znajdzEksperta.pl
12

Joanna Hetman

Agent nieruchomości

Poszukując nieruchomości na własny użytek, dokładnie poznałam rynek. Dzięki temu odkryłam, że praca w zawodzie Pośrednika Nieruchomości jest moją pasją. W wyniku zebranych doświadczeń, postanowiłam zapewnić innym takie standardy pracy, jakich sama oczekuję.
I do tego konsekwentnie dążę.

Poza tym… zawsze odbieram telefon, słucham a nie tylko słyszę, zdecydowanie stawiam na budowanie relacji i działam zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Chętnie współpracuję z innymi osobami z branży.

Bez względu na to, czy jest to jedna z wielu Państwa transakcji czy transakcja Państwa życia - każde zlecenie jest dla mnie tak samo istotne!

Szanuję Państwa czas i pieniądze. Dbam o poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla osób, które wybierają współpracę właśnie ze mną.

Nasza współpraca, to drzwi stojące przed Państwem otworem.
Drzwi do nowej przestrzeni... Tej wymarzonej!

Razem możemy więcej!

ocena klientów

3 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Alina i Bartek, 10.05.2024

Pani Joanna to Pośrednik z Powołania! :) Nie wierzyliśmy zbytnio, jak mówiła, że "traktuje klientów, jak siebie samą", To nie brzmiało wiarygodnie po naszych doświadczeniach. Teraz wiemy, że jednak są ludzie dla których relacje i zasady to podstawa. Nasza transakcja nie była skomplikowana. Chcieliśmy wszystko zrobić sami. Jednak zdecydowanie lepiej było działać z Panią Joanną. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, wielu niepotrzebnych wycieczek pseudo zainteresowanych i mieliśmy święty spokój. Otrzymaliśmy nawet wyższą kwotę, niż chcieliśmy. Jesteśmy na TAK. Dziękujemy.

genialna

Tadeusz, 09.05.2024

Dziękujemy za pomoc w przebrnięciu gąszczu całej papierologii i asystę na każdym etapie transakcji.
Polecamy w 100%.

genialna

Antonina, 09.04.2024

Pani Joanna wykazała się ogromem cierpliwości dla nas, zaangażowaniem w działaniu i doskonałą wiedzą z zakresu naszej problematycznej nieruchomości. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wypracowane porozumienie oraz życzliwość i uśmiech w każdym momencie. Nawet, gdy nam nie było do śmiechu. Ten optymizm jest nieoceniony...