znajdzEksperta.pl
26

Jakub Kowalski

Ekspert finansowy

Twój kredyt nie jest już tak korzystny jak wcześniej?
Chcesz oszczędzić na odsetkach ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
Szukasz nowych rozwiązań kredytowych?
Planujesz zakup nieruchomości lub remont?
Myślisz o inwestycjach w nieruchomości?


Oto namiar do właściwej osoby:
tel.: 781 542 153
e-mail: jakub.kowalski@credipass.pl

ocena klientów

26 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Natalia, 18.10.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Zawsze służy profesjonalną pomocą i cennymi radami. Dzięki niemu mam swój własny kąt.

genialna

Łukasz, 14.10.2022

Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo i skuteczną pomoc. Teraz spełniam swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

genialna

Malwina, 30.09.2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Jakubem jest żetelny, miły słowny jak coś obieca załatwić to to zrobi. Polecam wszystkim spróbujecie nie pożałujecie.

genialna

Dariusz, 29.09.2022

Pan Jakub fantastyczny gość i świetny specjalista w swoim fachu, odzyskałem masę pieniedzy po konsolidacji, a pozniej Pan Jakub śledził i interesował sie rozwojem mojej sytuacji i przy okazji niekorzystnych zmian na rynku kredytowym pomógl z opłacalnym przejsciem na stałą stopę procentową
Gorąco polecam!

genialna

Monika, 15.08.2022

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z p. Jakubem. Nawet w czasach wysokich stóp procentowych, udało się znaleźć kredyt hipoteczny spełanijący kryteria wybranej inwestycji. Bezproblemowy kontakt, pomoc w każdej, nawet najdrobniejszej kwestii. Polecam.

genialna

Jędrzej, 10.07.2022

Polecam współpracę z Panem Jakubem. Udało nam się wspólnie uzyskać kredyt hipoteczny oraz gotówkowy w krótkim czasie. Proces uzyskania kredytów był przejrzysty oraz przebiegł bez żadnych komplikacji. Pan Jakub zajął się wszystkimi formalnościami oraz był zawsze pod telefonem odnośnie jakichkolwiek pytań. Jeżeli potrzebujecie pomocy w uzyskaniu kredytu, Pan Jakub jest właściwą osobą która wam w tym pomoże.

genialna

Michał, 30.05.2022

Pan Jakub Kowalski, wielki profesjonalista w tym co robi, dba o to żeby wszystko poszło sprawnie i po myśli klienta, polecam i pozdrawiam.
Michał Maryniaczyk

genialna

Paulina, 16.03.2022

Ogromnie polecam Pana Jakuba, pełen profesjonalizm, duża wiedza i zaangażowanie. Świetny kontakt, zawsze pomocny i szybki w działaniu. 100% rekomendacji! :)

genialna

Daria i Krystian, 23.02.2022

Z czystym sumieniem polecamy Pana Jakuba. Na każdą wiadomość lub telefon sprawnie i szybko odpowiadał. Zawsze można było na nim polegać i mieliśmy pełne zaufanie co do Pana Jakuba. Jak już było wcześniej pisane... Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Jeszcze raz Dziękujemy za otrzymaną pomoc!

neutralna

Jadzia, 23.02.2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Jakuba. Otrzymaliśmy pomoc, doradzctwo, stały kontakt przez cały proces starania się o kredyt hipoteczny. Nie można trafić lepiej!

genialna

Fabian, 27.01.2022

Pełen profesjonalizm że strony Pana Jakuba!!! Rzetelny i konkretny , pomocny w każdej sytuacji. Polecam :)

genialna

Jędrzej, 27.01.2022

Bardzo profesjonalna obsługa, pełne zaangażowanie i szybkość działania godna polecenia. Oceniam na 5+

genialna

Krzysztof, 24.01.2022

Bardzo polecam tego doradcę. Dzięki jego wsparciu i profesjonalizmowi mogłem spełnić swoje marzenie o własnym lokum.

genialna

Dorota i Szymon, 29.11.2021

Polecamy Pana Jakuba. Profesjonalnie podszedł do naszej sprawy. Elokwentny i bardzo pomocny. Dzięki jego zaangażowaniu wszystkie formalności związane z kredytem przebiegły szybciej niż oczekiwaliśmy.

genialna

Andrzej i Agata, 29.11.2021

Bardzo polecamy Pana Jakuba! Pełen profesjonalizm. Specjalista w swojej dziedzinie! Najlepszy doradca z jakim współpracowaliśmy. Polecamy!!

genialna

Artur, 13.11.2021

Świetny specjalista. Wszystko od A do Z, potrafi sprawnie przeprowadzić przez wszystko "za rączkę". Jakiekolwiek pytania szybko są wyjaśniane. W skrócie - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!

genialna

Monika, 18.10.2021

Z czystym sumieniem polecamy Pana Jakuba. Przebrnięcie przez wszystkie sprawy związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego było niczym strasznym dzięki rzetelnej pomocy i profesjolanemu podejściu Pana Jakuba. Sprawy nie możliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba chwilę poczekać.
Polecamy

genialna

Kasia, 15.10.2021

Pełen profesjonalizm!!! Rzetelny, pomocny w każdej chwili. Polecam w 100 %.

genialna

hanna, 21.09.2021

Bardzo polecamy pana Jakuba. Rzetelny, uprzejmy a co najważniejsze- skuteczny. Doskonała komunikacja. Na pewno będziemy polecac znajomym.

genialna

Mateusz, 09.07.2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy pracować z tak świetnym doradcą! W trakcie organizacji kredytu hipotecznego pomoc Pana Jakuba była wręcz nieoceniona. Na początku wszystko jasno i dokładnie wyjaśnione, w trakcie współpracy mogliśmy zawsze liczyć na pomoc, nawet z najmniejszymi problemami, a cała sprawa doprowadzona do samego końca bardzo profesjonalnie. Polecamy!

genialna

Karolina, 07.07.2021

Doradca którego zdecydowanie możemy polecić. Dzięki Jego pomocy latwo przebrnęliśmy przez wszelkie formalności. Wszystkie nasze wątpliwości zostały wyjaśnione w prosty i jasny sposób. Świetny kontakt i wysokie zaangażowanie.

genialna

Asia, 05.07.2021

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego doradcy! Wszystko genialnie wyjaśnione i załatwione! Byliśmy zaopiekowani od samego początku do końca. Mimo wielu moich upierdliwych pytań pan Jakub zawsze cierpliwie jak najszybciej odpowiadał. Polecamy!!

genialna

Monika, 22.04.2021

Pan Jakub to osoba, której można zaufać w 100 %. Odznacza się sumiennością oraz obowiązkowością, a Jego pomoc przy wypełnianiu dokumentów uważamy za nieocenioną. Nie było najmniejszego problemu z kontaktowaniem się. Cały czas był do naszej dyspozycji dzięki czemu proces starania się o kredyt nie był dla nas stresujący.

genialna

Maciej, 14.07.2020

Świetna obsługa. Można odczuć spore zaangażowanie w prowadzony proces. Mam wrażenie że nie ma dla Jakuba rzeczy niemożliwych.

genialna

Jacek, 14.07.2020

Bardzo miły i kompetentny pośrednik. Dobrze doradził przy doborze kredytu oraz sprawnie załatwił wszystkie formalnosci, godny polecenia.

genialna

Kacper, 03.02.2020

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalne podejście, elastyczność i skuteczność. Z pewnością skorzystam ponownie.