znajdzEksperta.pl
58

Maciej Nowak

Ekspert finansowy

tel: 515-602-600 email: kredyty@maciejnowak.eu. Kredyty Hipoteczne ZAWSZE BEZPŁATNE KONSULTACJE. Zapraszam do kontaktu.

Jestem ekspertem finansowym z długoletnim stażem, na rynku działam ponad 10 lat. Z wyjątkowym zaangażowaniem podejmuję się powierzonych mi zadań, tak aby klienci czuli się zaopiekowani. Sprawiam, aby na każdym etapie naszej współpracy czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie a także mieli poczucie, że korzystacie z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku kredytów. Sprawię, że trudny bankowy język, nie zawsze jasne wyliczenia i dodatkowe opłaty staną się dla Państwa w pełni zrozumiałe a podpisanie umowy kredytowej przebiegnie bezstresowo. Moje doświadczenie i ilość uruchomionych kredytów powoduje, że znajduje niestandardowe wyjścia z nieprzewidzianych sytuacji. Fachowa pomoc, wiedza i opieka, którą otaczam klientów jest doceniana i polecana przez szczęśliwych posiadaczy własnego M.

ocena klientów

58 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Marek, 28.02.2024

Profesjonalista w każdym calu!

genialna

Aleksandra, 27.05.2022

Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc i zaangażowanie.

genialna

Zuzanna, 08.05.2022

Profesjonalne podejście, przy jednoczesnym prostym wyjaśnieniu wszystkich aspektów kredytu.
Szybka reakcja na powstałe komplikacje w trakcie uruchomienia kredytu. Gorąco polecam !

genialna

Beata i Romek, 13.04.2022

Pan Maciej załatwia wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie. Od początku procesu do końca jest obecny, na każdym etapie. Dawno nie spotkaliśmy się z takim podejściem. Klient jest tak zaopiekowany, że aż miło się zadłużyć :) Dziękujemy raz jeszcze!

genialna

Ania, 02.04.2022

Pełen profesjonalizm, świetna współpraca z klientem w całym procesie. Polecam !

genialna

Patryk, 25.03.2022

Zakup pierwszego w życiu mieszkania to bardzo stresujący moment, ale na szczęście Pan Maciej wytłumaczył wszystko w sposób jasny i klarowny. Pomógł mi wybrać najlepszą ofertę banku i przygotować wszystkie wymagane dokumenty. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

genialna

Agnieszka, 23.03.2022

Polecam, pełen profesjonalizm!

genialna

Wiktor, 23.03.2022

Pan Maciej badzo sprawnie załatwia wszytskie formalności, jest z nim bardzo dobry kontakt. Przedstawia kilka ofert bankowych i można wybrać tą najlepszą. Ma sporą wiedzę praktyczną.
Będę go polecał!

genialna

Beata, 23.03.2022

Polecam !!! Fachowo i bardzo miło !

genialna

Katarzyna, 23.03.2022

Brak komentarza

genialna

Sebastian, 23.03.2022

Brak komentarza

genialna

Anna, 02.03.2022

Pełna pomoc i wsparcie na każdym etapie starania się o kredyt. Prowadzenie przez wszystkie formalności i pomoc nawet w przypadku nieoczekiwanych trudności! Bardzo dziękuję!

genialna

Dawid, 28.02.2022

Na każdym etapie uzyskiwania od banku kredytu hipotecznego otrzymałem od Pana Macieja pomoc. Dzięki Panu Maciejowi ominął mnie żmudny i czasochłonny proces kompletowania dokumentów i kontaktu z różnymi bankami. Jego doradztwo, życzliwość oraz interwencja na końcowym etapie sprawiły że dziś mogę się cieszyć z uruchomienia mojego kredytu. Szczerze polecam tego Doradcę Finansowego

genialna

Magdalena, 26.02.2022

Z całego serca polecamy pana Macieja. Bardzo szybko i sprawnie przeprowadził nas przez całą procedurę uzyskania kredytu hipoteczno-budowlanego. Każda nurtujące nas kwestia została omówiona. Byliśmy z nim w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

genialna

Artur, 24.02.2022

Pan Maciej jest profesjonalistą, którego na pewno będę polecał swoim znajomym. Z samej współpracy jestem bardzo zadowolony. Pan Maciej przygotował ofertę zgodną z moimi oczekiwaniami, odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób merytoryczny i był bardzo pomocny na każdym etapie uzyskiwania kredytu.

genialna

Weronika, 19.01.2022

Pan Maciej w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczył wszystkie zagadnienia związane z udzieleniem kredytu. Otrzymałam odpowiedź na każde pytanie, a proces otrzymania kredytu przebiegł sprawnie i bezstresowo. Polecam całym sercem!

genialna

Sylwia, 13.01.2022

Gorąco polecam pana Macieja Nowaka :)
Świetny kontakt, aktualna i konkretna wiedza w swojej dziedzinie. Od początku do końca można liczyć na jego wsparcie i fachowe doradztwo!

genialna

Karol, 11.01.2022

Bardzo polecam Pana Macieja.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Cała procedura uzyskania kredytu była bez zastrzeżeń.
Polecam z czystym sumieniem

genialna

Sylwia i Szymon, 26.11.2021

Szczerze polecamy wszystkim skorzystanie z usług Pana Macieja. Trafiliśmy do Pana również z polecenia i będziemy polecać dalej. Rzetelny ekspert finansowy co da się odczuć już przy pierwszym spotkaniu. Zawsze do dyspozycji, kompetentny, uśmiechnięty i życzliwy. Proces załatwienia kredytu trwał niecałe 3 tygodnie, a my nie musieliśmy się absolutnie niczym martwić. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Pana Nowaka. Dziękujemy.

genialna

Damian, 26.11.2021

Bardzo sprawna realizacja formalności związanych z kredytem hipotecznym, świetny kontakt i dynamika działania. Serdecznie polecamy współpracę z p. Maciejem.

genialna

Weronika, 30.10.2021

Dzięki Tobie proces uzyskania kredytu hipotecznego był naprawdę łatwy i przejrzysty. Bardzo polecam tego doradcę.

genialna

Dominik, 25.10.2021

Bardzo polecamy usługi Pana Macieja! Jego pełna profesjonalizmu pomoc była dla nas nieoceniona podczas procesu starania się o kredyt hipoteczny. Dokładnie i cierpliwie tłumaczył wszelkie zagadnienia, dobrze znał wymagania poszczególnych banków i błyskawicznie reagował na nagle zaistniałe sytuacje.

genialna

Agata, 22.10.2021

Polecam! Bardzo profesjonalna obsługa na Pana Macieja mogliśmy liczyć w każdej sprawie wszytko rzetelnie nam tłumaczył. Wzięcie kredytu dzięki niemu nie było taka straszne i skoplokowane.

genialna

Grażyna, 27.09.2021

Dwa razy korzystałam z usług finansowych Pana Macieja i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Jest bardzo profesjonalny w tym co robi. Dzięki Jego wielkiemu zaangażowaniu i pomocy udało mi się sprawnie otrzymać kredyt na zakup mieszkania.
Bardzo polecam!

genialna

Jan, 24.04.2021

Pan Maciej to prawdziwy profesjonalista. Jego pomoc w wyborze kredytu i załatwieniu wszelkich formalności była niezastąpiona. Polecam!

genialna

Kamila, 21.04.2021

Pomoc Pana Macieja przy zakupie mojego M była niezastąpiona. Szybkość oraz rzetelność wykonywanych przez Pana Macieja czynności zaowocowało krótkim czasem oczekiwania oraz bardzo korzystną ofertą kredytową. Pełen profesjonalizm.
Bardzo polecam :)

genialna

Łukasz, 15.04.2021

Bardzo dziekuje za fachowe doradztwo finansowe w zwiazku z naszym kredytem. Wiedza, profesjonalizm i podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowana i zasłużona najwyzsza ocena :)
Polecam serdecznie!

genialna

Katarzyna, 15.04.2021

Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, kredyt pan Maciej załatwił dla nas w bardzo krótkim czasie, w środku pandemii. Bardzo dobry kontakt, polecam zdecydowanie.

genialna

Łukasz, 28.03.2021

Pełem profesjonalizm i zaangażowanie. W kontakcie nie czuć dystansu, co jest szczególnie ważne. Pomocny, dyspozycyjny również w godzinach wieczornych. Pomimo małych perturbacji z kredytem - wszystko przebiegło sprawie i oczywiście pozytywnie dla Nas.

Szczerze polecam!

genialna

Ania i Marcin, 22.03.2021

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Szczerze polecamy współpracę z Panem Maciejem, ma ogromną wiedzę, chętnie się nią dzieli i nie wywyższa się nią, służy pomocą, czuwa na każdym etapie załatwiania kredytu, jest dostępny zarówno telefonicznie jak i mailowo, a przy to bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i "normalny" człowiek, czym sobie zjednuje ludzi :)

genialna

Sylwia, 19.03.2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Maciejem. Fachowe doradztwo. Pierwsze spotkanie przebiegło online, kolejne na żywo (podpisywanie dokumentów). Pan Maciej rzeczowo odpowiadał na wszystkie moje pytania, w każdej chwili mogłam zadzwonić i zasięgnąć rady. On również sam kontaktował się ze mną w celu doprecyzowania pewnych kwestii. Miał pod kontrolą każdy etap, aż do samego końca, gdy z winy banku przeciągało się wypłacenie przez bank tarnszy. Był dla mnie dyspozycyjny nawet w późniejszych godzinach czy w razie pilnej potrzeby, w weekend, co przy mojej pracy do wieczora, uznaję za duży plus! W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą i spotkania nie były przesadnie formalne. Z całego serca polecam!

genialna

Beata i adam, 19.03.2021

Super gosc z wielka wiedza fachowiec

genialna

Ewa, 19.03.2021

Świetny doradca. Polecam.

neutralna

Adam, 19.03.2021

Bardzo profesjonalny doradzca kompetentny godny zaufania polecam w 100%

genialna

Filip Szmyt, 02.03.2021

Pełen profesjonalizm!
Polecam serdecznie Pana Macieja - udało się bardzo szybko i bezproblemowo przejść przez cały proces uruchomienia kredytu hipotecznego. Przeprowadził mnie przez całą procedurę wyjaśniając wszystkie poszczególne etapy - nie musiałem się o nic martwić, widać że w branży pracuje od lat i jest w niej Ekspertem. Dodatkowo Pan Maciej jest bardzo sympatyczny i wyrozumiały (byłem zielony w temacie kredytów, a on z cierpliwością tłumaczył mi każdą procedurę). Z pewnością powrócę gdy będę potrzebował kolejnych finansowań. :)

dobra

Martyna, 31.10.2020

Pan Maciej jest profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę. Pomógł mi w całej procedurze uzyskania kredytu, począwszy od wypełnienia dokumentów, aż po negacjacje z bankiem. Polecam!

neutralna

Olga, 30.10.2020

Bardzo dziękujemy za pomoc w udzieleniu kredytu. Pan Maciej bardzo rzetelny a do tego bardzo sympatyczny :) Bardzo dziękujemy ! :)

genialna

Daria, 23.10.2020

Pan Maciej jest specjalista w swoim fachu, doskonale przeprowadził mnie od początku do końca przez cała procedurę otrzymania kredytu. Zawsze służył pomocą i rada. Bardzo polecam jego usługi! Jeśli kiedykolwiek będę potrzebować znów porady, z pewnością się do niego zgłoszę:)

genialna

Piotr, 23.10.2020

Pan Maciej w istocie jest bardzo zaangażowany w powierzony mu sprawy. Jest dostępny pod telefonem, odpowiada bardzo szybko na maile, tłumaczy wszystko w sposób klarowny i przejrzysty.

Współpraca z nim to czysta przyjemność. Pomaga uniknąć klientowi błędów i dba o jego najlepszy interes.

Polecam z całego serca.

genialna

Aleksandra, 18.07.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Dzięki jego zaangażowaniu cały proces uzyskiwania kredytu był prostszy niż się spodziewałam.

dobra

TOMASZ, 22.04.2020

Zdecydowanie polecam.

genialna

Kacper, 25.03.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalne podejście, elastyczność i skuteczność. Z pewnością skorzystam ponownie.

genialna

KINGA, 07.03.2019

Bardzo serdecznie polecam doradztwo Pana Macieja wszystkim osoba które starają się o kredyt. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Wyjaśnił dokladnie etapy przez które będę przechodzić starając się o kredyt hipoteczny. Nie musiałam się martwić o formalności, wszystko zrobił za mnie. Świetny kontakt , pomocny w każdej nurtującej sprawie. Był od początku do końca przy podpisywaniu umowy w banku.
POLECAM WSZYSTKIM

genialna

Maciej z Warszawy, 11.02.2019

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Macieja. Gruntowna wiedza z zakresu finansów poparta nastawieniem na doradztwo. Dzięki zaangażowaniu Pana Macieja uzyskałem kredyt, dzięki któremu spełnia się moje marzenie o mieszkaniu. Zdecydowanie polecam

genialna

Paulina i Tomek, 05.02.2019

Bardzo polecamy usługi Pana Macieja. Bardzo cierpliwy i sympatyczny człowiek. W prosty sposób odpowiada na pytania i wyjaśnia każdą wątpliwą kwestię. Pomocny, potrafi obiektywnie rozważyć i doradzić najbardziej odpowiedni wariant. Nie narzuca zdania, a ostatecznie każda decyzja należała do nas. Panie Macieju jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i mamy nadzieję na dalszą współprace w przyszłości ;)
Polecamy!

neutralna

Iwona Krawczyk, 12.01.2019

Serdecznie Polecam, kredyt załatwiony bardzo szybko i bez problemów. Doradca też zadbał o ubezpieczenie. Będę korzystać w przyszłości.

genialna

Andrzej, 10.01.2019

Pan Maciej to świetny specjalista zna się na tym co robi i widać że praca sprawia mu przyjemność. Pomógł nam wybrać najlepszą ofertę i przeprowadził przez całą procedurę bez angażowania naszego czasu. Udzielił wsparcia do ostatniej chwili będąc z nami w banku w dniu podpisania umowy. Szczerze mówiąc byliśmy w bankach sami przed wizytą u Pana Macieja i sceptycznie podchodziliśmy do pośredników finansowych ale nasze zdanie zmieniło się o 180 stopni a dzięki temu mamy najlepszy kredyt i sporo zaoszczedzonych nerwów i pieniędzy . Polecam!

genialna

Kamil, 06.12.2018

Bardzo poważne i profesjonalne podejście do klienta. Zbadanie potrzeby i specyficznych oczekiwań. Na uwagę zasługuje fakt pełnego wsparcia w przejściu przez górę "papirologii" i wymagań prawnych w sposób zrozumiały dla osoby spoza tzw. branży.
Polecam!

neutralna

Agnieszka, 23.03.2018

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza w połączeniu z doświadczeniem musi zakończyć się sukcesem.Nikt nie otacza klienta takim wsparciem i opieką w zakresie np.dokumentacji potrzebnej do kredytu.polecam

genialna

Agata, 18.03.2018

Pan Maciej = profesjonalizm + rzetelność + uczciwość + wytrwałość. Polecam! ;)

genialna

Agata, 18.03.2018

Brak komentarza

genialna

Miłosz, 24.01.2018

Pełen profesjonalizm podczas organizacji kredytu hipotecznego. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym kredytem na „wlasny kąt” jak i małym inwestorom.

genialna

Maciej, 24.01.2018

Świetny kontakt, bardzo profesjonalne i przede wszystkim uczciwe podejście do klienta. Gorąco polecam!

dobra

Ania, 03.07.2017

Pan Maciej jest osobą, którą z czystym sumieniem mogę polecić innym. Udało nam się uzyskać kredyt bez większych problemów, żadne dodatkowe opłaty z tym związane mnie nie zaskoczyły, cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania oraz wątpliwości.
W przypadku konieczności złożenia dodatkowych (brakujących) załączników do wniosku kredytowego fatygował się do mnie, by je odebrać.

genialna

Ola, 15.06.2017

Wszystko bardzo sprawnie i z pełnym zaangażowaniem, Pan Maciej towarzyszył mi od początku do końca całej procedury kredytowej. Polecam! :)

dobra

Olga, 11.05.2017

Pierwszy raz korzystałam z takiej pomocy, ale jestem zadowolona. Pan Maciej był bardzo pomocny, czułam się "zaopiekowana" i "doinfomowana". Pan Maciej spokojnie i z wielką cierpliwością odpowiada na pytania i sprawnie przeprowadza przez procedurę kredytową. Podchodzi do klienta indywidualnie i potrafi się znaleźć w jego sytuacji. Wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i bez problemów. Polecam!

genialna

Marika, 08.04.2017

Sprawnie przeprowadzona procedura uzyskania kredytu. Usposobienie profesjonalizmu, zaangażowania, uczciwości oraz sumienności cechują Pana Macieja. Serdecznie polecam!

genialna

Jakub, 04.04.2017

Bardzo profesjonalny doradca, sprawnie i kompetentnie przeprowadzil przez proces zawarcia umowy kredytowej pomimo bardzo duzego wyzwania jakie stworzyli mu klienci. Polecam go rodzinie i znajomym.