znajdzEksperta.pl
36

Łukasz Woźniak

Nazywam się Łukasz Woźniak i jestem niezależnym doradcą finansowym.

Doradztwem kredytowym zajmuję się od prawie 15 lat. W tym czasie zdobyłem szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie pozyskiwanie finansowania dla Klientów indywidualnych i firmowych.

Najważniejszą kwestią dla mnie jest zadowolenie Klienta. Sądzę, iż dzięki temu moi Klienci rekomendują moją osobę znajomym jako najlepszego doradcę.

Moim zadaniem jest:
Poznanie Państwa potrzeb i oczekiwań odnośnie finansowania,
Zbadanie możliwości finansowania oraz obliczenie zdolności kredytowej,
Przedstawienie wyselekcjonowanych ofert oraz wspólny wybór najkorzystniejszej dla Państwa oferty,
Kompletowanie dokumentów,
Przekazanie dokumentów i ich analiza w banku,
Obsługa posprzedażowa.

Wiem, że mają Państwo dużo własnych obowiązków i dlatego jestem w pełni elastyczny jeśli chodzi o nasze spotkania. Możemy się umówić w miejscu i czasie który będzie Państwu odpowiadał.

ocena klientów

36 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Iwona, 03.02.2023

Szczerze polecam usługi. Jest to osoba rzetelna i godna zaufania. Dzięki pomocy mój kredyt hipoteczny został szybko i sprawnie załatwiony.

genialna

Magdalena, 23.10.2022

Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo i skuteczną pomoc. Teraz mam własne mieszkanie.

genialna

Gabriela, 22.01.2022

Twój profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Jesteś niezawodnym doradcą.

genialna

Agnieszka, 01.06.2021

Nie spodziewałam się, że uzyskanie kredytu hipotecznego może być takie proste. Dzięki Tobie mam teraz swoje mieszkanie.

genialna

Rafał, 06.11.2018

Miły , rzetelny i konkretny! Za sprawą Pana Łukasza otrzymałem najlepszy kredyt hipoteczny na rynku z minimum formalności.

genialna

Paulina, 29.12.2017

Polecam Pana Łukasza, jako specjalistę godnego zaufania. Pan Łukasz pomógł nam znaleźć najbardziej optymalny w naszej sytuacji kredyt gotówkowy pozwalający na realizację celu oraz spłacenie wcześniej zaciągniętego kredytu gotówkowego. Pan Łukasz zaproponował nam kilka rozwiązań i pomógł wybrać najlepszą opcję. Przygotowanie dokumentów oraz kontakt w temacie odbywał się szybko i sprawnie. Pan Łukasz poza swoimi kompetencjami odznacza się punktualnością, dotrzymuje terminów, przy czym jest pogodnym i życzliwym człowiekiem. Polecamy

genialna

Krzysztof, 01.12.2017

Usługi Pana Łukasza polecił mi bliski znajomy i jestem mu niezwykle wdzięczny za tę przysługę. Pan Łukasz jest wyśmienitym fachowcem, posiada obszerną, a przede wszystkim najbardziej aktualną wiedzę z zakresu finansów. Usługi i produkty bankowe nigdy nie były moją mocną stroną, dzięki pomocy Pana Łukasza ten dziwny świat cyferek stał się nieco bliższy, choć dalej nie poruszam się po nim swobodnie. Na szczęście Pan Łukasz jest osobą w pełni godną zaufania, nie czułem potrzeby analizowanie dogłębnie wszystkich dokumentów. Miałem pewność, że z pomocą takiego doradcy nie trafię "z deszczu pod rynnę", jak lubi mawiać sam Pan Łukasz. Z początków naszej współpracy jestem w pełni zadowolony, na pewno będzie kontynuowana w przyszłości. Zdecydowanie polecam jego usługi.

genialna

Paweł, 23.11.2017

Polecam tego człowieka. Wszystko szybko i sprawnie. Co najważniejsze realna ocena sytuacji i możliwość. Napewno w przyszłości będę korzystał z usług Pana Łukasza a teraz polecam wszystkim. Zadowolony klient

genialna

Kinga, 07.08.2017

Numer do Pana Łukasza dostałam od znajomej, gdy chcieliśmy kupić z mężem mieszkanie. Pomagał nam od samego początku z zrozumieniu ofert bankowych, wypełnianiu dokumentów, aż do momentu podpisania umowy kredytowej. Bardzo miły i profesjonalny człowiek. Polecam w 100%.

genialna

Paweł, 26.07.2017

Do Pana Łukasza Woźniaka trafiłem właściwie przez przypadek, dziś mogę powiedzieć „szczęśliwy przypadek”. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i sposobie bycia budzącym sympatię już przy pierwszym kontakcie. Zawsze miły, uśmiechnięty i chętny do odpowiedzi na wszystkie pytania. Nieustająco dostępny przez telefon i e-mail, jeżeli nie może odebrać – oddzwania. Doskonale zorientowany w przepisach i realiach bankowych. Doradza, ale pozostawia decyzję. Uprzedza o ewentualnych trudnościach jakie mogą się pojawić, jak również o takich których pewnie nie będzie – ale wykluczyć ich nie można. Sam załatwiał formalności w bankach (w moim przypadku w trzech), a tam gdzie musiałem być osobiście, służył wsparciem. Cały czas trzymał rękę na pulsie i natychmiast zawiadamiał o kolejnych etapach skomplikowanej procedury. Dla laika to na prawdę trudne do przebrnięcia. Teraz mogę powiedzieć, że bez pomocy Pana Łukasza na pewno nie udało by się uzyskać kredytu w terminie do którego musiałem się zobo

genialna

Arkadiusz, 05.07.2017

Polecam Pana Łukasza jako profesjonalnego doradcę. Szybkie załatwienie sprawy, miły kontakt, fachowa wiedza.

genialna

Magda, 08.06.2017

Polecam korzystanie z usług pana Łukasza. Od pierwszego maila czy telefonu fachowa obsługa, wyjaśnienie wszystkich zawiłych szczegółów i wybór najlepszej oferty. Pan Łukasz zawsze był "dostępny" i chętnie służył pomocą. Wszystkie informację przekazywał w sposób jasny i rzeczowy, bez tzw. "owijania w bawełnę". Jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z kolejnej oferty kredytu czy pożyczki na pewno skorzystam z usług pana Łukasza.

genialna

Patrycja, 06.06.2017

Szczerze polecam Pana Łukasza. Wiarygodny, profesjonalny doradca. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu kto potrzebuje doradcy, poleciła bym Pana Łukasza

genialna

Karina i Grzegorz, 18.05.2017

Szczerze polecamy Pana Łukasza. Jest on rzetelnym, miłym, otwartym na wszelkie pytania doradcą finansowym o każdej porze, czy to telefonicznie bądź mailowo. Dzięki Panu Łukaszowi udało się nam otrzymać kredyt. Przedstawił nam najkorzystniejsze oferty i pomógł w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Dziękujemy i gorąco polecamy.

genialna

Daniel, 04.05.2017

Witam chciałem zarekomendować Pana Łukasza i osobiście polecić do skorzystania z jego usług. Jest obeznany w tym co robi. Mimo złych rokowań zawsze stara się mieć jakiś pomysł do zrealizowania wiec mogę tylko podziękować za pomoc i życzyć by dalej pomagał takim osoba jak np ja. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

genialna

Karol, 05.04.2017

Polecam Pana Łukasza Woźniak, cenię we współpracy kompleksowość obsługi, szybkość działania, niewątpliwą i aktualną wiedzę o produktach bankowych oferowanych przez instytucje finansowe.

genialna

Kasia, 05.04.2017

Nasz kredyt był skomplikowaną sprawą... Pan Łukasz zaproponował 3 warianty, jednak bardzo zależało nam na jednym... Niestety trafiliśmy na bank do którego na ten czas wszyscy składali wnioski ze względu na promocję jaką przygotował. Po niepewnym dla nasz czasie weryfikacji dokumentów cel został osiągnięty! I udało się wszystko załatwić w sposób dla nas jak najbardziej korzystny... Dzięki p. Łukaszowi nie musieliśmy załatwiać wszystkich dokumentów, był On naszym pośrednikiem w banku, który wszystko załatwił i ciągle monitorował naszą sprawe... Naprawde jest to Osoba godna polecenia i warta zaufania... Pozytywne nastawienie buduje, a Pan Łukasz zawsze odbierał telefon z uśmiechem... Pozdrawiamy i POLECAMY !!!

genialna

Krzysztof, 05.04.2017

Skorzystaliśmy z usług Pana Łukasza opierając się na opiniach strony sprawdzonydoradca.pl i możemy z całą odpowiedzialnością podpisać się pod peanami pod adresem Pana Łukasza. Specjalista w swojej dziedzinie, pomocny, chętnie odpowiadający na setki pytań i wątpliwości, stale dostępny pod telefonem i mailem - co jest ważne jak się ma setki pytań:) Dobrał najlepszą ofertę kredytu hipotecznego na rynku do naszej sytuacji, a także towarzyszył podczas podpisywania umowy kredytowej w banku -co dało jeszcze większą pewność i spokój ducha, że wszystko przebiegnie prawidłowo. Absolutnie jesteśmy zadowoleni, że wybraliśmy Pana Łukasza jako powiernika naszych finansów:) Życzymy wszystkim takiego Doradcy! Dziękujemy Panie Łukaszu za wszystko!

genialna

Marta, 05.04.2017

Polecamy Pana Łukasza. Szybko i sprawnie załatwił dla nas kredyt na startującą firmę. Zajął się wszystkimi formalnościami. Bardzo miły kontakt.

neutralna

Jacek, 05.04.2017

Szukalem kredytu od stycznia 2016 roku z mizernym skutkiem.Dziwne źródło dochodu niestabilne wg analityków w banku.Jak już dostalem propozycje to na warunkach na pograniczu lichwy.Trafilem do Pana Łukasza i udało się znaleźć rozsądny kredyt na ludzkich warunkach.Z czystym sumieniem polecam uslugi Pana Woźniaka.