Szukaj
92

Karol Wójcik

Ekspert finansowy

Doświadczenie w branży finansowej posiadam od 2008r. Przez kolejne lata zdobywałem wiedzę i doświadczenie współpracując z najlepszymi bankami i firmami pośrednictwa finansowego. Dziś swoje umiejętności wykorzystuje w pozyskiwaniu odpowiednich rozwiązań dla swoich klientów. Mając do dyspozycji oferty wszystkich banków jestem w stanie świadczyć kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb klientów.

Specjalizuje się w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów firmowych oraz leasingów. Jestem osobą zaangażowaną i zdeterminowaną na osiągniecie celu wyznaczanego przez moich klientów. Do każdej sprawy podchodzę profesjonalnie i indywidualnie. Klienci którzy już ze mną współpracowali, wiedzą że nie boję trudnych wyzwań.

Współpraca ze mną jest bezpłatna.

ocena klientów

51 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Anna, 29.09.2021

Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem. Wnikliwie przeanalizował moją sytuację i dużo wcześniej zaplanował właściwe działania. Dzięki temu procedura uzyskania kredytu przebiegła gładko i ekspresowo. Pozwoliło mi to zaoszczędzić ogromnie dużo czasu i niepotrzebnego stresu :)

genialna

Kuba, 18.09.2021

Współpracę z panem Karolem polecił nam znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to własnie z Panem Karolem przeszliśmy przez cały proces kredytowy. Zawsze miał dla nas czas, aby odpowiedzieć na wiele pytań oraz doradzić odpowiednie rozwiązanie. Pan Karol posiada ogromne doświadczenie i cechuje go pełen profesjonalizm. Polecam współpracę z panem Karolem!

genialna

Mateusz, 14.09.2021

Chciałbym serdecznie polecić współpracę z p. Karolem, który pomógł mi w bardzo sprawnym załatwieniu kredytu! P. Karol jest w pełni dyspozycyjny, zna odpowiedź na najtrudniejsze pytania i potrafi w bardzo przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnić wszelkie niuanse związane z procesem udzielania kredytu. Dodatkowo, P. Karol jest jednocześnie przesympatycznym człowiekiem, co sprawia, że proces ubiegania się o kredyt przestaje być uciążliwy i staje się przygodą, którą będę na pewno dzięki niemu bardzo miło wspominał! Życzę każdemu, aby miał tak dobrego doradcę!

genialna

Maciej, 31.08.2021

Pan Karol jest niezwykle pomocny, cierpliwy i dyspozycyjny, ale przede wszystkim jest profesjonalistą, który doskonale zna się na rzeczy i znajduje adekwatne do sytuacji rozwiązania. Polecam zdecydowanie.

genialna

Sebastian, 30.08.2021

Profesjonalista w każdym calu. Dzięki Panu Karolowi cały proces uzyskania kredytu hipotecznego był szybki, łatwy i przyjemny. Zero stresu, Pan Karol na każdym etapie był bardzo pomocny i w pełni dyspozycyjny. POLECAM!!!

genialna

Kalina, 27.08.2021

Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem. Pełen profesjonalizm, szeroka wiedza i cierpliwość sprawiły, że proces kredytowy był bardzo sprawny. Pan Karol ma duże doświadczenie i znakomicie zna się na zagadnieniach kredytowych. Dodatkowo wykazuje indywidualne podejście i potrafił doradzić oraz znaleźć najlepsze rozwiązania. Na bardzo duży plus świetna komuniakcja podczas całego procesu - Pan Karol szybko i jasno odpowiadał na wszystkie pytania z mojej strony oraz reagował na wszelkie prośby ze strony banku. Szczerze polecam!

genialna

Magda i Paweł, 05.08.2021

Pan Karol, jednym słowem Spec...taki od kredytów. Sprawa w naszym przypadku była dość skomplikowana i obawialiśmy się że już nie uzyskamy kredytu. Na szczęście przez polecenie trafiliśmy w dobre ręce. Na spotkaniu wszystko spokojnie wyjaśnił, naszkicował cały proces kredytowy. Cieszymy się, że proces jak na dzisiejsze czasy oczekiwania był naprawdę szybki i warunki otrzymaliśmy naprawdę korzystne ! Ma dobre relacje z analitykami w bankach. Dla nas ważny był również szybki kontakt, szybka reakcja na nasze pytania, tutaj wielki pozytyw. Także jeszcze raz dziękujemy Panie Karolu za pomoc i na pewno będziemy polecać Pana wśród naszych znajomych!

genialna

Jola, 04.08.2021

Polecam wszystkim bez względu na to czy mieszkają w Warszawie czy nie. Pan Karol pomógł nam choć dzieliła nas odległość. Wspierał od początku do samego końca dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, tempa pracy i cierpliwości. Serdecznie polecam

genialna

Tomasz, 14.07.2021

Polecam wszystkim współpracę z Panem Karolem. Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm.Zawsze otrzymałem odpowiedź na każde pytanie a wszystkie informacje przekazane w zrozumiały sposób.

dobra

Magda, 05.07.2021

Polecam!

genialna

Paweł, 09.06.2021

Profesjonalista w swoim fachu. Bardzo jestem zadowolony z współpracy z Panem Karolem i będę Go polecał wszystkim znajomym i nieznajomym.

genialna

Justyna Hadała, 21.05.2021

Skorzystaliśmy z usług Pana Karola przy dużym kredycie hipotecznym. Pan Karol był super profesjonalny. Dodatkowo był zawsze dostępny, co było bardzo ważne przy nagłych problemach lub pytaniach. Zawsze chętnie i skrupulatnie wszystko tłumaczył z ogromną cierpliwością. Bardzo gorąco polecamy Pana Karola wszystkim znajomym. I jak tylko będzie potrzeba, na pewno skorzystamy z jego usług ponownie.

genialna

Michal, 12.05.2021

Korzystałem z usług Pana Karola już dwa razy i w obu przypadkach byłem bardzo zadowolony. Zdecydowanie bardzo dobry kontakt na tyle, że bez skrępowania można było zadzwonić z każdym pytaniem i uzyskać jasną odpowiedź.

Zdecydowanie polecam

genialna

Agnieszka i Jarek, 06.05.2021

Znakomita współpraca, pełen profesjonalizm. Pan Karol rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał ewentualne wątpliwości. Wszystko tłumaczył w jasny, przystępny sposób. Kontaktowaliśmy się tylko zdalnie, co nie było żadną przeszkodą w pomyślnym załatwieniu wszystkich formalności. Z czystym sumieniem polecamy.

genialna

Radek, 26.04.2021

Usługa została zrealizowana profesjonalnie. Otrzymaliśmy produkt, który spełnia nasze oczekiwanie.

genialna

Łukasz, 21.04.2021

Z przyjemnością mogę polecić Pana Karola. Bardzo dobry kontakt, cierpliwość, dogłębna wiedza i znajomość zagadnień kredytowych, indywidualne i bardzo szczegółowe podejście do sprawy. Współpracując z Panem Karolem miałem poczucie, że wszystko jest pod kontrolą.

genialna

Miłosz, 19.04.2021

Pan Karol jest prawdziwym profesjonalistą i wykazuje się pro-aktywnym podejściem. Działa szybko i sprawnie. Godny polecenia.

genialna

Michał, 08.04.2021

No cóż mam napisać... Doradca typu - niemożliwe załatwia od ręki a cuda w max 15 minut. Jesteśmy z żoną pewni, że żaden inny doradca nie poradziłby sobie z kredytem hipotecznym tak skomplikowanym i trudnym jak nasz. Współpraca na najwyższym poziomie, pełna dyspozycyjność i wiedza jaką dysponuje Pan Karol kwalifikuje go do elity Doradców Finansowych.
Rekomendujemy go wszystkim potrzebującym porad i usług finansowych

genialna

Tomasz, 06.04.2021

Szczerze polecam współpracę z Panem Karolem, szczególnie że względu na bezpośrednie podejście do tematu i łatwość w tłumaczeniu kredytowych zawiłości. Szczególnie ważny jest również szybki i bezproblemowy kontekst z Panem Karolem, tak przydatny przy podejmowaniu kluczowych decyzji dot. finansów.

genialna

Agnieszka, 30.03.2021

Najważniejszą rzeczą we współpracy z Panem Karolem jest fakt, że na każdym etapie rozwiewa wszelkie wątpliwości i szuka rozwiązań najbardziej korzystnych dla klienta. Potrafi merytorycznie przedstawić wszystkie plusy i minusy, co w konsekwencji prowadzi do tego, że sprawy kredytowe są raczej przyjemnością, a nie udręką.
Każdemu szczerze polecam, dostępność telefoniczna, zaangażowanie oraz uprzejmość wraz z kulturą osobistą wpływa, że współpraca nie kończy się na jednej transakcji.
Podsumowując: pełen profesjonalizm!

genialna

Krzysztof, 24.03.2021

Bardzo dobra obsługa i doradztwo finansowe. Wszelkie pytania i wątpliwości rzetelnie wyjaśnione. Efekt końcowy zgodny ze wszystkimi ustaleniami. Mogę spokojnie zarekomendować Pana Karola każdemu poszukującemu rozwiązań finansowych.

genialna

Włodzimierz, 17.03.2021

Załatwienie wszystkich spraw / dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu poszło z Panem Karolem bardzo sprawnie. Pan Karol w zdyscyplinowany sposób pilnował cały proces załatwiana kredytu i bardzo merytorycznie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Mieliśmy duży komfort że jesteśmy pod dobrą opieką i cały proces zakończył się sukcesem. Polecam Pana Karola wszystkim, którzy nie chcą sami głowić się nad meandrami wniosków kredytowych, które na dodatek są w każdym banku inne

Włodzimierz Makowski

genialna

Dariusz, 16.03.2021

Pełen profesjonalizm, wyczerpująca odpowiedź na każde zadanie pytanie, duża dyspozycyjność. Polecam!

genialna

Bartek, 04.03.2021

Polecam :)

genialna

Agata, 02.03.2021

Świetny specjalista, doskonale znający sie na swojej pracy, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, bardzo dyspozycyjny i kulturalny czlowiek. Polecam wszystkim współpracę z Panem Karolem.

genialna

Marta, 17.02.2021

Konkretna fachowa pomoc i doradztwo ws. Kredytu hipotecznego.
Duża dyspozycyjność i elastyczność Pana Karola de facto od rana do późnego wieczora znacznie ułatwiły załatwienie sprawy.
Polecam

genialna

Agat, 29.01.2021

Skorzystaliśmy z pomocy p.Karola i bardzo jesteśmy zadowoleni. Bardzo pomocny, zawsze dostępny tym bardziej w czasie covidu. Polecam 👍

genialna

Piotr, 24.01.2021

Świetne wsparcie w uzyskaniu kredytu na każdym etapie procesu, bardzo dobra komunikacja z klientem i wyczerpujące wyjaśnienia na wszelkie pytania. Ogromna oszczędność czasu i nerwów. Pan Karol to świetny pośrednik i szczerze polecam skorzystanie z jego usług. Wyjątkowo profesjonalne podejście i duża elastyczność ułatwiły nam znalezienie świetnej oferty.

genialna

Magdalena, 20.01.2021

Pan Karol pomógł mi w uzyskaniu bardzo nietypowego kredytu, w trudnych, Covid-owych czasach. Był niezwykle pomocny i zaangażowany. Wyjątkowo profesjonalna usługa - bardzo polecam.

genialna

Aleksandra, 18.01.2021

Pan Karol doskonały profesjonalista ale również super człowiek. Konkretny i skuteczny w swoich działaniach. Bardzo zaangażowany oraz dostępny o każdej porze w każdej sprawie. Dzięki Panu Karolowi udało nam się spełnić nasze marzenia. Polecam w 100%!

genialna

Ewelina, 07.01.2021

Właściwy człowiek we właściwym miejscu! Polecam współpracę z Panem Karolem, z uwagi na wiele aspektów - wiedzę, zaangażowanie, chęć pomocy, elastyczność w działaniu - i przede wszystkim za nastawienie i otwartość na potrzeby Klienta. Obszar finansowy jest specyficzny i niejednokrotnie mocno pokomplikowany, bardzo dobrze mieć przy sobie godnego zaufania specjalistę, który wyjaśni wszystkie wątpliwości, zadba o interes Klienta i będzie w kontakcie nawet po transakcji, dalej dbając o dobro Klienta. Bardzo polecam!

genialna

Olga, 21.12.2020

Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem. Profesjonalizm, nastawienie na klienta i szybka obsługa. Dzięki niemu udało nam się przejść przez skomplikowany proces kredytowy.

genialna

Rafał, 16.12.2020

Gorąco polecam współpracę z Karolem! Dzięki jego wiedzy i długiemu doświadczeniu z rynkiem oraz czasu 'w branży' jest w stanie dopasować optymalną propozycję, czy tez wytyczyć plan czy to jeśli chodzi o klienta kupującego nieruchomość dla siebie, czy w celach zarobkowych. Ponadto, sprawnie porusza się także w innych formach finansowania jak kredyty gotówkowe, czy firmowe. Konkretny, kontaktowy, rzetelny, przykładający się do swojej pracy i co wazne, dobry człowiek. Jeszcze raz, jako zadowolony klient, polecam!

genialna

Ania, 04.12.2020

Nie spotkałam lepszego doradcy niż Pan Karol, który mimo wielu trudności pomógł nam otrzymać kredyt na dwie nieruchomości. Świetny specjalista w swojej branży, informujący klienta o plusach i minusach każdej oferty oraz tym, co jest pisane drobnym drukiem. Pan Karol to osoba o bardzo szerokiej wiedzy, rzetelna, szybko reagująca i zawsze informująca klienta, co sie dzieje w procesie aplikacyjnym. Bardzo kulturalny i profesjonalny. Polecony nam przez przyjaciół i polecany dalej przez nas.

genialna

Przemek, 26.11.2020

Polecam współpracę z Panem Karolę. To już kolejny raz zakończony sukcesem w postaci uzyskania kredytu. Pełen profesjonalizm i dużo cierpliwości.

genialna

Dawid, 24.11.2020

Pełen profesjonalizm. Szeroka wiedza w zakresie kredytów oraz nieruchomości. Polecam.

genialna

Andrzej, 21.11.2020

Pan Karol jest w 100% profesjonalistą i mogę go polecić z czystym sumieniem. Pan Karol pomógł mi w kilku kredytach hipotecznych między innymi refinansowaniu tak abym nie musiał ponosić wyższych kosztów niż rynkowe. Współpraca zawsze przebiegała wzorcowo, Pan Karol zawsze jest krok do przodu, pomaga przy kompletowaniu dokumentów, jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o godziny pracy i miejsca spotkania. Jeżeli będę potrzebował kolejnego finansowania na pewno wrócę do Pana Karola.

genialna

Barbara, 19.11.2020

Mieliśmy okazję nawiązać współpracę z Panem Karolem po raz kolejny, jak zawsze 100% profesjonalizmu i niezastąpiona pomoc. Zawsze chętny wszystko wytłumaczyć tak, aby nawet najmniejszy szczegół nie budził wątpliwości. Doradztwo oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem!

genialna

Filip, 19.11.2020

Pomoc Pana Karola w uzyskaniu kredytu hipotecznego była wprost nieoceniona. Profesjonalizm na każdym kroku procesu, doskonały kontakt i ekspresowa recepta na rozwiązanie każdego problemu. Pan Karol przez cały okres procedowania wniosków kredytowych trzymał rękę na pulsie, na bieżąco informował o wszelkich istotnych zmianach/aktualizacjach i dbał o to, aby ostatecznie wybrana oferta była optymalna dla klienta. Posiada on również rzadką umiejętność przekazywania wiedzy specjalistycznej w taki sposób, aby była zrozumiała dla osoby, która na co dzień nie ma zbyt wiele wspólnego ze światem finansów. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy poszukują prawdziwego eksperta.

genialna

Jacek, 18.11.2020

Pan Karol został mi polecony, więc i ja go polecam. Temat, z którym się zwróciłem był wymagający i mało który doradca by się go podjął. Pan Karol krok po kroku, dokument po dokumencie przygotował cały proces tak, że mam dokładnie to, czego chciałem mimo pandemii i banków zmieniających zdanie i kryteria kredytowe z dnia na dzień. Pan Karol jest pełnym profesjonalistą i najlepiej zaufać mu w 100% i robić wszystko to, co mówi (oraz, co równie ważne nie robić tego, czego nie każe robić). Z niecierpliwością czekam na kolejną okazję do współpracy.

genialna

Paweł, 15.11.2020

Współpraca z panem Karolem przebiegała wzorowo pod każdym względem. Zawsze miał dla nas czas, aby odpowiedzieć na wiele (bardzo wiele) pytań i ostatecznie poprowadzić krok po kroku przez cały proces kredytowy. Dzięki doświadczeniu pana Karola udało nam się uniknąć przynajmniej kilku błędów, które miały kluczowe znaczenie dla całego procesu. Jeżeli szukasz doradcy kredytowego nie możesz trafić lepiej. Polecam współpracę z panem Karolem! My na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.

genialna

Dominik, 08.11.2020

Kontakt do Pana Karola otrzymałem z polecenia i sam polecam go wszystkim moim znajomym :) Przez ostatnie 1,5 roku dzięki pomocy p. Karola udało się uzyskać 2 kredyty hipoteczne. Profesjonalne podejście do sprawy, ogromna wiedza w dziedzinie kredytów ale przede wszystkim cały czas dyspozycyjny, informuje na bieżąco o sytuacji, trzyma rękę na pulsie, odpowiada na wszystkie pytania i podpowiada najlepsze rozwiązania wynikające z jego ogromnego doświadczenia. Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem :)

genialna

Marta, 29.10.2020

Z Panem Karolem współpracuję od wielu lat, również korzystałam z jego usług prywatnie.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest osobą profesjonalną, rzetelną, uczciwą, cierpliwą i zaangażowaną w swoją pracę. Posiada szeroką wiedzę i duże doświadczenie, dlatego też jest w stanie doradzić i skutecznie wybrać najlepsze rozwiązania.
Polecam współpracę z Panem Karolem, zdecydowanie jest to jeden z najlepszych doradców jakich znam.

genialna

Mateusz, 29.10.2020

Dzięki pomocy Pana Karola udało mi się w przeciągu ostatnich 2 lat uzyskać dwa kredyty hipoteczne. Współpraca z nim przebiega wzorowo - doskonale zna oferty różnych banków, pomaga właściwie przygotować wszystkie wymagane dokumenty oraz dopełnić formalności na drodze do uzyskania kredytu, a także tych po jego uzyskaniu. W sposób wyczerpujący odpowiada na wszystkie pytania i zawsze szybko oddzwania jeżeli w danym momencie nie może odebrać telefonu. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Karolem.

genialna

Damian, 27.10.2020

Pan Karol to świetny ekspert. Tylko dzięki niemu udało mi się dobrnąć do końca wszystkich formalności, a było tego sporo. Zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania i udzielał wszelakich informacji z wyprzedzeniem. Bardzo polecam współpracę z Panem Karolem.

genialna

Inga, 26.10.2020

Bardzo polecam pana Karola. Odpowiedział na wszystkie moje pytania (nawet te bardzo dziwne lub zadawane kilka razy), cierpliwie tłumaczył różne niuanse regulaminów, sam wskazywał pułapki w niektórych umowach, a w dodatku zawsze odbierał telefon i miał dla mnie czas. Polecam z czystym sumieniem!

genialna

Ewa, 21.10.2020

Specjalista wysokiej klasy, bardzo zaangażowany, zawsze w kontakcie, szuka różnych rozwiązań. Doradza w obiektywny sposob. Współpraca na odległość nie stanowi żadnej przeszkody. Korzystałam kilkukrotnie nie widząc Pana Karola na oczy. Działa szybko, rozumie presje czasu, można na niego liczyć w każdej chwili. Polecam go znajomym i też zadowoleni, polecam Wam.

genialna

Sylwia, 21.10.2020

Bardzo dobra współpraca, solidnie, sprawnie, rzeczowo. Polecam współpracę z Panem Karolem.

genialna

Ewa, 20.10.2020

Kontakt do pana Karola otrzymaliśmy z polecenia i bardzo szybko przekonaliśmy, że warto było się do pana Karola odezwać. Pan Karol przedstawił nam oferty wszystkich banków, rzeczowo przedstawił wszystkie "za" i "przeciw" i szczegółowo odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Mimo, że z panem Karolem współpracowaliśmy na odległość, telefonicznie i mailowo, to wszystko poszło szybko i sprawnie. Pan Karol przygotował dla nas i omówił całą dokumentację kredytową, umówił nas na podpisanie tych dokumentów w wybranym przez nas miejscu, na spotkanie w banku poszliśmy przygotowani od A do Z i jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami kredytu.
Gorąco polecam współpracę z panem Karolem Wójcikiem! Jeśli kiedykolwiek będziemy jeszcze potrzebować kredytu, to na szczęście wiemy, gdzie dzwonić.

genialna

J, 20.10.2020

Bardzo profesjonalne doradztwo. Polecam każdemu kto chce bezpiecznie i obaw zdecydować się na kredyt.

genialna

Anna, 20.10.2020

Rzeczowy, kompetentny, pomocny. Z pełnym zaangażowaniem pomógł mi uzyskać kredyt. Serdecznie polecam Pana Karola, współpraca z nim to czysta przyjemność.