znajdzEksperta.pl
64

Arkadiusz Fukowski

Ekspert finansowy

Jestem ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Przez kilka lat współpracowałem z Open Finance jako doradca finansowy, a następnie jako specjalista w zespole eksperckim. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych dla osób chcących inwestować w nieruchomości na wynajem oraz kupujących nieruchomość dla zaspokojenia swoich potrzeb mieszkaniowych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mu opracowywać pakiety rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb osób, którym pomagam.
Decydując się na współpracę ze mną, masz gwarancję bezstronności wyboru najlepszej z ofert oraz pełną reprezentację wobec banków.
Ponadto, współpraca ze mną nie generuje dodatkowych kosztów po stronie klienta gdyż stroną „płacącą” jest bank, od którego otrzymuję wynagrodzenie za podpisaną umowę.
Współpracuje z klientami na terenie całego kraju.
Telefon kontaktowy +48 507 288 308 mail: arkadiusz@afukowski.pl

ocena klientów

64 opinie

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Konrad, 12.06.2023

Bardzo polecam tego doradcę. Profesjonalne podejście i skuteczność. Dzięki Tobie mam własny dom.

genialna

Krzysztof, 17.04.2022

Z całego serca polecam tego doradcę. Dzięki jego pomocy udało mi się uzyskać kredyt hipoteczny, mimo wielu przeszkód. Jest on prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie i do tego bardzo życzliwą osobą. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim, którzy szukają pomocy w uzyskaniu kredytu.

genialna

Maciej, 16.12.2021

Dzięki Twojemu wsparciu w końcu spełniam swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo polecam.

genialna

Ewa, 27.06.2021

Bardzo dziękuję za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm podczas uzyskiwania kredytu hipotecznego. Dzięki Tobie mogłam spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu.

neutralna

Anna, 29.01.2020

Kontakt do Pana Arkadiusza otrzymaliśmy od znajomego i jestem bardzo zadowolona z tego powodu. Od samego początku mogliśmy liczyć na pomoc, wsparcie oraz rozwianie jakichkolwiek wątpliwości. Na każdym etapie Pan Arkadiusz był dyspozycyjny, odpowiadal na każde pytania, służył pomocą, a także przypominał o sprawach, które wyleciały nam z głowy, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam z całego serca oraz jestem pewna, ze jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebowali pomocy specjalisty - zgłosimy się do Pana Arkadiusza.

genialna

Kamil, 23.01.2020

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza w dziedzinie kredytów hipotecznych. Każdy etap w procesie uzyskiwania kredytu jest przez Pana Arkadiusza jasno i przejrzyście wyjaśniony, a ewentualne pytania zawsze miały swoją wyczerpującą odpowiedź.
Jestem pod dużym wrażeniem pracy Pana Arkadiusza i szczerze polecam.

genialna

Rafał, 13.06.2019

Drugi raz korzystałem z pomocy Pana Arkadiusza i ponownie mogę tylko polecać. Cały proces poprowadzony do samego końca, a przy tym bardzo transparentnie i profesjonalnie.

genialna

Łukasz, 06.06.2019

Polecam usługi Pana Arkadiusza. Posiada dużą wiedzę w zakresie kredytów hipotecznych, służy dobrą radą, podpowiada najlepsze rozwiązania. Pomoc tak zaangażowanego doradcy jak Pan Arkadiusz uważam za wysoce konieczną podczas starań o kredyt, każdy bank przedstawia swoją ofertę w inny sposób i bez fachowej pomocy trudno jest się w tym wszystkim połapać, porównywać i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

genialna

Julia, 27.05.2019

Polecam serdecznie.

genialna

Katarzyna, 26.05.2019

Pan Arkadiusz był naszym doradcą w procesie uzyskania kredytu hipotecznego na mieszkanie. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Niezwykle profesjonalny, kompetentny i sympatyczny, doskonale wyjaśniał wszystkie wątpliwości i skomplikowane kwestie w bardzo przystępny i prosty sposób. Zawsze mogliśmy liczyć na kontakt telefoniczny i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Usługi pana Arkadiusza polecał nam znajomy i sami również z pewnością będziemy polecać jego usługi dalej.

genialna

Tomek, 14.05.2019

Bardzo polecam Pana Arkadiusza Fukowskiego jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś spotkają. Panie Arku, bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

genialna

Bartosz, 24.04.2019

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem Fukowskim. Całość przeprowadzona zdalnie w sposób rzetelny, komunikatywny ze zrozumieniem moich potrzeb. Jestem usatysfakcjonowany profesjonalizmem, posiadaną wiedzą oraz doświadczeniem dzięki czemu byliśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć złoty środek. Bardzo dziękuję.

genialna

Darek, 14.04.2019

Polecam i Pozdrawiam

genialna

Tomasz i Katarzyna Szypielewicz, 17.03.2019

Bardzo dobry doradca kredytowy. Z usług Pana Arkadiusza korzystam już drugi raz. Doskonale wiedział jakie dokumenty są wymagane przez poszczególne banki, idealnie wyliczył zdolność kredytową, znał odpowiedź na wszystkie pytania, potrafił pokierować tak, aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.Cała procedura z uruchomieniem kredytu przebiegała bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam.

genialna

dawid, 13.02.2019

Profesjonalne podejście! Bardzo dokładny i staranny! polecam

genialna

Agnieszka Kossakowska, 11.02.2019

Pan Arkadiusz to ekspert w swojej dziedzinie z bardzo dobrym podejściem do klienta. Wszystko przedstawiane było zrozumiale i kompetentnie. Na każde pytanie otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Cała procedura z uruchomieniem kredytu przebiegła bardzo sprawnie z minmalnym nakładem czasu i zaangażowania z mojej strony. Serdecznie polecam i na pewno skorzystam z usług Pana Arkadiusza przy następnej okazji.

genialna

Mariola, 10.01.2019

Zdecydowanie polecam! Pan Arkadiusz pomagał mi przy kredycie hipotecznym. Posiada bardzo szeroką ofertę różnych banków, a dodatkowo wstępna analiza została przygotowana w kilku wariantach, tak abym mogła zobaczyć jak wartość wkładu własnego i okres kredytowania wpłyną na wartość raty i ostateczny koszt kredytu. Doskonale wiedział jakie dokumenty są wymagane przez poszczególne banki, znał odpowiedź na wszystkie pytania i potrafił pokierować tak, aby znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Rzetelnie i na bieżąco informował o postępach w procesowaniu wniosków w poszczególnych bankach. Co najważniejsze pomimo wniosku złożonego w grudniu cały proces przebiegł na prawdę expresowo i dziś mogę cieszyć się z posiadania własnego mieszkania. :)

genialna

Bartosz, 14.12.2018

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Bardzo sprawnie poprowadzony proces uzyskania kredytu.

genialna

Milena, 08.08.2018

Polecam. Pan Arkadiusz Fukowski jest profesjonalistą z właściwym podejściem do klienta.

genialna

Beata, 15.07.2018

Bardzo dobry doradca kredytowy. Towarzyszy przez cały okres przyznawania kredytu, szybko i w przejrzysty sposób odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Profesjonalne podejście do klienta. Kontakt odbywał się tylko zdalnie - mailowo lub telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędziłam trochę czasu. Pomimo początkowych wątpliwości odnośnie takiego sposobu kontaktu, proces przyznawania kredytu przebiegł szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam!

genialna

Jakub, 01.05.2018

Najlepszy doradca z jakim miałem do czynienia. Oprócz wiedzy dotyczącej kredytu posiada również rozległą wiedzę dotyczącą inwestycji i chętnie się nią dzieli. Za pośrednictwem Pana Arkadiusza zaciągnięcie kredytu to czysta przyjemność :)

genialna

Dawid, 05.04.2018

Współpraca układała się rewelacyjnie. Pan Arkadiusz prowadzi "za rękę" przez cały proces przyznawania kredytu. Odpowiada błyskawicznie na każde pytanie, każda wątpliwość. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam!

genialna

Łukasz, 05.04.2018

Polecam serdecznie.
5* z czystym sumieniem.

genialna

Mateusz, 18.02.2018

Dziękujemy, jesteśmy zadowoleni ze wsparcia, pomocy i przeprowadzenia nas sprawnie przez etapy uzyskania kredytu z korzystną dla nas ofertą.

genialna

Maciej, 12.02.2018

Profesjonalne podejscie do klienta. Miła i sprawna obsługa. Polecam współprace. Wszytsko zwięźle jasno i szybko. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

genialna

Jagoda, 23.01.2018

Współpraca z Panem Arkadiuszem Fukowskim to prawdziwa przyjemność. Wszelkie sprawy załatwiane są w tempie ekspresowym z ogromnym zaangażowaniem i należytą starannością. Dużo cennych wskazówek sprawia, że zawiłości stają się przejrzyste dla laika. Cierpliwość i dokładność cechują osobę Pana Arka. Szczerze polecam !

genialna

Rafał, 27.11.2017

Polecam! Kompleksowe zestawienie ofert, wszystko jasno przedstawione/wyjaśnione, łatwa komunikacja i pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu.

genialna

Jakub, 21.11.2017

Profesjonalna pomoc przy kredycie refinansowym. Doradca rzeczowy, dysponujący szeroką wiedzą i potrafiący zrozumiale ją przekazać i wytłumaczyć, do czego i dlaczego potrzebne są określone działania i dokumenty. Szybko odpowiadał na maile i pomógł mi gładko przejść przez kilka przeszkód, które pojawiły się podczas uzyskiwania kredytu.

genialna

Przemek, 28.10.2017

Świetny doradca kredytowy! Wyjaśniał wszystkie wątpliwości i bardzo szybko odpowiadał na milion naszych pytań zadawanych podczas procesu starania się o kredyt. Rzetelne podejście do swoich zadań, bardzo dobry i szybki kontakt i przede wszystkim proces kredytowy zakończony sukcesem. Polecam!

genialna

Renata, 20.09.2017

Polecam Pana Arkadiusza jako Doradcę Kredytowego. Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi. Analiza została wykonana bardzo szybko i wszystko na czym mi zależało zostało uwzględnione podczas procesu o udzielenie kredytu na mieszkanie. Jestem bardzo zajętą osobą więc realizacja całego procesu w formie zdalnej było dla mnie jak zbawienie.
Poleciła mi tą firmę koleżanka, skorzystałam i polecam dalej :)

genialna

Magda, 05.09.2017

Pan Arkadiusz to profesjonalista w każdym calu. Ma szeroką wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się z nami dzielił. Pomógł nam wziąć kredyt na mieszkanie mimo naszej bardzo nietypowej sytuacji i oczekiwań. Był zawsze pod telefonem i cierpliwie udzielał rad i wyjaśnień.

genialna

Tomasz Szypielewicz, 05.09.2017

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem, który potrafi znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie spośród wielu ofert przedstawianych przez banki. Posiada bardzo dużą wiedzę dotycząca kredytów hipotecznych a co za tym idzie przygotowuje kompletną dokumentację potrzebną do uzyskania kredytu wraz z niezbędnym komentarzem. Zdecydowanie polecam

genialna

Arek, 05.09.2017

Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem. Mój przypadek nie należał do najprostszych , a jednak znalezliśmy najkorzystniejsze rozwiązanie. Wiem, że z kolejnym kredytem również odezwę się do P. Arka. To na czym mi najbardziej zależy, to szybki kontakt z doradcą i szybka odpowiedz na moje różne pytania, bo mam duużo różnych pomysłów, które nie mogą czekać ;) Rzetelny, profesjonalny w tym co robi.

genialna

Piotrek Kmita, 05.09.2017

Pan Arkadiusz przeprowadził mnie przez cały proces przygotowania do kredytu, wyboru odpowiedniej oferty i składania wszystkich wniosków bez najmniejszych problemów. Na każdym etapie wiedziałem dokładnie co i dlaczego robimy - z jakiego powodu poleca jeden bank a drugi odradza (zarówno w perspektywnie krótko jak i długofalowej). Zdecydowanie polecam.