znajdzEksperta.pl
40

Jacek Kuś

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Doradca z 10 letnim stażem. Od początku swojej kariery związany z Phinance S.A.

Specjalista w obszarze kredytów konsumenckich (kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe) oraz w finansowaniu przedsiębiorstw (MŚP)

Prywatnie fan piłki nożnej

ocena klientów

40 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Aleksandra, 07.04.2023

Wspaniała obsługa i profesjonalizm. Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Polecam każdemu.

genialna

Ewa, 13.01.2022

Dzięki pomocy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny na lepszych warunkach niż początkowo zakładałam. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i polecam wszystkim.

genialna

Monika, 17.11.2020

Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie.

genialna

Jan, 13.09.2020

Jesteś osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Dzięki Tobie mogłem zrealizować swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo Ci dziękuję.

genialna

Oskar, 04.07.2019

Pan Jacek Kuś jest bardzo sprawny w działaniu, pomocny, kontaktowy i terminowy. Dzielił się swoim doświadczeniem i całkowicie odciążył nas od formalności i stresu związanego z ubieganiem się o kredyt hipoteczny co było bezapelacyjnie bardzo dużą zaletą skorzystania z jego usług.

genialna

Justyna, 03.07.2019

Pana Jacka polecił nam znajomy. Jest bardzo dobrym, cierpliwym specjalistą, potrafi pomóc w każdej sytuacji, zawsze można na nim polegać. Znalazł dla nas najlepszą ofertę kredytową i pomógł spełnić marzenia. Dziękujemy!

genialna

Arek, 28.06.2019

Świetny specjalista. Pan Jacek wyjaśnia każdą wątpliwość i odpowiada na każde pytanie. Poza tym bardzo przyjacielski i rzeczowy człowiek. Znajdzie najlepszą ofertę kredytową dostosowaną do oczekiwań i możliwości klientów. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy za pomoc :)

genialna

Rafał, 24.06.2019

Znakomity specjalista w doradztwie kredytowym.
Potrafi wytłumaczyć w prosty sposób sprawy, które dla osoby niewtajemniczonej, wydają się skomplikowane. Maksymalne ułatwienie w kwestii spotkań/podpisywania umowy.
Polecam.

genialna

Zbigniew, 24.06.2019

Pan Jacek pomógł mi w znalezieniu i uzyskaniu kredytu hipotecznego z MDM. Po zakupie mógł mi rówinież załatwić wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami mieszkania oraz doradził jak najefektywniej oszczędzać na przyszłość. Świetny i profesjonalny doradca, polecam.

genialna

Ela, 24.06.2019

Świetny i kompetentny doradca. Tłumaczy i wyjaśnia zawiłości finansowe i dobiera odpowiednie produkty. Polecam Jacka w 100%!

neutralna

ryzi, 21.06.2019

Polecam w 100%. Zawsze można liczyć na fachowe doradztwo. Służy pomocą w każdej chwili. Podczas załatwiania sprawy moja obecność została ograniczona do minimum na czym bardzo mi zależało.

genialna

Szymon, 21.06.2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Jackiem. Pełen profesjonalizm, Pan Jacek wszystko dopilnował, ja nie musiałem się o nic martwić. Po opowieściach znajomych bałem się, że będę musiał poświęcić bardzo dużo czasu na załatwienie kredytu hipotecznego, jednak z Panem Jackiem wszystko poszło bardzo sprawnie.

genialna

Rafał, 20.06.2019

Od początku współpracy z Panem Jackiem, wszystko układa się wzorowo. Solidność, rzetelność, zaangażowanie a przede wszystkim kontakt, to jedne z wielu cech charakterystycznych. Polecam!!!!

genialna

Tomasz, 20.06.2019

Polecam Pana Jacka. Rzetelny, terminowy, solidny, już od kilku lat współpracujemy. Ubezpieczenia, kredyty, polisy na życie. Całe pakiet w jedyny miejscu. Nie trzeba pamiętać Pan Jacek się wszystkim zajmie. POLECAM.

genialna

Łukasz, 19.06.2019

Znakomita współpraca, pomógł we wszystkim i mimo problemów udało się uzyskać kredyt hipoteczny. Polecam.

genialna

Maciej, 18.06.2019

Pan Jacek pomagał mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego a w chwili obecnej jest główną osobą przez którą załatwiam wszelkiego rodzaju ubezpieczenia. Pełen profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie - jedym słowiem POLECAM!

genialna

Maciej, 18.06.2019

Pan Jacek jest bardzo pomocny, cierpliwie objaśnia wszystkie zawiłości kredytów i ubezpieczeń. Pomógł wybrać najlepszą ofertę a do tego zorganizował całą dokumentacje potrzebną. Gorąco Polecam!

genialna

Edyta, 18.06.2019

Pan Jacek pomagał mi w ogarnięciu kredytu hipotecznego (kredyt dostałam w tym banku, o który prosiłam Pana Jacka). Sama nigdy nie przebiłabym się przez całą papierologię związaną z kredytem. Jest to pierwszy doradca finansowy z jakim miałam przyjemność współpracować i myślę, że bardzo dobrze trafiłam. Został mi polecony przez znajomych i sama polecam go innym osobom.

genialna

Michał, 18.06.2019

Poznałem Jacka z polecenia od moich znajomych i sam też polecam go kolejnym osobom. Współpracujemy już od kilku lat, pomagał mi z wieloma produktami (kredyt hipoteczny, firmowy, ubezpieczenia samochodu i mieszkania), wszystko przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem z jego strony.

genialna

Tymur, 18.06.2019

Profesjonalne podejście do klienta, mocne zaangażowanie w proces, wsparcie merytoryczne w każdym aspekcie podparte bogatą wiedzą zawodową.
Gorąco polecamy!

genialna

Bartłomiej, 17.06.2019

Jeden z najlepszych doradców finansowych z jakim współpracowałem. Udzielil mi i większemu gronu moich znajomych obcji finansowych i każda obsługiwana osoba przez Pana Jacka była bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do danej sprawy.

genialna

Rafał, 17.06.2019

Bardzo dobra i profesjonalna współpraca. Wysokie zaangażowanie ze strony Pana Jacka w celu zagwarantowania wysokiej jakości usług. Polecam!