znajdzEksperta.pl
112

Andrzej Wyleżyński

Ekspert finansowy

Zapraszam do bezpłatnej konsultacji pod nr telefonu 502-975-945, adres e-mail: andrzej.wylezynski@credipass.pl

Posiadam 15 letnie doświadczenie w branży kredytów hipotecznych oraz inwestycyjnych min. jako ekspert w PEKAO Banku Hipotecznym S.A.

W zakresie kredytów hipotecznych oferuję pełną realizację transakcji od przygotowania dokumentacji
kredytowej do podpisania umowy kredytowej i wypłaty środków.

Dla przedsiębiorców oferuję usługę optymalizacji struktury finansowania, aby możliwe było pozyskanie środków na nowe cele w ramach działalności gospodarczej jak i cele prywatne związane z zakupem nieruchomości.

Zakres mojego działania obejmuje również weryfikację i ewentualną pomoc w korekcie zapisów w Biurze Informacji Kredytowej S.A. tak, aby ten etap weryfikacji przez instytucje finansowe zakończył się pozytywnie dla wnioskodawcy indywidualnego jak i firmowego.


ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

ocena klientów

56 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Wojciech, 12.06.2024

Andrzej jako jedyny doradca w Poznaniu zaproponował uzyskanie warunków kredytu do 80% wartości zabezpieczenia przy 10% udziale własnym. Rozmawiałem z kilkoma innymi doradcami i nikt nie wpadł na ten pomysł wysyłając oferty przy 10% udziale własnym. Jestem bardzo zadowolony z obsługi transakcji i warunków kredytu. To ekspert, który po prostu działa inaczej no i cholernie skutecznie. Jeden z najlepszych zawodników w Poznaniu.

genialna

Ala, 28.03.2024

Zna się na rzeczach, fachowiec w swojej branży, polecam serdecznie

genialna

Marcin, 06.03.2024

Szczerze polecam! Pan Andrzej jest prawdziwym mistrzem w swojej dziedzinie.
Potrafi wszystko wytłumaczyć i angażuje się w sprawę. Dzięki niemu cała procedura starania o kredyt poszła bardzo sprawnie.
Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tak dobrego fachowca jak i człowieka.
Pozdrawiam!

genialna

Tomasz, 27.02.2024

Witam,
Otrzymaliśmy od Pana Andrzeja bardzo dużo wartościowych informacji, na każdym etapie czuliśmy się
zaopiekowani.
Dostaliśmy kredyt sprawnie i szybko.
Szczerze polecam

genialna

Mateusz, 07.02.2024

Pan Andrzej przeprowadził nas przez całą procedurę kredytową. Zaangażowany i skuteczny. Przedsięwzięcie zakończone sukcesem, kredyt wypłacony w krótkim czasie. Polecam go wszystkim znajomym i sam chętnie ponownie skorzystam z jego usług.

genialna

Roma, 07.02.2024

Pan Andrzej to genialny specjalista. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Dzięki niemu zwykły człowiek może zrozumieć zawiłości związane z procedurą kredytową. Zawsze terminowy i przygotowany na każdą okoliczność. Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego eksperta i chcą spać spokojnie.

genialna

Karolina, 02.01.2024

Pan Andrzej bardzo mi pomógł. Temat kupna mieszkania i cała procedura uzyskiwania kredytu była dla mnie czarną magią. Mając takiego doradcę finansowego nie bałam się zadawać pytań :) Wszystko przebiegło płynnie a Pan Andrzej czuwał na każdym etapie. Dzięki temu cieszę się z Własnego m2 :)

genialna

Barbara, 15.12.2023

Andrzej to doradca nieszablonowy z zupełnie innym niż inni doradcy podejściem do realizacji kredytu. Jestem zadowolona nie tylko z oferty oraz obsługi przy pozyskaniu z kredytu hipotecznego ale również z wiedzy jaką posiada w zakresie systemów bankowych jak i zwiększenia punktacji w BIK. Wcześniej odbijałam się od ściany a tu wszystko wyszło za pierwszym razem.

genialna

Hania, 14.12.2023

Pan Andrzej bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez formalności związane z kredytem, obyło się bez stresu.
Wszystkim bardzo polecam!

genialna

Marek, 05.10.2023

Expert od zadań specjalnych. Pan Andrzej pomógł z sukcesem, już nie pierwszy raz, w bardzo trudnym temacie kredytowym, którego inni eksperci nie chcieli się nawet podjąć. Polecam!!!

genialna

Bianka, 30.09.2023

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Andrzejem, bardzo kompetentny doradca finansowy. W szybki sposób załatwił kredyt hipoteczny w czasach zwiększonego popytu, wszystko wyjaśnił w sposób przejrzysty i cała procedura nie była dzięki Niemu tak stresująca.

genialna

Janusz, 28.02.2023

Na przestrzeni ostatnich 3 lat Pan Andrzej pomógł mi w pozyskaniu dwóch dużych kredytów hipotecznych. W obu sytuacja wymagała ponadstandardowego podejścia i takie właśnie ze strony Pana Andrzeja oraz współpracujących banków było.

Jak brałem mój pierwszy kredyt naście lat temu strasznie zraziłem się od niekompetentnych doradców nachalnie wciskających produkty, które nie były dla mnie korzystne i ostatecznie temat z bankiem przeprowadziłem samodzielnie - na szczęście teraz trafiłem na Pana Andrzeja - inna liga, zdecydowanie polecam!

genialna

Przemek, 28.02.2023

Bardzo dobrze oceniam pracę z Panem Andrzejem. Kompetentna pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego oraz dobry kontakt podczas oceny. Polecam

neutralna

Monika, 09.02.2023

Polecam. Jesli chodzi o kredyt hipoteczny to mamy najlepsze warunki z mozliwych. Pan Andrzej wszystko szczegolowo wyjasnil, a cala transakcja przebiegla sprawnie i profesjonalnie. Bylismy bardzo zadowoleni. Polecam!

genialna

Arkadiusz, 05.01.2023

Pan Andrzej, czyli niemożliwe staje się możliwe bo marzenia się spełniają. Ekspert w swojej dziedzinie. Umiejętność dopasowania oferty i lawirowanie w kruczkach prawnych to jego domena. Stały kontakt z klientem sprawia, że to wszystko staje się proste i bezstresowe. Dziękuję Panu za spięcie sprawy do końca, ponieważ klucze są już w kieszeni ;)

genialna

Monika, 04.01.2023

Bardzo polecam - ogromna wiedza Pana Andrzeja i kompleksowe działanie to właśnie to co doprowadziło mnie do zawarcia korzystnej umowy kredytowej

genialna

Piotr, 30.11.2022

Zdecydowanie polecam. Ekspert w swojej dziedzinie jakich malo!

genialna

Marcin, 29.10.2022

Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie.

genialna

Magdalena, 10.10.2022

Polecam z całego serca Pana Andrzeja. Pomógł nam załatwić kredyt w tych najtrudniejszych czasach. Wszystko odbyło się sprawnie, szybko i bez zbędnych stresów. Więc zdecydowanie polecam! A dla tych, którzy z góry uważają, że i tak kredytu nie dostaną, podpowiem tylko, że dla Pana Andrzeja nie ma rzeczy niemożliwych :)

genialna

Joanna, 02.10.2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja. Osoba z dużym doświadczeniem, która nawet w trudnych zawiłych sprawach znajduje rozwiązanie.

genialna

Dawid, 02.10.2022

Bardzo polecam Pana Andrzeja - duża wiedza, wielka pomoc i konkretne cierpliwe wyjaśnienia przy pierwszym kredycie hipotecznym.

genialna

Monika, 24.08.2022

Współpraca zakończona sukcesem:) Wiedza, profesjonalizm, dobry kontakt z klientem - to atuty Pana Andrzeja. Polecam!

genialna

Julia i Dawid, 02.06.2022

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Andrzeja. Pomógł załatwić nam kredyt hipoteczny, cały czas był z nami w kontakcie i wszystko dokładnie wyjaśniał. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy!

genialna

Patryk, 30.05.2022

Pan Andrzej to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Pomagał nam do tej pory przy dwóch kredytach. Rzeczowo omówił każdą ofertę, pokazał za i przeciw... Polecam każdemu

genialna

Jarek, 27.05.2022

Pan Andrzej to specjalista w swojej dziedzinie . Bardzo rzetelne podejście do klienta oraz kompleksowe świadczenie usług zasługują na mocną pochwałę.! Polecam ze szczerym sumieniem.

genialna

Karolina, 26.05.2022

Pan Andrzej pomógł mi przy kredycie hipotecznym, wypełnianiu wszystkich wniosków i pozostałych kwestiach formalnych. Zawsze pomocny.Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z jego pomocy.

genialna

Katarzyna, 25.05.2022

Pan Andrzej pomógł mi przy kredycie hipotecznym, wypełnianiu wszystkich wniosków i pozostałych kwestiach formalnych. Zawsze pomocny. Człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pełen profesjonalizm.

genialna

Wojciech, 06.05.2022

Ogromna wiedza i doświadczenie. Zna się na rzeczy. Polecam

genialna

Bartek, 20.04.2022

Pan Andrzej jest świetnym fachowcem. Mimo wielu trudności pomógł mi spełnić marzenie o własnym domu. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z jego pomocy przy pozyskiwaniu funduszy na kolejne inwestycje.

genialna

Kasia, 06.04.2022

Pan Andrzej jest osobą kompetentną i rzetelną. Znajomość rynku, wiedza i umiejętności, które posiada niezwykle pomogły nam przy naszym kredycie, który załatwił nam bardzo sprawnie od A do Z. O nic nie musieliśmy się martwić. Polecam!!!

genialna

Katarzyna Hoffman, 06.04.2022

Pan Andrzej to bardzo rzetelny, profesjonalny i uczciwy doradca,zadowolenie klienta i oferta ,,szyta na miarę" dokładnie pod klienta; otrzymałam 3 decyzje odmowne. Wystarczyła niewielka optymalizacja zapisów w BIK aby za pierwszym podejściem uzyskać 2 decyzje pozytywne, do tego bardzo dobre warunki cenowe
kredytu. Wcześniejszy doradca nawet nie zapytał o raport BIK. Skuteczny fachowiec.Polecam!!!!!!

genialna

Michał, 06.04.2022

Wszystko poszło bardzo sprawnie. Pan Andrzej wziął na siebie wszystkie tematy zwiążane z dokumentacją do kredytu na czym bardzo mi zależało. Dodatkowo udzielił wielu fachowych porad. Polecam!

genialna

Piotr, 06.04.2022

Dzięki Twojemu profesjonalizmowi mogłam bez obaw podjąć decyzję o kredycie hipotecznym. Serdecznie dziękuję.

genialna

Julia i Hubert, 24.01.2022

Cieszymy sie ze mogliśmy wspolpracowac ze specjalistą jakim jest Pan Andrzej, posiada ogromną wiedzę, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, ma się poczucie bezpieczeństwa i fachowej opieki podczas całego procesu kredytowania. Jestemy mlodymi osobami dlatego cieszymy sie że mimo tak młodego wieku udało sie pozytywnie uzyskać kredyt hipoteczny. Z cala pewnością nie bedzie to nasza ostatnia wspolpraca z Panem Andrzejem.

genialna

Iwona, 09.01.2022

Pozyskanie kredytu hip. przebiegło bardzo sprawnie. Pan Andrzej wsparł nas w przygotowaniu dokumentacji oraz w kontaktach z bankami. Polecam !

genialna

Kinga, 08.01.2022

Genialny doradca!!! Pełen profesjonalizm. Polecam!!!

genialna

Albert, 10.11.2021

Super doradca który naprawdę zna się na tym co robi.

genialna

Aneta, 10.11.2021

Tematy załatwione z bardzo dobrym rezultatem i co ważne w terminie.
W ostatnim czasie staraliśmy się o dwa kredyty hipoteczne i zawsze z pomocą Pana Andrzeja, kontakt jak najbardziej do polecenia:)

neutralna

Agnieszka, 04.11.2021

Z Panem Andrzejem współpracowaliśmy już dwukrotnie. W obu przypadkach dotyczylylo to podpisanie umowy o kredyt hipoteczny. Nie jesteśmy łatwym przypadkiem... Mąż obcokrajowiec z poza Unii Europejskiej stanowi zawsze spore wyzwanie dla systemu bankowego.
Na szczęście dla nas Pan Andrzej lubi wyzwania i nietypowe przypadki.
Rzetelność, kompetencja, świetne rozeznanie na rynku finansowym sprawia, że zawsze otrzymywaliśmy od Pana Andrzeja produkt najlepiej dopasowany do naszych potrzeb i możliwości.
Do tego jeszcze dochodzi kompleksową usługa w zasadzie od drzwi do drzwi. Zadaniem naszym było pojawienie się tylko na podpisaniu umowy w banku.
W procesie zbierania niezbędnej dokumentacji, wypełniania formularzy moglismy liczyć na doradctwo i wsparcie.
Dyspozycyjność, rzeczowość Pana Andrzeja sprawia, że cały proces przebiegania sprawnie i szybko.
Najlepsza rekomendacja to fakt, że klienci wracają.
Polecam!

genialna

Jakub, 04.11.2021

Szczerze polecam usługi Pana Andrzeja, człowiek do zadań specjalnych : )
Bardzo trudna transakcja, zwieńczona sukcesem. Miła obsługa, pełen profesjonalizm i duża wiedza.
Zdecydowanie polecam!

genialna

Jakub, 03.11.2021

Współpracę z panem Andrzejem jak najbardziej mogę polecić. Mimo cięższej w przeprowadzeniu transakcji zakupu mieszkania na kredyt hipoteczny wszystko wyszło pozytywnie. Duża wiedza jak i chęć pomocy.

genialna

Bob W., 02.11.2021

Analizując współpracę z panem Andrzejem mogę serdecznie polecić świadczone przez niego usługi. Sposób podejścia do problemu, szukanie optymalnego rozwiązania i konsekwentna jego realizacja świadczą o pełnym profesjonaliżmie. Ponad wszystko w tej dziedzinie najważniejsza jest skuteczność. Również tutaj pan Andrzej sprawdził się w 100%. Brawo on!

genialna

Aleksandra, 25.10.2021

Pan Andrzej to niebywale skuteczny i rzetelny Specjalista. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jego umiejętności komunikacyjne i interpersonalne sprawiają, że ma się poczucie bezpieczeństwa i fachowej opieki podczas całego procesu kredytowania. Nie ma tutaj miejsca na żadne niedomówienia. Po spotkaniu oraz rozmowach z Panem Andrzejem zawsze byłam w pełni doinformowana. Z czystym sercem polecam Pana Andrzeja każdemu.

genialna

Melania K., 20.10.2021

Specjalista wysokiej klasy, nie ma dla Niego tematów nie do zrealizowania, także w przypadku wymagających transakcji komercyjnych. Wypowiadam się jako osoba działająca w tej samej branży - oceniam doskonałą pracę osoby, z którą współpracuję już wiele lat. W przypadku konieczności zastępstwa w tematach - nieoceniona pomoc, każdy polecony Klient otrzymał profesjonalny serwis połączony z fachowym doradztwem.

genialna

Marcin, 20.10.2021

Mimo trudnych czasów z Panem Andrzejem udało się zrealizować marzenia. Droga była długa i męcząca ,ale było warto!!! .Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w finansowaniu na zakup nieruchomości .
Pozdrawiamy i Polecamy!!!

neutralna

Marek, 18.10.2021

Cieszę się że miałem przyjemność poznać Pana Andrzeja ponadnormatywne podejście doskonały kontakt myślę że nie mogłem lepiej trafić polecam z całego serca

genialna

Alicja, 15.10.2021

Pelny profesjonalizm, zawsze skuteczny finał, polecam w 100%

genialna

Agnieszka, 12.10.2021

Jestem bardzo zadowolona, sytuacje trudne i niemożliwe, stają się proste i rozwiązane niemalże natychmiastowo. Jak najbardziej polecam.

genialna

Paweł Spychała, 07.10.2021

Pan Andrzej Wyleżyński dał się poznać jako bardzo kompetentny doradca finansowy z ogromnym kapitałem wiedzy i doświadczenia. Bardzo sprawnie pozyskał dwa duże finansowania obiektów komercyjnych. Tam gdzie inni doradcy polegli Pan Andrzej znalazł rozwiązanie i udało się pozyskać finansowanie. Polecam!!!

genialna

Jakub, 07.10.2021

Kompetentna, rzeczowa osoba, jak najbardziej godna polecenia. Doskonały doradca z wiedzą i doświadczeniem. Kredyt hipoteczny na budowę domu jednorodzinnego dostałem szybko i na bardzo dobrych warunkach. Polecam!

genialna

Anna Jaskólska, 04.10.2021

Z Panem Andrzejem współpracowaliśmy przy okazji kupna mieszkania na kredyt hipoteczny. Sytuacja nie była łatwa, wymagała rozwiązania kilku problemów. Pan Andrzej nas przeprowadził krok po kroku przez cały proces, wiele tematów ułatwił i rozwiązał i choć sprawa wydawała się beznadzieja już niedługo odbieramy mieszkanie. Tak więc polecamy, warto współpracować.

genialna

Dobry, 28.09.2021

Na wstępnie bardzo profesjonalne podejście do klienta. Fachowe i rzetelne doradztwo podczas procesu ubiegania się o kredyt. Bez problemowy i bieżący kontakt z p. Andrzejem., zawsze na bieżąco poinformowany z gotową odpowiedzią na zadawane pytania.

Ostateczny wynik po problemach w BIK udzielony kredyt 550 tyś szybko i na bardzo dogodnych warunkach w PKO BP.
Dodatkowo załatwienie ubezpieczenia mieszkania na dogodnych warunkach i składki.

genialna

Marcin Żyła, 27.09.2021

Jestem bardzo zadowolony z obsługi kredytowej Andrzeja, 400 tys zł kredytu hipotecznego pozyskane na bardzo dobrych

warunkach cenowych wynegocjowanych w BNP Paribas.
Daje drugą opinie bo zapomniałem zaznaczyć wszystkich gwiazdek

neutralna

Marcin Żyła, 27.09.2021

Jestem bardzo zadowolony z obsługi kredytowej Andrzeja, 400 tys zł kredytu hipotecznego pozyskane na bardzo dobrych warunkach cenowych wynegocjowanych w BNP Paribas.

genialna

Sebastian, 21.08.2021

Twój profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Polecam Cię każdemu.

genialna

Alicja, 01.08.2020

Nie spodziewałam się, że proces uzyskania kredytu hipotecznego może być tak prosty. Dzięki Tobie mam teraz swoje mieszkanie.