znajdzEksperta.pl
33

Jolanta Piesiak

Ekspert finansowy

Pracuję w branży finansowej od kilkunastu lat. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych.
Lubię moją pracę, ponieważ wymaga ode mnie analitycznego myślenia, elastyczności w działaniu i jest oparta na relacjach z ludźmi. Nie pozwala na rutynę i nudę:) A przede wszystkim lubię moich klientów. Pomagam im przejść, czasem trudną drogę do zrealizowania marzenia o posiadaniu własnego mieszkania lub domu. To daje mi wiele satysfakcji. Zapraszam do współpracy, oferując swoje zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie.

ocena klientów

33 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Paweł, 17.08.2023

Bardzo polecam tego doradcę. Zawsze służy profesjonalną pomocą i cennymi radami. Dzięki niemu mam swój własny kąt.

genialna

Diana, 15.02.2023

Bardzo polecam współpracę z Panią Jolantą, wspaniała osoba która jest świetnym profesjonalnym Doradcą, swoją pracę traktuje jako pasję , wkłada mnóstwo serca I zaangażowania w pomoc klientowi. Bardzo polecam!

genialna

Mateusz, 09.11.2021

Dzięki Pani Jolancie cały proces związany z kredytem hipotecznym wyglądał dużo mniej skomplikowanie. Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy zainteresowany kredytem. Profesjonalizm i życzliwość Pani Jolanty było widać na każdym etapie, a cały proces przebiegł sprawnie i szybko. Serdecznie polecam!

genialna

Kinga, 01.11.2021

Najlepszy doradca! Super pomoc!! Bez nerwów, bez problemów. Bardzo polecam!

genialna

Iryna, 27.10.2021

Moja wieloletnia koleżanką, wspólpracowałyśmy z nią przy obrocie nieruchomościami, przez nią załatwiałam firmowe i prywatne kredyty. Tak więc, polecam :)

genialna

Monika, 22.07.2021

Dzięki Twojej pomocy uzyskanie kredytu hipotecznego było szybkie i bezproblemowe. Bardzo dziękuję za profesjonalne podejście.

genialna

Marcin, 16.07.2021

Dzięki Twojej pomocy udało mi się spełnić marzenie o własnym domu. Jesteś niezawodnym doradcą.

genialna

Dorota, 20.05.2021

Polecam Panią Jolę jako najlepszego doradcę. Podczas całego etapu procesu miałam świetny kontakt do samego końca. Pomoc w doborze najlepszej opcji kredytu hipotecznego wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji z dopięciem najdrobniejszych szczegółów sprawiło, że nie odczułam pracochłonnej i żmudnej biurokracji.
Wszystko zostało pozytywnie załatwione, dlatego polecam serdecznie.
Pozdrawiam:)

genialna

Dorota, 20.05.2021

Brak komentarza

genialna

Robert Szymanowicz, 07.04.2021

Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt z doradcą w dwie strony, jasny zrozumiały język. Bardzo polecam

genialna

Ireneusz i Katarzyna, 06.04.2021

Polecamy z całego serca! :) Pani Jola jest profesjonalistką w każdym calu, nie daje za wygraną tylko szuka wielu rozwiązań, żeby rozwiązać problem. Bardzo cierpliwa, rzetelna, miła, pomocna, zaangażowana w swoją pracę osoba. Od początku do końca Pani Jola była przy nas służąc pomocą oraz dobra radą. Świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mailowy. Jednym słowem - najlepszy ekspert! Dzięki Pani Joli mamy wymarzone własne M, więc jeśli ktoś szuka doradcy finansowego to tylko Pani Jola :):)

genialna

Anna, 07.02.2021

Bardzo kompetentna, rzeczowa ekspertka. Zdecydowanie polecam każdemu. Praktycznie wszystko załatwia za klienta. Klient tylko przychodzi i podpisuje papierki. Szuka najlepszych możliwości, doradza co zrobić żeby było dobrze.

genialna

Damian Dziura, 03.01.2021

Miałem przyjemność kontaktu z Panią Jolantą.
Skuteczna i profesjonalna pomoc w całej procedurze kredytu hipotecznego.
Cierpliwość i stały kontakt z doradcą.
Bardzo polecam!

genialna

Jacek i Dorota, 16.11.2020

Profesjonalne podejście do klienta. Sprawa załatwiona w miłej atmosferze i co najważniejsze z sukcesem.

neutralna

Jacek, 16.11.2020

Brak komentarza

genialna

Piotr, 12.11.2020

Bardzo rzetelny doradca, Pani Jolanta była pomocna na każdym etapie procesu kredytowego, świetny kontakt telefoniczny, e-mailowy i osobisty, duża elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb klienta, zaangażowanie w sprawę - do końca pilotowała proces uruchomienia kredytu, dopytując, czy wszystko jest w porządku. Serdecznie polecam!

genialna

Kamil, 22.10.2020

Pani Jola jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu oraz świetnym podejściem w doborze kredytu w trakcie procesu kupna mieszkania. Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pani Joli każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu, a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo.

genialna

TOMASZ, 22.09.2020

Pani Jolanta to bardzo kompetentna osoba (zna się na rzeczy). Przejście z nią całej procedury kredytowej to bułka z masłem. Pozdrawiam serdecznie!!!

genialna

paweł, 24.07.2020

Bardzo miła i kompetentna osoba, pomogła nam przejść całą procedurę kredytową od początku do końca. Przy kolejnym kredycie na pewno będziemy wiedzieć do kogo się udać :)
Gorąco polecam

genialna

Łukasz, 24.07.2020

Miałem przyjemność współpracować z P.Jolantą przy zakupie mieszkania, prowadzenia wniosku kredytowego jak i ubezpieczenia i jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta oraz obsługi. Wszystko zostało pozytywnie zalatwione i jestem zadowolony. Polecam!

genialna

Grzegorz, 04.07.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Jego profesjonalne podejście sprawiło, że proces był dla mnie prosty i przejrzysty.

genialna

Konstantyn, 17.06.2020

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc oraz duże wsparcie. Pani Jolanta przeanalizowała dużą ilość opcji w dość skomplikowanej sytuacji i pomogła wyjaśnić mi każdy szczegół. Doceniam i dziękuję za pomoc w różnych pytaniach finansowych podczas, a także w dłuższym czasie po transakcji. Pani Jolanta zawsze odpowie na pytania oraz zaoferuje pomoc. Bardzo polecam! Najlepszy doradca finansowy!

Konstantyn

genialna

Iwona, 26.05.2020

Bardzo polecamy wszystkim, którzy decydują się na kredyt hipoteczny skorzystanie z pomocy Pani Joli Piesiak. Jest to osoba kompetentna, rzeczowa a przy tym serdeczna i w pełni dyspozycyjna dla klientów. Dzieki Pani Joli wszelkie formalności związane z kredytem zostały załatwione sprawnie i bezproblemowo, a oferta kredytowa idealnie dobrana do naszych potrzeb i sytuacji. POLECAMY!!!

genialna

Grzegorz, 21.05.2020

Polecam każdemu, już dwa kredyty zostały zrealizowane z pomocą Pani Jolanty. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. Pani Jolanta pomaga przy wypełnianiu stosownych dokumentów, dzięki czemu klient może spać spokojnie nie martwiąc się o nic. Obecnie wszystkim moim znajomym polecam Panią Jolantę jako profesjonalnego doradcę kredytowego:)

genialna

Kamil, 11.05.2020

Super doradca finansowy gorąco polecam Panią Jolantę wszystko załatwia szybko i sprawnie.

genialna

Sebastian Aneta, 10.05.2020

"Najlepszy ekspert w dziedzinie kredytów i ubezpieczeń na Świecie! Pani Jolanta pomogła i doradziła wybrać Najlepszą ofertę na rynku. Polecam w 1000000%!"

neutralna

Sebastian, 10.05.2020

Najlepszy ekspert w dziedzinie kredytów i ubezpieczeń na Świecie! Pani Jolanta pomogła i doradziła wybrać Najlepszą ofertę na rynku. Polecam w 1000000%!

genialna

Małgorzata, 08.05.2020

Pani Jolanta jest profesjonalna rzetelna i dotrzymuje słowa i terminów potrafi dobrze doradzić i pomoc w trudnych sytuacjach pomogła nam w otrzymaniu kredytu na mieszkanie Polecamy w 100%

genialna

Ewa, 07.05.2020

W 100% polecam!!! Kredyt hipoteczny i wszystkie sprawy z nim związane zorganizowane bardzo sprawnie i na wczoraj. Organizację kredytu gotówkowego można podsumować jednym zdaniem: nie ma co po bankach chodzić, z Panią Jolą pójdzie szybko i wyjdzie zdecydowanie taniej! Świetne doradztwo, bezproblemowy kontakt i pełen profesjonalizm.

genialna

Agata, 07.05.2020

Polecam wszystkim, którzy nie chcą tracić czasu na porównywanie ofert banków i analizowanie umów. Bardzo kompetentna i pomocna osoba. Dostępna o każdej porze dnia i nocy. Dopilnowała za nas wszystkiego.

genialna

Małgorzata M., 05.05.2020

Bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Za się na tym co robi. Pamięta o swoich klientach. Wszystko dopięte na ostatni guzik, sama zorganizowała wszystkie potrzebne dokumenty a cały proces przeszedł pomyślnie i sprytnie .

Polecam!!!

genialna

Joanna, 27.04.2020

Otrzymałam fachową i kompleksową pomoc. Doradca bardzo kompetentny, współpraca przebiegła owocnie. Gorąco polecam!

genialna

Łukasz, 27.04.2020

Obsługa na najwyższym poziomie! Jestem dociekliwym klientem i przeczytałem umowę i warunki od deski do deski, miałem wiele pytań, ale Pani Jola na wszystkie mi odpowiedziała i bezpiecznie przeprowadziła przez cały proces. Olbrzymia oszczędność czasu, nie wyobrażam sobie samemu organizować te wszystkie formalności. Pełen profesjonalizm!
Łukasz K.