znajdzEksperta.pl
121

Aneta Krzyża - Tyryłło

Ekspert finansowy | Agent ubezpieczeniowy

"Wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu" (Konfucjusz)
zatem wybrałam. Nieprzerwanie od prawie 18 lat zajmuję się tematyką kredytowo - ubezpieczeniową. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych :-) Uwielbiam to co robię, uwielbiam ludzi - a tematyka ekonomii jest mi bliska od lat. Skończyłam studia na kierunku bankowość i innowacje finansowe i nadal się uczę, wszystko po to by móc jak najlepiej pomagać Moim Klientom w realizacji ich planów.
Od urodzenia związana jestem z Gdańskiem, pochodzę z dzielnicy Siedlce i dokładnie tu otworzyłam moje biuro w 2012r. Od ponad 15 lat związana jestem z PZU prowadząc agencję ubezpieczeniową.
Zapraszam do kontaktu, na pyszną kawę i rozmowę.
Czekam na Was;-)

ocena klientów

76 opinii

Wybierz ocenę i uzasadnij ją:

1000

Pamiętaj, żeby Twoja opinia: nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów, dotyczyła jednego, konkretnego eksperta, była szczegółowa i bogata w detale dotyczące rozmowy, nie odnosiła się do sfery prywatnej eksperta, opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.

genialna

Jakub, 15.11.2023

Bardzo profesjonalne podejście i skuteczność w działaniu. Dzięki Tobie teraz mogę cieszyć się własnym mieszkaniem.

genialna

Agnieszka, 11.05.2022

Bardzo pomocna i zaangażowana zarówno pani Aneta jak i pani Magda. Polecam w 100%

genialna

Piotr, 23.01.2022

Polecam każdemu

neutralna

Mikołaj, 21.01.2022

Brak komentarza

genialna

Paweł, 10.01.2022

100% rekomendacji. Szczerze polecam

genialna

Pawel, 05.01.2022

Profesjonalna i zaangazowana. W 100% godna polecenia!

genialna

Anita, 04.01.2022

Wspaniała, ciepła kobieta, profesjonalistka zaangażowana w swoją pracę. Pomocna, empatyczna, zorientowana w najnowszych przepisach prawnych, człowiek orkiestra. Gorąco polecam

genialna

Maria, 02.01.2022

Pełen profesjonalizm w miłej swobodnej atmosferze. A przede wszystkim skuteczność, również w przypadkach beznadziejnych! Wszystkim znajomym zawsze polecam :)

genialna

Piotr.izo@vp.pl, 28.12.2021

Pełny profesjonalizm. Widać że praca sprawia Pani Anecie ogromną frajdę,wykonuje to z pełnym zaangażowanie. Gorąco polecam.

genialna

Rafał, 25.12.2021

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Na spotkaniu u Pani Anety atmosfera jest swobodna, a sprawy finansowe są wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dodatkowo ma bardzo dobry zespół, na który zawsze można liczyć. Polecam

genialna

Mariusz, 24.12.2021

Pani Aneta to doradca którego rekomenduje wszystkim szukajacym profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa finansowego oraz ubezpieczeń. To osoba kompetentna, szukająca rozwiązań dopasowanych do klienta indywidualnie. Polecam.

genialna

Mateusz, 22.12.2021

właściwa osoba na właściwym miejscu, 100% profesjonalizmu, dla Anety nie ma trudnych spraw, polecam serdecznie

genialna

Anna, 22.12.2021

Pani Aneta bardzo profesjonalnie przeprowadziła nas przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Gorąco polecam!

genialna

Agnieszka, 22.12.2021

Z Panią Anetą zrealizowałam 2 różne transakcje (kredyt hipoteczny). Pełen profesjonalizm i pomoc na każdym etapie działania. Ogrom wiedzy i świetne umiejętności w podejściu do trudnych transakcji. Polecam!

genialna

Konrad, 22.12.2021

Brak komentarza

genialna

Oliwia, 21.12.2021

Powiedzieć, że p. Aneta jest godna polecenia, to jak nic nie powiedzieć! Kiedy zdecydowałam się na zakup mieszkania, jako prawnik, byłam przekonana, że żadna pomoc w znalezieniu i załatwieniu kredytu hipotecznego nie będzie mi potrzebna, bo doskonale poradzę sobie sama. Byłam sceptycznie nastawiona do wszystkich pośredników aż do chwili, gdy zaczęły się schody (niespełna półroczny okres prowadzenia przeze mnie działalności gospodarczej plus nietypowy układ pomieszczeń nieruchomości, na zakup której chciałam wziąć kredyt, a który rzutował w oczach analityka bankowego na jej wartość). Wtedy dwie moje koleżanki, niezależnie od siebie, poleciły mi p. Anetę. P. Aneta przeprowadziła całą procedurę kredytową w nieco ponad tydzień, podczas gdy ja w innym banku walczyłam już na własną rękę 3 miesiące! P. Aneta jest fachowcem, który nie tylko wie jak szybko i skutecznie wykonywać swoją pracę, ale robi to z pasją i entuzjazmem. Zawsze jest krok do przodu. Pełen profesjonalizm i urocza osobowość.

genialna

Tomasz, 21.12.2021

Pani Aneta i załoga która = 100 % satysfakcji pracy której rąbią dla nas a wiecie czemu ponieważ kochają to co robię
Dlatego mogę polecić z czystym sumieniem
Panią Anetę i jej załogę :)
Ja osobiście korzystałem ,korzystam i będę korzystać wiele razy z pomocy i rad . Zwsze otrzymałem pomoc!
Nigdy nie usłyszałem słów że jest to nie możliwe.!
Pani Aneta zawsze znalazła rozwiązanie i zawsze się nie podaje, a także walczy do końca tak aby każdy klient wyszedł zadowolony z biura 😊
Polecam Tomasz 😁

genialna

Artur, 21.12.2021

Zdecydowanie polecam panią Anetę. Wybierając ją możesz liczyć na fachowość, rzetelność, profesjonalizm i skuteczność. Pani Aneta, nie tylko dobierze optymalne dla klienta rozwiązanie finansowe, ale również dopilnuje jego realizacji. Co w przypadku gąszczu przepisów, klauzul, aneksów, zaświadczeń i innych dokumentów jest szczególnie cenne.

Przekonałem się, że powierzając jej sprawy kredytowe i ubezpieczeniowe, mogę spać spokojnie.

genialna

Joanna, 21.12.2021

Polecam Panią Anetę, nie tylko jako profesjonalistę ale też jako czlowieka, który zawsze indywidualnie podchodzi do każdej sprawy.

genialna

Krystian, 21.12.2021

Profesjonalista w swoim fachu.Sprawy powierzone pani Anecie mozemy z automatu uznać za załatwione.

genialna

Katarzyna, 21.12.2021

Pani Aneta jest bardzo pomocna, ma dużą wiedzę w swojej dziedzinie, umie doradzić każdemu. Niezwykle profesjonalna i rzetelna, polecam

genialna

Bartek, 21.12.2021

Duże doświadczenie, duża wiedza, mega profesjonalizm. Od kilku lat doradza mojej rodzinie w tematach kredytów, ubezpieczeń, inwestycji. Szczerze polecam !!!

genialna

Ewa, 21.12.2021

Bardzo profesjonalne, a jednocześnie pełne ciepła podejście do klienta. W pełni ufam pani Anecie w kwestiach kredytowych i ubezpieczeniowych.
Bardzo polecam :)

genialna

Katarzyna, 21.12.2021

Fachowa obsługa ,bardzo dobry kontakt :) Wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pani Aneta i cały zespół godny polecenia, szczerze polecam:)

genialna

Marianna, 21.12.2021

Trafiłam do p.Anety z polecenia i nie żałuję. Bardzo sympatyczna, życzliwa osoba. 🙂Profesjonalna pomoc. Doskonały doradca. Bardzo polecam

genialna

Monika, 21.12.2021

Gorąco polecam panią Anetę. Ma wspaniałe podejście do klienta i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Podpowie, doradzi, a przejście przez formalności związane z kredytem hipotecznym nie są już straszne:) POLECAM!!!

genialna

Bartłomiej, 21.12.2021

Doskonała weryfikacja i realizacja potrzeb klienta. Korzystam z usług pani Anety w zakresie ubezpieczeń, kredytów od ponad 8 lat i nigdy się nie zawiodłem. Co więcej za każdym razem polecam jeśli ktoś potrzebuje rozwiązań finansowych.
Nasz zakres współpracy to :
- ubezpieczenia nieruchomości
- kredyt hipoteczny
- kredyty komercyjne związane z działalnością gospodarczą

genialna

Ewa, 21.12.2021

Pełen profesjonalizm, kompleksowa obsługa od A-Z, fachowe doradztwo, Polecam!

genialna

Ada, 21.12.2021

Doskonały Doradca. Dzięki Pani Anecie formalności związane z wzięciem kredytu hipotecznego nie były takie straszne. Polecam bardzo serdecznie.

genialna

Piotr, 21.12.2021

Najlepszy Ekspert do spraw kredytów i nie tylko jakiego znam. Polecam wszystkim, którzy w sposób bezpieczny chcą wziąć kredyt.
Pani Aneta Krzyża według mojej oceny spełnia wszystkie wymagania rzetelnego, kompetentnego specjalisty.
Piotr.

genialna

Magdalena, 29.10.2021

Dzięki Tobie spełniłam marzenie o własnym mieszkaniu. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc i zaangażowanie.

genialna

Marta, 05.07.2021

Pani Anetka jest najlepsza 🙃
Jej spokój, profesjonalizm, szybkość są w stanie uspokoić każdą osobę która denerwuje się załatwianiem kredytu.
Jej rzetelność wielokrotnie pozytywnie mnie zaskoczyła.
Polecam z całego serca ❤️

genialna

Anna, 28.04.2021

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Doradca pomógł mi wybrać najlepszą ofertę kredytu hipotecznego i doprowadził do finalizacji całej procedury. Polecam.

genialna

Karol, 16.03.2021

Byłem u dwóch doradców, zanim trafiłem do Pani Anety. Żaden z wcześniej spotkanych doradców nie wzbudził we mnie takiego zaufania. Panią Anetę polecił mi mój znajomy prawnik i już od pierwszego spotkania wiedziałem, ze mogę czuć się bezpiecznie z wyborem kredytu hipotecznego. Byłem prowadzony za rękę przez cały proces. Wszystko było załatwiane w błyskawicznym tempie. Uzyskałem pełne wsparcie na każdym etapie załatwiania wniosku. Pani Aneta przypominała mi o wszystkich formalnościach, na każdym kroku mogłem liczyć na jej wsparcie, myślała o każdej kwestii związanej z kredytem. Sam proces załatwiania kredytu przebiegł nadzwyczajnie szybko i bez jakichkolwiek problemów. Z przyjemnością polecam i będę polecać wszystkim moim znajomym współpracę z Panią Anetą i całym jej zespołem.

genialna

Zbigniew, 30.04.2020

Pani Aneta rewelacyjnie przeprowadziła mnie przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, co w moim przypadku nie było łatwe. Mnóstwo telefonów, pytań itp. Zawsze życzliwa i pomocna. Każde spotkanie w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm. Na pewno w najbliższym czasie kolejny raz udam się z prośbą o pomoc do Pani Anety.

genialna

Lukasz, 28.04.2020

Pani Aneta jest najlepsza w swoim fachu, nie ma lepszej osoby znającej się na kredytach. JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR! Pozdrawiam serdecznie.

genialna

Jakub, 27.04.2020

Kredyt hipoteczny bardzo sprawnie i na wczoraj, a kredyt gotówkowy.. nie ma co po bankach chodzić, z Panią Anetą pójdzie szybko i wyjdzie zdecydowanie taniej !

genialna

Ania, 27.04.2020

Bezbolesne przejście przez temat kredytu hipotecznego, wynegocjowana najlepsza możliwa oferta, a to wszystko w miłej atmosferze! Polecam z całego serca każdemu, kto marzy o swoim kącie ;)

genialna

Grzegorz, 24.04.2020

Pełen profesjonalizm, niesamowita znajomość ofert bankowych, wiele propozycji rozwiązania wszelkich utrudnień i nieograniczona pomoc i dyspozycyjność podczas całego procesu. Gorąco polecam

genialna

Hanna, 24.04.2020

Bardzo się cieszę, że starając się o kredyt hipoteczny trafiłam do Pani Anety! Doświadczenie i profesjonalizm Pani Anety pozwoliły mi "bezboleśnie" przejść wszystkie formalnosci związane z kredytem. Dziękuję i bardzo polecam!

genialna

Honorata, 24.04.2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Moniką. Czułam że zrobiła w mojej sprawie więcej niż musiała i była naprawdę zaangażowana. Jestem wdzięczna każdego dnia już od dwóch lat w moim wymarzonym mieszkaniu, kupionym na kredyt hipoteczny.

genialna

Gabriela, 24.04.2020

Pani Aneta to prawdziwy ekspert! Widac, że nie pracuje z przymusu. Stara zawsze znaleźć wyjście najkorzystniejszejsze dla klienta. W dodatku przemiła, kulturalna i profesjonalna. Trafiłam tu z polecenia, a opinia pójdzie dalej w świat :)

genialna

Wioletta, 24.04.2020

Potrzebujesz prawdziwego eksperta. Nie szukaj dalej - właśnie znalazłeś/aś. Polecam ją całym sercem. Osoba z pasją i zamiłowaniem do tego co robi. Otwarta na każdą sprawę, a im trudniejszy temat to mam wrażenie że tym bardziej ją wciąga. Udało nam się załatwić trzy tematy w tym jeden naprawdę trudny. Bardzo dziękuję.

genialna

Magdalena, 24.04.2020

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie i wspaniała osoba. Z czystym sumieniem mogę polecić. Dziękuje Pani Anecie za pomoc, dzięki Pani mam swój wymarzony dom. Polecam wszystkim! :)

genialna

Oliwia, 24.04.2020

Pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnione jasno, czytelnie i rzetelnie, do tego w miłej atmosferze. Bardzo polecam

genialna

Julia, 24.04.2020

Pełen profesjonalizm, wszystko jasno wyjaśnione nawet w trudnym przypadku, i do tego w miłej atmosferze. Polecam.

genialna

Julia, 24.04.2020

Brak komentarza

genialna

Maciek, 24.04.2020

Świetna współpraca z Panią Anetą! Dotarłem do niej z polecenia i się nie zawiodłem, polecam ją każdemu, ponieważ zna się na rzeczy i widać że naprawdę lubi robić to, co robi!!

genialna

Bartłomiej, 24.04.2020

Pani Aneta pomogła mi w uzyskaniu kredytu. Każda moja wątpliwość była jasno i czytelnie wyjaśniona. Bezproblemowy kontakt nawet po godzinach pracy. Zawsze błyskawiczna odpowiedź na maile.

genialna

Maciej, 24.04.2020

Pani Aneta to specjalistka od zadań specjalnych, Zdecydowanie Polecam!

genialna

Kamil, 24.04.2020

Do Pani Anety trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Polecam w 100 %.

genialna

Katarzyna, 24.04.2020

Ekspert z prawdziwego zdarzenia. Ogromna wiedza, pełen profesjonalizm. Mój przypadek nie należał do prostych. Poprzednie konsultacje u innych doradców kończyły się jedną odpowiedzią tylko drogi kredyt walutowy. Dzięki Pani Anecie która wręcz miała dla mnie kilka propozycji kredytowych udało się załatwić finansowanie w złotówkach. Wiedza i jeszcze raz wiedza a do tego ogromne poczucie humoru. To była przyjemność współpraca z taką profesjonalistką. No i ma to ,,coś” ale z tym to trzeba się urodzić.

neutralna

Katarzyna, 24.04.2020

Skorzystałam z usług Pani Anety z polecenia znajomej i nie żałuję! Serdecznie polecam.

genialna

Weronika, 24.04.2020

Pomocna, profesjonalna, dziękuję! Polecam serdecznie.

genialna

Konrad, 24.04.2020

Pani Aneta jest bardzo pomocna, a przy tym profesjonalna i dużym poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam!

genialna

Asia, 23.04.2020

Pani Aneta pomogła nam rozwiązać problemy z kredytem, z którymi inni nie dali rady. To dzięki niej mieszkamy w wymarzonym domu!
Pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza, fantastyczne poczucie humoru, sympatyczni współpracownicy.
Polecam w 100%!

genialna

Szymon Z, 23.04.2020

Nasza współpraca zaczęła się z polecenia innej osoby. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm, bardzo rzeczowe rozmowy oraz ogromną charyzma. Zostaliśmy obsłużeni kompleksowo. Zawsze można liczyć na Panią.

genialna

Kamila, 23.04.2020

Świetna współpraca,profesjonalistka.Polecam!

genialna

Rafał, 23.04.2020

Bardzo dobra współpraca, konkretne działania poparte dużą wiedzą i doświadczeniem. Sprawna analiza i dobór produktów. Skuteczna. Polecam.

genialna

Aleksandra, 21.04.2020

Bardzo polecam współpracę z Panią Anetą! Bardzo profesjonalne podejście do klienta! Praca jest jej pasją co widać na pierwszy rzut oka!

genialna

Monika, 20.04.2020

Mega profesjonalizm pod każdym względem...
Szczerze polecam!

genialna

Maryla, 19.04.2020

Polecam ! Przede wszystkim empatyczna. Stara się zrozumieć potrzeby i nie wciska nic na siłę. Znała odpowiedzi na wszystkie moje pytania. W końcu znalazłam kogoś komu zaufałam w tej branży.
Jeszcze raz polecam

genialna

Lidia, 19.04.2020

Pełen profesjonalizm i 100% zaangażowanie. Polecam.

genialna

Sebastian, 18.04.2020

Najlepszy doradca jakiego znam.polecam

genialna

Maciej, 18.04.2020

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

genialna

Piotr, 18.04.2020

Konkretna i rzeczowa. Nie pitoli farmazonów. A do tego bardzo sympatyczna. Gorąco polecam

genialna

Iwona, 18.04.2020

Pani Aneta od 8 lat doradza i pomaga mi w realizowaniu największych życiowych przedsięwzięć. Profesjonalista pod każdym względem. Polecam!!!

genialna

Robert, 17.04.2020

Wszystko skutecznie i szybko bespiecznie
Gorąco polecam
Przedewszystki rzetelność

genialna

adrian, 17.04.2020

Od lat znam i doceniam za podejscie do ludzi. Pozdrowienia

genialna

Łukasz, 17.04.2020

Wspamiała długoletnia współpraca. Miło wspominam. Wspaniała ekspertka

genialna

Aneta, 17.04.2020

Pełen profesjonalizm, nieoceniona pomoc na wysokim poziomie. Pani Aneta wykonuje swoją prace z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serca, pomaga spełniać marzenia !

genialna

Agnieszka, 17.04.2020

P. Aneta to bardzo rzetelna osoba wykonująca swoją pracę w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Zdecydowanie jest EKSPERTEM w sprawach finansowych. Polecam z całego serca i dziękuję za pomoc w kupieniu wymarzonego mieszkania.

genialna

Lucyna, 17.04.2020

Profesjonalne podejście do Klienta. Rzeczowe i fachowe doradztwo Polecam !

genialna

Iwona, 17.04.2020

Od 8 lat Pani Aneta pomaga mi w realizacji największych życiowych przedsięwzięć. Profesjonalista pod każdym względem. Polecam.

genialna

Aneta, 17.04.2020

Działa -test

genialna

Patrycja, 03.04.2020

Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie i cenne wskazówki podczas negocjacji warunków kredytu hipotecznego. Jesteś niezawodnym doradcą.