znajdzEksperta.pl
10

Gerard Wnorowski

Ekspert finansowy

Jako Ekspert Finansowy pracuję ponad 10 lat nabywając wiedzę i zdobywając doświadczenie w zakresie finansów przede wszystkim w instytucjach bankowych, między innymi takich jak mBank czy ING Bank. Pomagam swoim Klientom wybrać optymalne rozwiązania finansowe. Dzięki stałej analizie ponad 20 instytucji finansowych, sprawnie i skutecznie znajduję najkorzystniejsze finansowanie w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, konsolidacyjnych oraz rozwiązań dla firm, w tym leasing. Jako Ekspert Finansowy stawiam na partnerską, długoterminową relację oraz najwyższą jakość we współpracy z Klientem.
Nie trać czasu na chodzenie po bankach – mamy wszystkie oferty w jednym miejscu !
Do każdego Klienta i Jego sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wszystkie usługi świadczone są bezpłatnie !!!

Zapraszam na spotkanie w celu wyliczenia zdolności kredytowej.

Gerard Wnorowski

ocena klientów

10 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Michał, 13.05.2023

Bardzo dziękuję za fachową pomoc i zaangażowanie. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się swoim nowym domem.

genialna

Dominika, 13.12.2022

Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie.

genialna

Małgosia, 07.12.2022

Pełne zaangażowanie swoim klientem, dokładne i profesjonalne porady. Szybko i sprawnie załatwiony kredyt. Komplet dokumentów na miejscu. Dziękujemy P. Gerardzie, jest Pan expertem w swojej dziedzinie. Życzę wielu tak zadowolonych klientów. Polecam. Warto!!!

genialna

Renata, 06.12.2021

Bardzo serdecznie polecamy Pana Gerarda - ekspert w swojej dziedzinie. Razem z chłopakiem nie mogliśmy trafić lepiej, wszystko sprawnie załatwione. Nie mieliśmy żadnych problemów, zawsze dostępny gdy mieliśmy jakieś pytania. Profesjonalne podejście i doradztwo. Szczerze polecamy !!!

genialna

Milena, 30.11.2021

Pan Gerard to prawdziwy profesjonalista. Jego pomoc w wyborze kredytu i załatwieniu wszelkich formalności była niezastąpiona. Polecam !!!

genialna

Rafał, 25.11.2021

Konkretny i merytoryczny, nienachalny jak większość doradców. Obsługuje mnie w kwestii kredytów hipotecznych nie dając mi powodów do narzekań. Czasami trochę ciężko się dodzwonić ale zawsze jest kontakt zwrotny bez zbędnej zwłoki. Zdecydowanie polecam !

genialna

Marta, 22.11.2021

Polecam pana Gerarda w 100% ! ! ! Świetne doradztwo, bezproblemowy kontakt, pełen profesjonalizm, wszelkie nieścisłości przełożone na prosty do zrozumienia język, kompletnie żadnych problemów, a sprawy kredytowe załatwione w dosłownie moment. Człowiek wykonujący pracę z powołania. Polecam serdecznie jeszcze raz !

genialna

Robert, 15.11.2021

Polecam usługi. Pełen profesjonalizm, wszystko dowiedziałem się na pierwszym spotkaniu a znam się na finansach tyle, iż wiem że istnieją. Piątka i na spotkaniu jak i w ocenie :)

genialna

Damian, 10.08.2021

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalne podejście i elastyczność. Dzięki Tobie spełniłem swoje marzenie o domu.

genialna

Paulina, 06.04.2020

Bardzo profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się własnym mieszkaniem.