Szukaj
25

Kinga Rzeszutek

Ekspert finansowy

ocena klientów

6 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Hanna M., 27.11.2018

Polecam! Kredyt załatwiony szybko i sprawnie!

genialna

Karolina, 22.04.2017

Doskonała obsługa, Pani Kinga znalazła się w odpowiednim czasie i mi pomogła. Polecam

genialna

Łukasz, 19.04.2017

Potrzebowałem dodatkowe środki na sfinansowanie auta. Z racji braku historii kredytowej i zatrudnienia w nowym miejscu u bankierów w oddziałach widziałem tylko uśmiechy politowania, kiedy pytałem o kredyt.
Skontaktowałem się z panią Kingą Rzeszutek i choć doradca wiedział, że nie będzie łatwo – w końcu wcześniej odmówiono mi w pięciu bankach (!) – nie przekreślił moich szans. Od początku widać było ogromne zaangażowanie w temat. Dokumenty do wybranych przez doradcę banków wypełniliśmy razem. Dalej nie musiałem już robić nic, wszystkim zajęła się pani Kinga Rzeszutek.
Kolejne dwa banki odmówiły, ale trzeci poprosił o dodatkowe informacje o moich finansach, a po dwudniowych negocjacjach prowadzonych przez doradcę zgodził się udzielić mi kredytu gotówkowego. I to na warunkach, jakie preferowałem odnośnie do kwoty i terminu spłaty. Dodatkowo RRSO nie wyszło kosmiczne, a tego obawiałem się najbardziej. Spora w tym zasługa pani Kingi i bardzo jej za to jeszcze raz dziękuję.
Pozdrawiam