Szukaj
30

Jacek Kownacki

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Politechniki Wrocławskiej.
Od wielu lat związany z branżą finansową. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Dzięki swojej wiedzy o kredytach oraz procesach bankowych tworzy oferty dostosowane do potrzeb Klientów. Szybkość działania oraz profesjonalizm gwarantują sukces w dążeniu do celu, jakim jest wypłacony kredyt. W swojej pracy z klientami kieruje się zasadą „doradzam, nie sprzedaję”.

ocena klientów

12 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

neutralna

Agnieszka, 07.02.2018

Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu to Pan Jacek jest osobą która pomoże Ci to marzenie zrealizowac.Zna się na tym co robi,zawsze służy mądra rada,pomoże przebrnąć przez wszystkie bankowo urzędowe przeszkody.
Polecam w 100%.

genialna

Asia, 23.01.2018

Najlepszy! Doskonale zorientowany w ofertach wielu banków. Jacek, zaoszczędził mój czas i pieniądze :) Wyjaśnił i pomógł przejść przez zawiłe procedury bankowe, pomógł w rozmowach z deweloperem i uzyskać optymalny kredyt. A wszystko przy moim minimalnym, niezbędnym zaangażowaniu. Serdecznie polecam!!!

genialna

Patrycja, 29.12.2017

Trafiliśmy do pana Jacka z polecenia. Okazał się być osobą bardzo profesjonalną i rzetelną. Potrafił doradzić zarówno w kwestii wyboru kredytu, jak i lokum. Działa sprawnie, jest dokładny , a klienta traktuje bardzo indywidualnie. Towarzyszył nam zarówno przy spotkaniu z deweloperem, jak i podczas podpisywania umowy w baku. Dzięki temu, czuliśmy się bardzo komfortowo i bezpiecznie.
Pierwszy kredyt za nami, ale myślę, że nie ostatni! Wielkie dzięki Panie Jacku!

neutralna

Marta, 26.12.2017

Kreatywny, pomysłowy, wybiera opcje najbardziej korzystne dla klienta. Słowny, profesjonalny polecam.

genialna

Łukasz, 20.12.2017

Z Panem Jackiem czułem się tak bezpiecznie, że zrobiłem z nim nie jeden a trzy kredyty hipoteczne. Następny napewno zrobię również z pomocą Pana Jacka. Zawsze terminowy, solidny i służący informacją. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimkolwiek innym i bez obaw polecam go moim znajomym.

genialna

Gosia, Wrocław, 06.06.2017

Pełen profesjonalizm, mało takich doradców we Wrocławiu. Polecam