znajdzEksperta.pl
29

Łukasz Jurkowski

Ekspert finansowy

Jestem ekspertem z wieloletnim stażem w branży finansowej. W Gold Finance pracuję od 2009 r. Swoją przygodę z finansami rozpocząłem w 2007 r. jako pracownik GE Money Bank. Specjalizuję się w sprzedaży kredytów hipotecznych.

Pomagam Klientom wybrać optymalne dla nich rozwiązania finansowe. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu sprawnie i skutecznie znajduję najkorzystniejsze finansowanie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, konsolidacyjnych oraz firmowych.

Najważniejsze cechy, które pozwalają mi być dobrym ekspertem finansowym to profesjonalizm w podejściu do każdego klienta, wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu, obowiązkowość i pracowitość.

Z sukcesami współpracuje z wieloma biurami nieruchomości oraz deweloperami, którzy cenią moje profesjonalne podejście do obowiązków i skuteczność w działaniu.

mobile: + 48 696 464 665
e-mail: lukasz.jurkowski@goldfinance.pl

ocena klientów

29 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Kamil, 02.07.2023

Bardzo profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Dzięki Tobie spełniam swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

genialna

Krzysztof, 22.02.2023

Prawdziwy as w swojej dziedzinie. Zna się na rzeczy i potrafi doradzić w każdej sytuacji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

genialna

Jakub, 22.01.2022

Twój profesjonalizm i zaangażowanie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego są godne uznania. Bardzo dziękuję.

genialna

Dominika, 11.07.2021

Dzięki Twojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało mi się zrealizować moje marzenie o własnym domu. Jestem Ci ogromnie wdzięczna.

genialna

Emilia, 12.06.2020

Pan Łukasz bardzo profesjonalna i konkretna osoba. Zawsze dostępna. Utrzymuje stały kontakt z klientem. Pomaga we wszystkich formalnościach. Bardzo życzliwy i pomocny.
Gorąco polecam!

genialna

Rafał, 05.06.2020

Bardzo profesjonalnie, sympatycznie i konkretnie. Łukasz posiada wysokie kompetencje osobiste i potrafi bardzo dobrze dopasować się do potrzeb klienta. Posiada wszystkie umiejętności. które są potrzebne w tej branży. Serdecznie polecam

genialna

Artur, 04.06.2020

Polecam Pana Łukasza wszystko przebiegło sprawnie i bez problemu niczym nie musieliśmy się zajmować ani martwić cały czas był do naszej dyspozycji polecam.

genialna

Ania, 03.06.2020

Formalności zwiazane z zakupem mieszkania jak i kredytem z takim doradcą były nie skomplikowane. We wszystkim mielismy pomoc oraz odpowiedź na każde pytanie. Polecam gorąco.

genialna

Bartek, 03.06.2020

Pełen profesjonalizm. Żadnych problemów z kompletowaniem dokumentów i przy podpisywaniu umowy kredytowej. Dwa spotkania, wybór konkretnej oferty i podpisanie umowy. Wszytko przygotowane na tip top. Szczerze polecam.

genialna

Renata, 03.06.2020

Cenię u p. Łukasza ogromne zaangażowanie, skuteczność, ale przede wszystkim fachowość na bardzo wysokim poziomie. Ponadto jest doradcą, który potrafi nawiązać przyjazne relacje z klientem. Mam do p. Łukasza pełne zaufanie i polecam wszystkim korzystanie z jego usług.

genialna

Michał, 03.06.2020

Bardzo rzeczowa osoba , z pomocą Pana Łukasza dostaliśmy kredyt bez żadnego problemu . Gorąco polecamy

genialna

Barbara i Cyprian, 03.06.2020

Polecamy Pana Łukasza z czystym sumieniem. Szybko i sprawnie załatwił z nami formalności.
Był z nami w banku przy podpisaniu umowy kredytowej. Pomógł również już po otrzymaniu kredytu, przy wypłacie kolejnych transz. Zawsze pomocny i życzliwy :)
Oby wszyscy byli tacy kompetentni :)

genialna

Michał i Kasia, 03.06.2020

Fachowe doradztwo, super kontakt, wszystko wytłumaczone od a do z i kredyt na mieszkanie załatwiony na satysfakcjonujących nas warunkach. Gorąco polecamy!

genialna

Paulina i Wojtek, 03.06.2020

Polecam Pana Łukasza. Fachowe doradztwo i obsługa od a do z. Kontakt bardzo dobry. Korzystałem z usług Pana Łukasza dwa razy. Polecam - zadowolony klient.

genialna

Tomasz, 23.04.2020

Polecam Pana Łukasza! Pomagał mi w udzieleniu kredytu hipotecznego, wszystko było bardzo jasno wytłumaczone, informował o wszystkim na bieżąco i zawsze był pod telefonem, dzięki czemu nawet „głupie pytania” mogliśmy wyjaśnić od ręki :) Warto skorzystać z usług Pana Łukasza!

genialna

Wojciech, 16.04.2020

Polecam Pana Łukasza. Pomógł mojej dziewczynie w załatwianiu kredytu hipotecznego. Człowiek kompetentny, pomocny. Wszystkie niejasności wyjaśnia, jest uczciwy i zajmuje się sprawą od początku do końca. Nie rzuca słów na wiatr i zawsze odbiera telefon :-) moja dziewczyna jest bardzo zadowolona, że trafiła właśnie na takiego doradcę.

genialna

Justyna, 14.04.2020

Moj przyjaciel polecił mi tego doradcę. Pan Łukasz pomagał mi w znalezieniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Człowiek z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Współpraca przebiegła pomyślnie. Wynegocjował dla mnie najlepszą ofertę kredytu, z której oczywiście skorzystałam.
Polecam w 100% tego doradcę!
Jestem bardzo zadowolona! Niczym nie musiałam sie przejmować ani martwić. Bardzo dobry kontakt, doradca rzetelny kompetentny i bardzo pomocny.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu .

Polecam Pana Łukasza wszystkim znajomym!

genialna

Paula i Krzysztof, 11.04.2020

Bardzo mocno polecamy Pana Łukasza! Wraz z Narzeczoną postanowiliśmy wziąć kredyt hipoteczny na zakup wymarzonego mieszkania. Nie mając tak naprawdę o całym procesie żadnego pojęcia. Pan Łukasz wyjaśnił Nam wszystkie etapy szczegółowo i odpowiedział na każde Nasze pytanie. Wszystkie formalności ograniczyły się jedynie do kilku wizyt w biurze Gold Finance. Pan Łukasz załatwił wszystkie formalności. Zaledwie po około miesiącu otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytowa od banku. Wspaniały fachowiec, bardzo przyjazny, kompetentny, rzetelny. Serdecznie polecamy!

genialna

Anusia, 07.04.2020

Bardzo polecam, pełny profesjonalizm, pomocny o każdej porze dnia i nocy, zaangażowany, nawet po sfinalizowaniu pomaga i odpowiada na pytania. Chyba nie ma pytania na które nie potrafi odpowiedzieć ;-) oczywiście ze swojej dziedziny

genialna

Dawid, 06.04.2020

Bardzo dobry i pomocny ekspert. Wszystko wytłumaczył, zawsze był dostępny, oferował pomoc w załatwianiu spraw, których nie musieliśmy z żoną załatwiać osobiście. Gdy napotykaliśmy na jakieś problemy, Pan Łukasz zawsze znajdywał rozwiązanie. Nawet już po podpisaniu umowy, gdy teoretycznie nasza współpraca mogłaby już się zakończyć, zaproponował nam pomoc w załatwieniu ostatnich spraw w sądzie, odciążając nas i pozwalając nam skupić się na radości z nowego mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy Pana Łukasza!

genialna

Łukasz, 02.04.2020

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą a bankiem. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa. Polecam na 100%

genialna

Iwona, 02.04.2020

Bardzo rzetelny ekspert finansowy. Zawsze pomocny. Duża dyspozycyjność oraz profesjonalizm Pana Łukasza sprawiły że proces kredytu przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Polecam w 100%.

genialna

Joanna, 02.04.2020

Pan Łukasz to z całą pewnością najlepszy doradca na jakiego wraz z mężem trafiliśmy. Duża dyspozycyjność i pełen profesjonalizm. Zaangażowanie i pomoc pana Łukasza sprawiły, że uzyskanie kredytu na naprawdę korzystnych warunkach przebiegło sprawnie i pomyślnie. Dodatkowy atut? Poczucie humoru, które niejednokrotnie rozładowywało stres :)

Jeszcze raz-polecamy!

Joanna & Witek

genialna

Angelika, 02.04.2020

Pan Łukasz bardzo nam pomógł przy staraniu sie o kredyt hipoteczny. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy go.

genialna

Honorata, 02.04.2020

Do Pana Łukasza Jurkowskiego trafiłam z polecenia. Jest osobą godną polecenia. Duża wiedza, szybkość działania. Wszystkie formalności zostały załatwione przez Pana Łukasza z mojej strony wystarczyło tylko kilka podpisów. Polecam:)

genialna

Sylwia, 02.04.2020

dzięki Panu Łukaszowi staranie się o kredyt to czysta przyjemność - fachowe, rzetelne podejście do klienta. Polecam!

genialna

Aneta, 02.04.2020

Jestem bardzo zadowolona z pomocy w zalatwieniu kredytu . Pelny profesjonalizm od pierwszego spotkania do uzyskania kredytu . Bardzo mily czlowiek usmiechniety konkretny . Bardzo polecam ! ! ! ☺

genialna

Oskar, 02.04.2020

Fachowe doradztwo kredytowe. Gorąco polecam!

genialna

Jacek, 02.04.2020

Bardzo dobry specjalista, posiada bogatą wiedze praktyczną i merytoryczną, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, nie leci szablonowo.