znajdzEksperta.pl
9

Agnieszka Aniołek

Ekspert finansowy

Jako ekspert kredytowy zapewniam bezpłatne, pełne wsparcie w całym procesie kredytowym. Z branżą finansową jestem związana od ponad 15 lat. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i firmowych. Długoletnia praca w banku pozwoliła mi zdobyć duże doświadczenie, które obecnie jako ekspert mogę w pełni wykorzystać, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług.
Z mojej strony możesz liczyć na pomoc w doborze najkorzystniejszej oferty, aby kredyt był dopasowany do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej. Sprawdzę Twoją zdolność kredytową, zweryfikuję dokumenty nieruchomości oraz pomogę w ich skompletowaniu, w Twoim imieniu złożę wnioski kredytowe do banków, wyjaśnię zapisy w umowie kredytowej.
Zapraszam do współpracy!

ocena klientów

1 opinia

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Michał, 07.07.2024

Serdecznie polecam ! Pani Agnieszka jest osobą kompetentną i godną zaufania ! Współpraca na najwyższym poziomie, cały proces kredytowy przebiegł szybko i bez komplikacji !