprawiam, aby na każdym etapie naszej współpracy czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie a także mieli poczucie, że korzystacie z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku kredytów. Sprawię, że trudny bankowy język, nie zawsze jasne wyliczenia i dodatkowe opłaty staną się dla Państwa w pełni zrozumiałe a podpisanie umowy kredytowej przebiegnie bezstresowo. Moje doświadczenie i ilość uruchomionych kredytów powoduje, że znajduje niestandardowe wyjścia z nieprzewidzianych sytuacji. Fachowa pomoc, wiedza i opieka, którą otaczam klientów jest doceniana i polecana przez szczęśliwych posiadaczy własnego M.

ocena klientów

53 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Zuzanna, 08.05.2022

Profesjonalne podejście, przy jednoczesnym prostym wyjaśnieniu wszystkich aspektów kredytu.
Szybka reakcja na powstałe komplikacje w trakcie uruchomienia kredytu. Gorąco polecam !

genialna

Beata i Romek, 13.04.2022

Pan Maciej załatwia wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie. Od początku procesu do końca jest obecny, na każdym etapie. Dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem. Klient jest tak zaopiekowany, że aż miło się zadłużyć :) Dziękujemy raz jeszcze!

genialna

Ania, 02.04.2022

Pełen profesjonalizm, świetna współpraca z klientem w całym procesie. Polecam !

genialna

Patryk, 25.03.2022

Zakup pierwszego w życiu mieszkania to bardzo stresujący moment, ale na szczęście Pan Maciej wytłumaczył wszystko w sposób jasny i klarowny. Pomógł mi wybrać najlepszą ofertę banku i przygotować wszystkie wymagane dokumenty. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

genialna

Agnieszka, 23.03.2022

Polecam, pełen profesjonalizm!

genialna

Wiktor, 23.03.2022

Pan Maciej badzo sprawnie załatwia wszytskie formalności, jest z nim bardzo dobry kontakt. Przedstawia kilka ofert bankowych i można wybrać tą najlepszą. Ma sporą wiedzę praktyczną.
Będę go polecał!

genialna

Beata, 23.03.2022

Polecam !!! Fachowo i bardzo miło !

genialna

Katarzyna, 23.03.2022

Brak komentarza

genialna

Sebastian, 23.03.2022

Brak komentarza

genialna

Anna, 02.03.2022

Pełna pomoc i wsparcie na każdym etapie starania się o kredyt. Prowadzenie przez wszystkie formalności i pomoc nawet w przypadku nieoczekiwanych trudności! Bardzo dziękuję!

genialna

Dawid, 28.02.2022

Na każdym etapie uzyskiwania od banku kredytu hipotecznego otrzymałem od Pana Macieja pomoc. Dzięki Panu Maciejowi ominął mnie żmudny i czasochłonny proces kompletowania dokumentów i kontaktu z różnymi bankami. Jego doradztwo, życzliwość oraz interwencja na końcowym etapie sprawiły że dziś mogę się cieszyć z uruchomienia mojego kredytu. Szczerze polecam tego Doradcę Finansowego

genialna

Magdalena, 26.02.2022

Z całego serca polecamy pana Macieja. Bardzo szybko i sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę uzyskania kredytu hipoteczno-budowlanego. Każda nurtujące nas kwestia została omówiona. Byliśmy z nim w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

genialna

Artur, 24.02.2022

Pan Maciej jest profesjonalistą, którego na pewno będę polecał swoim znajomym. Z samej współpracy jestem bardzo zadowolony. Pan Maciej przygotował ofertę zgodną z moimi oczekiwaniami, odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób merytoryczny i był bardzo pomocny na każdym etapie uzyskiwania kredytu.

genialna

Weronika, 19.01.2022

Pan Maciej w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczył wszystkie zagadnienia związane z udzieleniem kredytu. Otrzymałam odpowiedź na każde pytanie, a proces otrzymania kredytu przebiegł sprawnie i bezstresowo. Polecam całym sercem!

genialna

Sylwia, 13.01.2022

Gorąco polecam pana Macieja Nowaka :)
Świetny kontakt, aktualna i konkretna wiedza w swojej dziedzinie. Od początku do końca można liczyć na jego wsparcie i fachowe doradztwo!

genialna

Karol, 11.01.2022

Bardzo polecam Pana Macieja.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Cała procedura uzyskania kredytu była bez zastrzeżeń.
Polecam z czystym sumieniem

genialna

Sylwia i Szymon, 26.11.2021

Szczerze polecamy wszystkim skorzystanie z usług Pana Macieja. Trafiliśmy do Pana również z polecenia i będziemy polecać dalej. Rzetelny ekspert finansowy co da się odczuć już przy pierwszym spotkaniu. Zawsze do dyspozycji, kompetentny, uśmiechnięty i życzliwy. Proces załatwienia kredytu trwał niecałe 3 tygodnie, a my nie musieliśmy się absolutnie niczym martwić. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pana Nowaka. Dziękujemy.

genialna

Damian, 26.11.2021

Bardzo sprawna realizacja formalności związanych z kredytem hipotecznym, świetny kontakt i dynamika działania. Serdecznie polecamy współpracę z p. Maciejem.

genialna

Dominik, 25.10.2021

Bardzo polecamy usługi Pana Macieja! Jego pełna profesjonalizmu pomoc była dla nas nieoceniona podczas procesu starania się o kredyt hipoteczny. Dokładnie i cierpliwie tłumaczył wszelkie zagadnienia, dobrze znał wymagania poszczególnych banków i błyskawicznie reagował na nagle zaistniałe sytuacje.

genialna

Agata, 22.10.2021

Polecam! Bardzo profesjonalna obsługa na Pana Macieja mogliśmy liczyć w każdej sprawie wszytko rzetelnie nam tłumaczył. Wzięcie kredytu dzięki niemu nie było taka straszne i skoplokowane.

genialna

Grażyna, 27.09.2021

Dwa razy korzystałam z usług finansowych Pana Macieja i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jest bardzo profesjonalny w tym co robi. Dzięki Jego wielkiemu zaangażowaniu i pomocy udało mi się sprawnie otrzymać kredyt na zakup mieszkania.
Bardzo polecam!

genialna

Jan, 24.04.2021

Pan Maciej to prawdziwy profesjonalista. Jego pomoc w wyborze kredytu i załatwieniu wszelkich formalności była niezastąpiona. Polecam!

genialna

Kamila, 21.04.2021

Pomoc Pana Macieja przy zakupie mojego M była niezastąpiona. Szybkość oraz rzetelność wykonywanych przez Pana Macieja czynności zaowocowało krótkim czasem oczekiwania oraz bardzo korzystną ofertą kredytową. Pełen profesjonalizm.
Bardzo polecam :)

genialna

Łukasz, 15.04.2021

Bardzo dziekuje za fachowe doradztwo finansowe w zwiazku z naszym kredytem. Wiedza, profesjonalizm i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowana i zasłużona najwyzsza ocena :)
Polecam serdecznie!

genialna

Katarzyna, 15.04.2021

Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, kredyt pan Maciej załatwił dla nas w bardzo krótkim czasie, w środku pandemii. Bardzo dobry kontakt, polecam zdecydowanie.

genialna

Łukasz, 28.03.2021

Pełem profesjonalizm i zaangażowanie. W kontakcie nie czuć dystansu, co jest szczególnie ważne. Pomocny, dyspozycyjny również w godzinach wieczornych. Pomimo małych perturbacji z kredytem - wszystko przebiegło sprawie i oczywiście pozytywnie dla Nas.

Szczerze polecam!

genialna

Ania i Marcin, 22.03.2021

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Szczerze polecamy współpracę z Panem Maciejem, ma ogromną wiedzę, chętnie się nią dzieli i nie wywyższa się nią, służy pomocą, czuwa na każdym etapie załatwiania kredytu, jest dostępny zarówno telefonicznie jak i mailowo, a przy to bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i "normalny" człowiek, czym sobie zjednuje ludzi :)

genialna

Sylwia, 19.03.2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Maciejem. Fachowe doradztwo. Pierwsze spotkanie przebiegło online, kolejne na żywo (podpisywanie dokumentów). Pan Maciej rzeczowo odpowiadał na wszystkie moje pytania, w każdej chwili mogłam zadzwonić i zasięgnąć rady. On również sam kontaktował się ze mną w celu doprecyzowania pewnych kwestii. Miał pod kontrolą każdy etap, aż do samego końca, gdy z winy banku przeciągało się wypłacenie przez bank tarnszy. Był dla mnie dyspozycyjny nawet w późniejszych godzinach czy w razie pilnej potrzeby, w weekend, co przy mojej pracy do wieczora, uznaję za duży plus! W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą i spotkania nie były przesadnie formalne. Z całego serca polecam!

genialna

Beata i adam, 19.03.2021

Super gosc z wielka wiedza fachowiec

genialna

Ewa, 19.03.2021

Świetny doradca. Polecam.

neutralna

Adam, 19.03.2021

Bardzo profesjonalny doradzca kompetentny godny zaufania polecam w 100%

genialna

Filip Szmyt, 02.03.2021

Pełen profesjonalizm!
Polecam serdecznie Pana Macieja - udało się bardzo szybko i bezproblemowo przejść przez cały proces uruchomienia kredytu hipotecznego. Przeprowadził mnie przez całą procedurę wyjaśniając wszystkie poszczególne etapy - nie musiałem się o nic martwić, widać że w branży pracuje od lat i jest w niej Ekspertem. Dodatkowo Pan Maciej jest bardzo sympatyczny i wyrozumiały (byłem zielony w temacie kredytów, a on z cierpliwością tłumaczył mi każdą procedurę). Z pewnością powrócę gdy będę potrzebował kolejnych finansowań. :)

dobra

Martyna, 31.10.2020

Pan Maciej jest profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę. Pomógł mi w całej procedurze uzyskania kredytu, począwszy od wypełnienia dokumentów, aż po negacjacje z bankiem. Polecam!

neutralna

Olga, 30.10.2020

Bardzo dziękujemy za pomoc w udzieleniu kredytu. Pan Maciej bardzo rzetelny a do tego bardzo sympatyczny :) Bardzo dziękujemy ! :)

genialna

Daria, 23.10.2020

Pan Maciej jest specjalista w swoim fachu, doskonale przeprowadził mnie od początku do końca przez cała procedurę otrzymania kredytu. Zawsze służył pomocą i rada. Bardzo polecam jego usługi! Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować znów porady, z pewnością się do niego zgłoszę:)

genialna

Piotr, 23.10.2020

Pan Maciej w istocie jest bardzo zaangażowany w powierzony mu sprawy. Jest dostępny pod telefonem, odpowiada bardzo szybko na maile, tłumaczy wszystko w sposób klarowny i przejrzysty.

Współpraca z nim to czysta przyjemność. Pomaga uniknąć klientowi błędów i dba o jego najlepszy interes.

Polecam z całego serca.

dobra

TOMASZ, 22.04.2020

Zdecydowanie polecam.

genialna

KINGA, 07.03.2019

Bardzo serdecznie polecam doradztwo Pana Macieja wszystkim osoba które starają się o kredyt. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Wyjaśnił dokladnie etapy przez które będę przechodzić starając się o kredyt hipoteczny. Nie musiałam się martwić o formalności, wszystko zrobił za mnie. Świetny kontakt , pomocny w każdej nurtującej sprawie. Był od początku do końca przy podpisywaniu umowy w banku.
POLECAM WSZYSTKIM

genialna

Maciej z Warszawy, 11.02.2019

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Macieja. Gruntowna wiedza z zakresu finansów poparta nastawieniem na doradztwo. Dzięki zaangażowaniu Pana Macieja uzyskałem kredyt, dzięki któremu spełnia się moje marzenie o mieszkaniu. Zdecydowanie polecam

genialna

Paulina i Tomek, 05.02.2019

Bardzo polecamy usługi Pana Macieja. Bardzo cierpliwy i sympatyczny człowiek. W prosty sposób odpowiada na pytania i wyjaśnia każdą wątpliwą kwestię. Pomocny, potrafi obiektywnie rozważyć i doradzić najbardziej odpowiedni wariant. Nie narzuca zdania, a ostatecznie każda decyzja należała do nas. Panie Macieju jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję na dalszą współprace w przyszłości ;)
Polecamy!

neutralna

Iwona Krawczyk, 12.01.2019

Serdecznie Polecam, kredyt załatwiony bardzo szybko i bez problemów. Doradca też zadbał o ubezpieczenie. Będę korzystać w przyszłości.

genialna

Andrzej, 10.01.2019

Pan Maciej to świetny specjalista zna się na tym co robi i widać że praca sprawia mu przyjemność. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę i przeprowadził przez całą procedurę bez angażowania naszego czasu. Udzielił wsparcia do ostatniej chwili będąc z nami w banku w dniu podpisania umowy. Szczerze mówiąc byliśmy w bankach sami przed wizytą u Pana Macieja i sceptycznie podchodziliśmy do pośredników finansowych ale nasze zdanie zmieniło się o 180 stopni a dzięki temu mamy najlepszy kredyt i sporo zaoszczedzonych nerwów i pieniędzy . Polecam!

genialna

Kamil, 06.12.2018

Bardzo poważne i profesjonalne podejście do klienta. Zbadanie potrzeby i specyficznych oczekiwań. Na uwagę zasługuje fakt pełnego wsparcia w przejściu przez górę "papirologii" i wymagań prawnych w sposób zrozumiały dla osoby spoza tzw. branży.
Polecam!

neutralna

Agnieszka, 23.03.2018

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza w połączeniu z doświadczeniem musi zakończyć się sukcesem.Nikt nie otacza klienta takim wsparciem i opieką w zakresie np.dokumentacji potrzebnej do kredytu.polecam

genialna

Agata, 18.03.2018

Pan Maciej = profesjonalizm + rzetelność + uczciwość + wytrwałość. Polecam! ;)

genialna

Agata, 18.03.2018

Brak komentarza

genialna

Miłosz, 24.01.2018

Pełen profesjonalizm podczas organizacji kredytu hipotecznego. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym kredytem na „wlasny kąt” jak i małym inwestorom.

genialna

Maciej, 24.01.2018

Świetny kontakt, bardzo profesjonalne i przede wszystkim uczciwe podejście do klienta. Gorąco polecam!

dobra

Ania, 03.07.2017

Pan Maciej jest osobą, którą z czystym sumieniem mogę polecić innym. Udało nam się uzyskać kredyt bez większych problemów, żadne dodatkowe opłaty z tym związane mnie nie zaskoczyły, cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania oraz wątpliwości.
W przypadku konieczności złożenia dodatkowych (brakujących) załączników do wniosku kredytowego fatygował się do mnie, by je odebrać.

genialna

Ola, 15.06.2017

Wszystko bardzo sprawnie i z pełnym zaangażowaniem, Pan Maciej towarzyszył mi od początku do końca całej procedury kredytowej. Polecam! :)

dobra

Olga, 11.05.2017

Pierwszy raz korzystałam z takiej pomocy, ale jestem zadowolona. Pan Maciej był bardzo pomocny, czułam się "zaopiekowana" i "doinfomowana". Pan Maciej spokojnie i z wielką cierpliwością odpowiada na pytania i sprawnie przeprowadza przez procedurę kredytową. Podchodzi do klienta indywidualnie i potrafi się znaleźć w jego sytuacji. Wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i bez problemów. Polecam!

genialna

Marika, 08.04.2017

Sprawnie przeprowadzona procedura uzyskania kredytu. Usposobienie profesjonalizmu, zaangażowania, uczciwości oraz sumienności cechują Pana Macieja. Serdecznie polecam!

genialna

Jakub, 04.04.2017

Bardzo profesjonalny doradca, sprawnie i kompetentnie przeprowadzil przez proces zawarcia umowy kredytowej pomimo bardzo duzego wyzwania jakie stworzyli mu klienci. Polecam go rodzinie i znajomym.