znajdzEksperta.pl
51

Janusz Grabowski

Ekspert finansowy | Agent nieruchomości

więcej o mnie na

www.januszgrabowski.pl

tel. 726 196 626

ocena klientów

27 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Radosław, 13.10.2023

Wzorowy kontakt, kompetencje i duże doświadczenie. Pan Janusz szczegółowo wyjaśniał kwestie związane z uzyskaniem kredytu, jak również z dalszym jego prowadzeniem. Wszystko na najwyższym poziomie, w związku z czym polecam w 100%!

genialna

Łukasz, 08.08.2023

Bardzo dziękuję za Twoje profesjonalne podejście i pomoc w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej. Polecam Cię każdemu.

genialna

Agata, 23.10.2022

Dzięki Tobie udało mi się zrealizować moje plany mieszkaniowe. Bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

genialna

Malwina, 11.10.2022

Witam wszystkich polecam fachowców są naprawdę dobrzy w tym co robią a przy tym uśmiechnięci i życzliwi.

genialna

Ewa, 27.07.2022

Polecam, fachowa pomoc w uzyskaniu w kredytu i dopilnowanie wszelkich formalności

genialna

Anna, 22.07.2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkiej fachowej pomocy przy załatwieniu kredytu hipotecznego przede wszystkim na naszą korzyść było brak olbrzymiej biurokracji . Ciągły kontakt z klientem nawet po udzieleniu kredytu.Polecamy

genialna

Kamil, 12.06.2022

Jestem bardzo zadowolony z Twojej profesjonalnej pomocy. Dzięki Tobie mogłem spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Dziękuję.

genialna

Tobiasz, 01.02.2022

Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa wszystko sprawnie z uzyskaniem kredytu.

genialna

Anna, 02.09.2021

Zwróciłam się do pana Janusza w kryzysowej sytuacji, gdy nikt nie był w stanie pomóc mi z moim problemem. Dostałam bardzo szybką i rzeczową odpowiedź, a także kilka dodatkowych, cennych informacji. Polecam i trochę żałuję, że nie trafiłam na pana Janusza wcześniej.

genialna

Mateusz, 10.05.2021

Zdecydowanie polecam, wszystko zostało załatwione sprawnie. Jestem bardzo zadowolony, zaoszczędziło mi to sporo czasu oraz nerwów. Przy ewentualnym kolejnym kredycie na pewno ponownie skorzystam z pomocy.

neutralna

Lilianna, 06.05.2021

Polecam Janusza i Gold Finanse jako pewne wsparcie w czasami długiej i męczącej drodze do kredytu. Doświadczenie i kompleksowość

genialna

Patrycja, 08.04.2021

Profesjonalizm, kompleksowa pomoc i przede wszystkim skuteczność w działaniu, dzięki pomocy Pana Janusza oraz jego współpracownika Jacka szybko i bezproblemowo pozyskaliśmy kredyt hipoteczny. Polecam gorąco!

genialna

Łukasz, 16.03.2021

Polecam współprace z Panem Janusze i cała ekipą biura, profesjonalne prowadzenie całego procesu uzyskiwania kredytu oraz pomoc o każdej godzinie i w każdy dzień tygodnia.

genialna

Grzegorz, 14.02.2021

Profesjonalne podejście do klienta, rzetelne przedstawienie ofert kredytowych różnych banków oraz kompleksowe przeprowadzenie przez wszystkie etapy procesu zaciągania kredytu sprawiły, że będę polecał p. Janusza oraz całą ekipę Gold Finance każdemu!

genialna

Jacek, 28.01.2021

Pan Janusz i Pan Jacek, przeprowadzili cały mój proces kredytowy bez najmniejszego problemu. Zostałem proprowadzony za rękę od początku do końca. Mimo trudnego podejścia ze strony banku wszystko się udało. Bardzo dobry kontakt w trakcie całego procesu. Zdecydowanie polecam !

genialna

Renata Sobczak-Jaskulska, 08.01.2021

Szanowny Panie Januszu, Droga Pani Aleksandro,
słowa wypowiedziane są ulotne - słowa napisane zostają, zatem piszę...
Z podziękowaniem za Wasze zaangażowanie i sprawność, a Pani Aleksandrze dodatkowo za niezwykłą opiekuńczość wobec mnie.
Dzięki Wam nie tylko mam mieszkanie - i oczywiście kredyt... - ale przede wszystkim właściwie sama niewiele w tym celu musiałam zrobić, a zwłaszcza nie musiałam zajmować się żmudnymi formalnościami.
Dzięki Wam sprawa, która wydawała się Himalajami trudności, okazała się pagórkiem ...
Panie Januszu, rozmowy z Panem dały mi przede wszystkim jasny ogląd mojej sytuacji i możliwości.
Pani Aleksandro, zaangażowanie i sprawność oraz wyrozumiałość, jakimi wszystkie Pani działania w mojej sprawie się wyróżniały, były dla mnie doświadczeniem niezwykłym - budującym i uspokajającym zarazem.
Jestem pewna, że naprawdę tylko dzięki Wam prawie nie odczułam trudności w ogarnięciu i - przede wszystkim - załatwieniu sprawy.
Renata Sobczak-Jaskulska

genialna

Julian, 22.12.2020

Uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie pana Janusza sprawiają, że współpraca z nim jest czystą przyjemnością :)

genialna

Bartłomiej, 22.12.2020

P. Janusz pomógł nam w procesie kredytowym, poprowadził od początku do końca, polecił notariusza i kontaktował z bankiem. Były oczywiście drobne potknięcia po obu stronach, ale finalnie udało się sfinalizować kredyt. Na plus otwartość w komunikacji.

genialna

Monika, 30.10.2020

Zdecydowanie polecam p. Janusza. Bardzio kompetenty o szerokiej wiedzy i ogromnym doświadczeniu. Krok po kroku omówił szczegoły aplikowania o kredyt hipoteczny. Na wszelkie moje pytania odpowiadał z wielką cierpliwością i szczegółowo omawiał. Dzięki p. Januszowi proces starania sie o kredyt dla takeigo laika jak ja przebiegł bezproblemowo, profesjonalnie i sprawnie. Z czystym sumieniem i gorąco polecam wszystkim!

genialna

Mariusz, 11.10.2020

polecam !
uzyskałem pomoc i obsługę na takim pozimie jakiego się nie spodziewałem - a efekt przeróśł oczekiwania :)

genialna

Bartosz, 21.06.2020

Polecam, sprawnie, szybko. Pomoc na każdym szczeblu kredytu :)

genialna

Agnieszka i Paweł, 18.05.2020

Wszystkim serdecznie polecam :) Profesjonalna pomoc i doradztwo.
Teraz już tylko możemy się cieszyć naszym pierwszym mieszkaniem.

genialna

Marta, 14.04.2020

polecam w 100%!. dla laika kredytowego współpraca z p. Januszem to nieoceniona pomoc. szybko sprawnie i fachowo. jestem pewna, że zaoszczędziłam sporo czasu i nerwów korzystając z jego wiedzy i doświadczenia.

genialna

Jarosław, 07.04.2020

Bardzo dobra obsługa. Nakreślił mi sytuację jak odzyskać ubezpieczenie z kredytów, zmniejszył mi raty i dzięki Panu Januszowi miałem zdolność aby kupić mieszkanie gdzie inni nie dawali dla nas szansy

genialna

Natalia, 19.01.2020

Dzięki Tobie udało mi się zrealizować moje plany mieszkaniowe. Bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

genialna

Dariusz, 03.12.2019

Załatwiałem z Panem Januszem kredyt hipoteczny. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest to tak skomplikowany proces. Bardzo się cieszę, że Pan Janusz przeprowadził mnie przez całość bez żadnych zawirowań. Polecam.

genialna

Lena, 03.12.2019

Pan Janusz pomógł nam bardzo szybko uzyskać kredyt, kiedy była taka potrzeba. Jest bardzo doświadczonym ekspertem i ma ogromną wiedzę produktową i procesową odnoście tego, co może nam zaoferować dany bank. Bardzo polecam.