znajdzEksperta.pl
16

Jacek Kownacki

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Politechniki Wrocławskiej.
Od wielu lat związany z branżą finansową. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Dzięki swojej wiedzy o kredytach oraz procesach bankowych tworzy oferty dostosowane do potrzeb Klientów. Szybkość działania oraz profesjonalizm gwarantują sukces w dążeniu do celu, jakim jest wypłacony kredyt. W swojej pracy z klientami kieruje się zasadą „doradzam, nie sprzedaję”.

ocena klientów

16 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Karolina, 15.05.2023

Nie ma słów, by wyrazić moją wdzięczność za Twoją pomoc. Dzięki Tobie mam swoje wymarzone lokum.

genialna

Krzysztof, 05.04.2023

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Dzięki Tobie mam swój dom.

genialna

Kacper, 30.03.2023

Bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm. Teraz mogę cieszyć się własnym mieszkaniem.

genialna

Monika, 03.08.2021

Dzięki Tobie uzyskanie kredytu hipotecznego stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Polecam z czystym sumieniem.

neutralna

Agnieszka, 07.02.2018

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu to Pan Jacek jest osobą która pomoże Ci to marzenie zrealizowac.Zna się na tym co robi,zawsze służy mądra rada,pomoże przebrnąć przez wszystkie bankowo urzędowe przeszkody.
Polecam w 100%.

genialna

Asia, 23.01.2018

Najlepszy! Doskonale zorientowany w ofertach wielu banków. Jacek, zaoszczędził mój czas i pieniądze :) Wyjaśnił i pomógł przejść przez zawiłe procedury bankowe, pomógł w rozmowach z deweloperem i uzyskać optymalny kredyt. A wszystko przy moim minimalnym, niezbędnym zaangażowaniu. Serdecznie polecam!!!

genialna

Patrycja, 29.12.2017

Trafiliśmy do pana Jacka z polecenia. Okazał się być osobą bardzo profesjonalną i rzetelną. Potrafił doradzić zarówno w kwestii wyboru kredytu, jak i lokum. Działa sprawnie, jest dokładny , a klienta traktuje bardzo indywidualnie. Towarzyszył nam zarówno przy spotkaniu z deweloperem, jak i podczas podpisywania umowy w baku. Dzięki temu, czuliśmy się bardzo komfortowo i bezpiecznie.
Pierwszy kredyt za nami, ale myślę, że nie ostatni! Wielkie dzięki Panie Jacku!

neutralna

Marta, 26.12.2017

Kreatywny, pomysłowy, wybiera opcje najbardziej korzystne dla klienta. Słowny, profesjonalny polecam.

genialna

Łukasz, 20.12.2017

Z Panem Jackiem czułem się tak bezpiecznie, że zrobiłem z nim nie jeden a trzy kredyty hipoteczne. Następny napewno zrobię również z pomocą Pana Jacka. Zawsze terminowy, solidny i służący informacją. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimkolwiek innym i bez obaw polecam go moim znajomym.

genialna

Gosia, Wrocław, 06.06.2017

Pełen profesjonalizm, mało takich doradców we Wrocławiu. Polecam